Skoči na vsebino

MP3 za Mazdo 6


Alex

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 94
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Dru?ba, ?e bo kdo naro?al tole zadevico se tudi jaz pripro?am za skupni nakup.

 

 

Ta predlog! ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dru?ba, ?e bo kdo naro?al tole zadevico se tudi jaz pripro?am za skupni nakup. ?e bolj pa se priporo?am za pomo? pri monta?i (kakor mam jest sre?o bom sigurno kaj polomil).

 

Ni kaj za polomit. Odpre? predal pred sovoznikom, ga odpne? (stisne?) na obeh stranskih kljukicah kateri ga dr?ita, da se ne odpre preve? in odpne? ?e "vzmet" na desni strani predala, nato predal odpre? do konca oz. bo ?e sam dol padel. Nato pa z desno roko se?e? v armaturo za radijem in s tipanjem poi??e? vti? (prostora je dovolj), ko ga najde? pa le ?e potegne? kabel Audio Linka in priklju?i?. Na Audio Linku se pri?ge lu?ka (modra) in zadeva ?e deluje.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni kaj za polomit. Odpre? predal pred sovoznikom, ga odpne? (stisne?) na obeh stranskih kljukicah kateri ga dr?ita, da se ne odpre preve? in odpne? ?e "vzmet" na desni strani predala, nato predal odpre? do konca oz. bo ?e sam dol padel. Nato pa z desno roko se?e? v armaturo za radijem in s tipanjem poi??e? vti? (prostora je dovolj), ko ga najde? pa le ?e potegne? kabel Audio Linka in priklju?i?. Na Audio Linku se pri?ge lu?ka (modra) in zadeva ?e deluje.

?e je pa res tko simpl, pol sm pa sploh za to, da gremo v skupinski nakup. A ma kdo kak?ne izku?nje z ebayom?

Failing to plan is planning to fail!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je pa res tko simpl, pol sm pa sploh za to, da gremo v skupinski nakup. A ma kdo kak?ne izku?nje z ebayom?

 

?e ima? starej?i model mazde 6,bo? obvezno moral naredit mosti?ek.

To pa pomeni,da bo? moral vzet radio ven. ;)

Kar nadalje pomeni,da bo? moral raz?raufat sredinsko konzolo...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima? starej?i model mazde 6,bo? obvezno moral naredit mosti?ek.

To pa pomeni,da bo? moral vzet radio ven.

Kar nadalje pomeni,da bo? moral raz?raufat sredinsko konzolo...

 

Jest mam M6 2007 z avtoradijem s cd wekslerjem (?al brez MP3 playerja) in bose sistemom. A mislite, da bo to "ta simpl" varianta (brez mosti?ka).

Failing to plan is planning to fail!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj sem po webu brskal okoli tega xcarlink paketa, in ?e sem na eni strani prav zasledil je to treba narediti pri tistih 2003-2005 radijih, ki nimajo zvezanega priklopa za externi cd changer. In s tem mosti?kom naj bi se naredila pa? ta povezava.

 

Ampak ne me dr?ati za besedo.

 

Drga? pa kitaj?ek za mazdo M6 2007 z bose sistemom avtoradio s cd changerjem (brez mp3) priporo?a tole:

 

HI, You may buy the item for MAZDA:(http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=150142006311). Xcarlink price is 76EUR, but shipping to Slovenia by FedEx express need 42EUR. If shipping by air mail without tracking, the cost should be 15EUR. Thanks!

Failing to plan is planning to fail!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Pozdravljeni,

 

v tem forumu sem nov tako da vas vse lepo pozdravljam.

 

Pred kratkim sem postal lastnik mazde 6 - 2003. Z avtom sem

zelo zadovoljen ampak prvi lastnik avtomobila ni imel na konzoli

ne cd predvajalnika in ne kasetarja,...samo radio. Konzola je v enem kosu.

 

Ali lahko po va?e vseeno montiram not xcarlink ?

A je sploh not konektor na radiu?

 

hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav,

 

?e bi kdo potreboval ta XcarLink (MP3 player) za Mazdo 6 oz. za kateri drugi avto mi lahko javi. Zadevo bom naro?al za sebe. Cena nekje 90-95? s po?tnino.

 

Sam za informacijo na Mazdi 6 (2003/11) je potrebno narediti mosti?ek, sem ravno prej?nji teden enga montiral.

 

 

 

lp, Samo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Morda nevmesno vpra?anje, koliko pa pride original MP3 predvajalnik za v konzolo na radijem?

In ?e eno, imam DVD navigacijo (original) in ?e je mo?no da bi displey ponucal ?e za kaj drugega, da bi priklopil ?e zraven kak?en DVD predvajalnik, ker original predvaja samo navigacijo (razen ?e je mo?en kak?e update)?

 

P.S. ?e ni druge varijante sem tudi jaz kandidat za Xcarlink !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@MK_R1:

 

mo?no je priklopit ?e kaj drugega, samo mora? met en vmesnik... v USA se prodaja po 210$, in na ta vmesnik lahko priklopi? katerikoli drugi Video source

 

originalni MP3 je okrog 400? (ebay)

 

tudi jaz sem oz. bom potencialni kandidat za X-carlink

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@MK_R1:

 

mo?no je priklopit ?e kaj drugega, samo mora? met en vmesnik... v USA se prodaja po 210$, in na ta vmesnik lahko priklopi? katerikoli drugi Video source

 

originalni MP3 je okrog 400? (ebay)

 

tudi jaz sem oz. bom potencialni kandidat za X-carlink

 

Ali mi lahko da? link oz. podatke od tega vmesnika, ker ?e si po?timam to, bom hkrati zrihtal ?e mp3.

 

Hvala, :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prva je huda kretnica, bi pa bila druga povsem dovolj.Moram malo poizvedeti kak?ni so kaj obstoje?i priklopi v avtu na radiju Monitorju in DVD predvajalniku , da me ne bo kaj presenetilo !

 

Hvala za info, ?e pa ?e kdo ve, ?e je kak?na oseba ali firma pri nas, ki bi znala mi to po?timat bi pa bilo odli?no!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo... jaz sem na svoj radio priklopil kabel za i-pod....

Prijetno presene?enje je to.... da je zvok dosti bolj?i kot s CD-ja....

 

Juhuhu.... :bravo:

 

Bolj?i??udno,edino.?e si imel mp3 prej,V nasprotnem primeru pa ne more bit bolj?i,ker je bolj komprimiran ali stisnjen po doma?e.Mp3 in ipod imajo vedno slab?i zvok kot CD,pa naj bo to original ali pa presnet.

?e ima ve? bass-ov in je bolj glasen,?e ne pomeni,da je bolj?i zvok. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo... jaz sem na svoj radio priklopil kabel za i-pod....

 

katerega? in kako si to izvedel? ravno kupujem iPoda, pa bi rad zvedel kako bi ga poslu?al v avtu.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.