Skoči na vsebino

MP3 za Mazdo 6


Alex

Priporočeno sporočilo

Na italijanskem forumu sem na?el zanimivo stvar...

Stvar je v tem,da se da s pomo?jo te "pripravice"v Mazdi 6 poslu?ati MP3-je :bravo:

 

Mislim,da se da nalo?it gor 10 virtualnih diskov z po 99 komadi(se pravi 990 komadov)..

Na forumu so to izprobali in naj bi super funkcioniralo...

 

Za monta?o naj bi v povpre?ju potrebovali kako urco ali dve-potrebno je sneti sredinsko konzolo

(na internetu je to lepo opisano,kako se razstavi)...

?e znajo italijan?ki,bomo znali valjda tudi mi ;)

 

Na koncu se samo priklju?i konektor in je.To deluje tudi pri tistih,kateri imajo CD changer za 6 cd-jev

(tudi Bose)...

No,in zdaj bom poisku?al dati link

 

http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...em=150084708142

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 94
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Hmm,pri linku je zgleda neka napaka,ker ne nalo?i ni?.... :(:whatever:

 

hmm... ra?unalni?ki analfabeti :P:)

 

http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...QfromZR8QQfviZ1

 

here you go ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo!

 

Mogo?e misli? tole:

http://cgi.ebay.it/MP3-XcarLink-MAZDA-M6-M...1QQcmdZViewItem

eBay Italia: MP3 XcarLink MAZDA-M6 M5 M3 MX5,HONDA-Accord,VW,Audi (oggetto 150103799409 scade il 29-Mar-07 19:46:53 CEST)

 

Cena cca75eur

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm... ra?unalni?ki analfabeti :P:)

 

http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...QfromZR8QQfviZ1

 

here you go ;)

 

:jupiii::bravo: Thanks KAALman.To sem hotel dat gor...ja,res sem ra?.analfabet... sramezljiv

 

...kaj ?mo...ko sem bil ?e jaz mlad,so bli ra?unalniki veliki kot soba...zdaj pa -tanajmlaj?i sin,ki ima 6 let,

me "??ije" v ra?unalniku...

 

...se pa? u?imo celo ?ivljenje.... :bravo:

 

LP Alex.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni panike,jaz se ?e ?ez 10 let ukvarjam z compi, pa ?e vedno ne vem ni? dosti ;)

vsak mesec kaj novega :)

 

druga?e pa je tale zadeva kar zanimiva... pa ?e draga ni pretirano, ?e ?e nima? mp3 predvajalnika v avtu...

 

me zanima, ?e kdo kaj takega uporablja ?e ?

 

ker meni bi to tudi znalo prit v po?tev...

 

marsikateri avto ima ?e serijsko soliden sound sistem vgrajen, pa potem da ne razdira? cele sprednje konzole, kar to priklopi? in mp3je vle?e? preko originalnega radija...

 

vozila, ki jih trenutno gledam imajo vsa original radio vgrajen, in je dogradnja original mp3 ali nemogo?a ali pa svinjsko draga

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majstri ja mam pa kr pc v avtu in predvaja vse formate, ?e pa ne pa samo kodek gor ruknem pa je mir. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Frajer jedni..... :angry: To bi mi ti lahko pr meni naredo. :whatever:

 

Ni problema, kdaj ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po?as , po?as.... :D A mi kdo zna povedat, ?e se tale zadeva priklopi na original radio v avtu, al mora? met v avtu ?e vgrajen mazdin cd predvajalnik al pa cd izmenjevalec, pa se ta stvar lahko potem priklopi ?

Pa ?e, ?e kdo ve, ali avtoakustika zraven gama centra ?e pozna to stvar ?

A to pomeni, da mp3-je predvaja direktno s klju?ka ?

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po?as , po?as.... :D A mi kdo zna povedat, ?e se tale zadeva priklopi na original radio v avtu, al mora? met v avtu ?e vgrajen mazdin cd predvajalnik al pa cd izmenjevalec, pa se ta stvar lahko potem priklopi ?

Pa ?e, ?e kdo ve, ali avtoakustika zraven gama centra ?e pozna to stvar ?

A to pomeni, da mp3-je predvaja direktno s klju?ka ?

 

Katera zadeva ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

koliko sem jaz tole razumel, je zadeva taka, da mora imeti tvoj originalni radio priklop za cd-izmenjevalec, na ta priklop se pa priklopi omenjeni vmesnik.

 

je pa v oglasu lepo opisano, kaj mora? kje gledat, kam se priklopi, ali pa po?lje? sliko avtoradia prodajalcu, pa ti on proba povedat, ?e gre ali ne

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po?as , po?as.... :D A mi kdo zna povedat, ?e se tale zadeva priklopi na original radio v avtu, al mora? met v avtu ?e vgrajen mazdin cd predvajalnik al pa cd izmenjevalec, pa se ta stvar lahko potem priklopi ?

Pa ?e, ?e kdo ve, ali avtoakustika zraven gama centra ?e pozna to stvar ?

A to pomeni, da mp3-je predvaja direktno s klju?ka ?

 

 

Stvar je taka:To zadevo se priklopi na original radio(tudi bose sistem) z konektorjem,katerega dobi? zdraven.

Mp3-je pa predvaja direkt s klju?ka.Ne potrebuje? nobenega dodatnega napajanja.Italijan?ki ponavadi to pripravo za priklopit klju? spravijo v predal-je ?e kar pri roki za menjavat in tudi je skrit.Drugi spet ga montirajo v zgornji predal(kjer pride original gps).Po pisanju tistih,ki so ga ?e montirali,naj bi bil zvok soliden

Komadov pa naj ne bi izpisovalo na ekran.

V glavnem,pri zahodnih sosedih je to pravi boom ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadeva bi znala biti zanimiva. Jaz trenutno uporabljam iPoda z dodatkom, ki oddaja zvok na FM frekvencah (http://store.apple.com/Apple/WebObjects/ukstore.woa/wa/RSLID?mco=CC868583&nplm=TJ931). Zadeva deluje nekako "zasilno".

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majstri ja mam pa kr pc v avtu in predvaja vse formate, ?e pa ne pa samo kodek gor ruknem pa je mir. :D

 

 

 

a pa mas to za car PC plato al mas kar lep topa?? <_<

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a pa mas to za car PC plato al mas kar lep topa?? <_<

 

Laptopa mam za doma, mam kar custom made car-pc.

Ena ?voh slikca. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ?e ?tudiral, da bi poizkusil nekaj sestaviti sam, ampak bi zadevo rad spravil v zgornji predal sredinske konzole. Zaenkrat so komponente te velikosti ?e predrage (Rad bi poganjal WinXP ali linux).

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ?e ?tudiral, da bi poizkusil nekaj sestaviti sam, ampak bi zadevo rad spravil v zgornji predal sredinske konzole. Zaenkrat so komponente te velikosti ?e predrage (Rad bi poganjal WinXP ali linux).

 

Kolk je placa v tem predalu, dimenzije. Pa ti lahk povem kaj bi ?lo noter.

Laufam pa XP in se mi za?tarta tam 15 sekund iz nule.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri Ebayu sem posku?al naro?it to mp3 link, pa mam mal te?av s tistim pay pal-om. :blink: Mi lahko kdo mal bolj natan?no opi?e, kako poteka ta zadeva registracije in potem pla?il preko pay pala. <_<

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri Ebayu sem posku?al naro?it to mp3 link, pa mam mal te?av s tistim pay pal-om. :blink: Mi lahko kdo mal bolj natan?no opi?e, kako poteka ta zadeva registracije in potem pla?il preko pay pala. <_<

 

Probaj se zmenit z prodajalcem(sploh ?e je iz EU ponavdi ni problema ), da ti po?lje po povzetju, al pa da mu denar naka?e?-pla?a? po prdra?unu.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri Ebayu sem posku?al naro?it to mp3 link, pa mam mal te?av s tistim pay pal-om. :blink: Mi lahko kdo mal bolj natan?no opi?e, kako poteka ta zadeva registracije in potem pla?il preko pay pala. <_<

 

Kolk so meni razlo?ili, se mora? prvo prijaviti oz. registrirati na paypal-u, ?ele nato okoli nakupovat po internetu in pla?evati z paypalom.Se bom malo bolj natan?no pozanimal pa ti povem.

NI NAM LAHKO!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk so meni razlo?ili, se mora? prvo prijaviti oz. registrirati na paypal-u, ?ele nato okoli nakupovat po internetu in pla?evati z paypalom.Se bom malo bolj natan?no pozanimal pa ti povem.

 

Do registracije sem pri?el, nakar bi moral dobit eno ?tevilko za vklop pay pal-a, tle se pa ustavi. Nekje sem sli?al, da pride ta ?tevilka po po?ti <_< in zdaj ?akam.
V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo!

 

Stvar je taka!

Res je da dobi? domov po po?ti geslo s katerim se nato logira?. Jaz sem ?e mal pozabu postopek ker sem na e-bay ju ?e ene dve leti. stvar potejka potem brez problema. Ti pa svetujem da se logira? ?e zna? angle?ko na Ameri?kem e-bayu je ?ist isto kot mem?ki, jaz ne razumem najbolj nem?ko in sem tako nardil. Je pa res da imajo mnogi zadr?ke pred e- bayem ker je potregno za registracijo dat ?tevilko (vise,MasterCard), ker lahko samo tako kupuje? prek Paypala, pa tud drga? rabi? to kartico za pla?evanje.

Lahko pa vam povem kdor se bo odlo?il za kupovanje prek e-baya obstajajo pike glede na katere se ocenjuje prodajalec in kupec ....................................................in ?e nekaj stvari ki jih mor? vedet.

 

Jaz sem ?e dobival stvari uz Amerike, Italije, Nem?ije... Vse OK. Lahk se pa tud zajebe?.

 

Za za?etek vam priporo?am manj?e avkcije da se navadte na to trgovanje pa tud nevem kako ?al vam ne bo par Evrov.

 

LP. Sebastjan :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.