Skoči na vsebino

skritikrt

Člani
  • Sporočil

    2.495
  • Z nami že

  • Nazadnje prisoten

  • Dnevne zmage

    15

Vse objave uporabnika skritikrt

  1. Moraš bolje pogledati-sem prilimal link. Ajd,še enkrat. Just a moment... WWW.HIFI-WIKI.DE Letnik 2003-2006
  2. skritikrt

    Chat is back ...

    @Boss poglej si tisti intervju Možine...pa pol govori o kolaboracijah. Jaz sem tudi ponosen na NOB. Je pa tudi to res,da danes biti pameten je nekaj drugega,kot pa takrat. Npr. mojega dedka (v črešnjevcih pri Gor.Radgoni) so prišli nemci iskat (in mnoge druge na tem območju),in so jih poslali v boje na rusko fronto...če si se upiral,so pobili vse v hiši... Dedek je komaj preživel...2x po zaslugi istega češkega oficirja,ki se je boril na ruski strani....ko so jih zajeli,so se morali boriti za ruse...in spet "jovo na novo"..."kanonenfuter"... Ti pa pol...da ne napišem kaj žaljivega....pojma nimaš. Zate je vse črno/belo.
  3. skritikrt

    Chat is back ...

    Kaj,a ne znaš brati?
  4. skritikrt

    Montaza tende na fasado

    Fischer Thermax Abstandsmontagesystem Edelstahl A4 WWW.DUEBEL-SHOP.AT Fischer Thermax Abstandsmontagesystem Edelstahl A4 Pošiljajo tudi v SLO...kar normala ptt👍 Imaš tud pocinkano...prlimal sem INOX
  5. skritikrt

    Chat is back ...

    Ne gre za to...gre za to,da zločinski komunistični rezim prizna svoje zločine nad slovenstvom,ali pa vsaj pusti normalen,nasi stopnji civiliziranosti primeren pokop vsem,ne samo nekaterim žrtvam vojne. Prvo se zaradi omejenosti v glavah ne bo nikoli zgodilo. Glej še enkrat svoj komentar: Torej zaradi takih zabitih...vedno znova in znova moraš rovariti po ranah in prcati,ker misliš,kako prav imaš...a v bistvu imaš le majhno samopodobo...administrator pa tak....mene bi bilo sram. Drugo pa...normalen pokop vseh žrtev-bi bil že zdavnaj čas,če nočemo še dalje gledati propad naše nacije...ker tako se med sabo prepiramo,drugi nas pa molzejo.
  6. skritikrt

    Chat is back ...

    Čisto tako enostavno,kot ti pišeš ni. Vsak je svojo juho kuhal,in tudi revolucionarji so se pečali z okupatorjem...pa naj skrivajo kolikor hočejo. Meni gre bolj za slovenstvo in to,kar se je dogajalo po vojni...da bi svoj narod klali-to še fašisti niso delali...ma,da bi samo klali,pa so v imenu revolucije delali še kaj hujšega. Pa ajd-kar je bilo je bilo....a da ne pustiš normalnega pokopa-tukaj se skriva tista pokvarjena srž,za katero bo levi pol potreboval še zelo dolgo,da se ga bo znal otresti.
  7. Ju,hu,hu😃-prišel center Nubert nuBox CS-330 Nekaj prask na foliji tu in tam,a to sem pričakoval...pač kozmetika... Hardware pa tukaj ne more biti vprašljiv,ker...sem že pisal o tem...nuBox oz. Nubert pasivne zvočnike praktično ne moreš fentati,ker imajo avtomatske reverzibilne varovalke tako za srednjetonce kot za visokotonce...z normalnimi ojačevalci ni mogoče uničiti...se izklopi dokler ne zmanjšaš obremenitev....pa še ta je z 200W-stalne,300W-končne obremenljivosti onkraj zmogljivosti večine ojačevalcev. Za kretnico ne rabim še enkrat pisati-"adijo pamet": 9 keramičnih uporov 9 tuljav (3x z jedrom,6x zračne) 8 kondenzatorjev 2 varovalki 1 stikalo Skupaj 29 elementov...in seveda niti en elektrolitski kondenzator,torej vse komponente,ki z časom ostanejo električno stabilne-prerfekcija😍
  8. skritikrt

    Chat is back ...

    Veš...je razlika med narodnoosvobodilnim bojem in "revolucijo"....ker revolucionarji so po vojni pobili in poklali več slovencev kot vsi okupatorji med vojno skupaj. V bistvu se NOB gremo še danes.
  9. skritikrt

    Kaj poslušate?

    Potegnil dol BluRay izdajo z Atmosom...so včeraj sosedje "morali" poslušati😄. Hysteria je odlična...cel album je👍. Def Leppard itak slovi kot perfekcionističen bend,in tudi tukaj se niso izneverili. Za moje pojme ena boljših izvedb kombinacije z klasiko oz.simfoničnim orkestrom. Ker me zmeraj moti,če "klasika" dobesedno "ubije" osnovni karakter rock glasbe. Tukaj je le "spremljava" pa še ta je vkomponirana v komade,in ne igra "solo",kar vsaj po mojem okusu ne deluje tako negativno...dobro so naredili👍
  10. skritikrt

    Montaza tende na fasado

    Samo v primeru,da je beton,k v cegel je "drek"...k luknja mora biti do 1mm natančen fi,kar pa pri ceglu lahko pozabiš. Bravo👍-to je meni rekel,ko je bil na izmeri...da delajo pri tanjši izolaciji fasade...skratka distančnik,da se ne špona na izolacijo. Če je kdo,ki razume hec,po tem sem to jaz😉 Za tiste,ki se resno zanimajo...midva pa sva itak že govorila o tem... Bi lahko že rekel,da so "premium"....sosed,k se ukvarja z montažo tend in pergol,je rekel,da niso najvišja klasa,ampak "višja sredina". Sem gledal predvsem obliko,design in mehanično perfekcijo. Design in oblika...Red Dot-se ne rabimo pogovarjati... Mehanično zelo močne "roke" sorazmerno velika kolena z posebno obliko in pušami,in zelo solidne dvojne INOX verige v rokah...ne "moderni" aramidni trakovi👎 Elektromotor in krmiljenje vse Somfy. Sem gledal tudi tende Nodo (Senčila Ralux)...k če mi oblikovno ne "potegne",se lehko nehamo pogovarjati... OK-tudi Red Dot....a predračun za cca.60% višji (ker je vse "opcija",kar je pri Ombra že serija),slabša kolena-puše,roke,trakovi,slabši daljinci (niso večkanalni za krmiljenje obeh tend,da ni treba laufati v drugi štuk itd.),brez dodatnih stenskih stikal itd...."naj bi" bila za klaso višja,pa mi izgleda,da ni🧐...je "premium" le osnova in cena.
  11. skritikrt

    Montaza tende na fasado

    Meni pridejo montirati dve tende predvidoma 05.05....eno na spodnjo stran balkona,drugo pa na fasado (40 let stara hiša z 5cm stiropor izolacijo). Bom videl,kaj bodo uporabili...me prav zanima🤔...bom poročal Če koga zanima-vzel sem pri firmi Ombra tende Kumo. Jaz bi izbral zadnjo opcijo...vse inox in kemija,in po dve matice+velike podložke na sidro,da se ne naslanja na izolacijo....jaz tukaj pri sidrenju nebi šparal! Je pa seveda možno,da obstaja kakšna elegantna profi rešitev...kot rečeno-bom poročal.
  12. skritikrt

    Elektromobilnost

    Sem prec pogruntal😄...saj vemo tukaj,za kaj nisem ostal na Fordu...pa čeprav moram Ford pohvaliti,kar se mojega C-Maxa tiče. Samo tisto so bili drugi časi pri Fordu...časi,ko je ford z prve serije Focusa,ki je kvalitetno že bila "on par" z Golf-om (da se o legi sploh ne pogovarjamo)...naredil neverjeten preskok na drugo generacijo Focus-a. Da spomnim-Focus C-Max je prišel ven celo pred klasičnim Focus-II. Ta serija po moje še danes kraljuje kar se tiče kvalitete za cvenk...takrat če si postavil Focus-II vštric Golfa ti je takoj postalo jasno...VW je rabil doooolgo časa,da so se opomogli od tega šoka in Forda tukaj "ujeli"...po moje boljšega avta za cvenk v tej klasi ne bomo več videli-prostornost,udobje,lega,motorji itd-vse že res dobro za cvenk...ker npr. Corolla je bila tukaj kar konkretno dražja....mogoče bi lahko v isti koš vrgel takratno Mazdo-3, katera je pa itak bila praktično preoblečeni Focus....in tudi konkretno dražja...za cca.1/4 cene-vem,ker sem leta 2006 kupoval,in je bila kljub veliko skromnejši opremi veliko dražja celo od C-Maxa. Naš Fordov "črnuhec" noče in noče škripniti-20 let in še kar šiba😲 Samo še navzdol gre-žal😟
  13. skritikrt

    Elektromobilnost

    Si malo zamešal😄😉 Moj FuckWagen si videl...tisti,Ford Focus C-Max,k ga ima pa žena,je pa tudi še "stara šola" z vrhunskim motorjem za tiste čase (razvit za Forda in Mazdo pri Yamahi). Ford Sigma engine - Wikipedia EN.WIKIPEDIA.ORG
  14. skritikrt

    Elektromobilnost

    Drži kot pribito...in še vsak ki se je "nafukal" je tudi "pričakoval"😄😉
  15. skritikrt

    Sex chat

    Modificiran: Pravi ena sodelavka: - "Zamašila se mi je cev pri koritu. Poklicala sem vodovodarja. Prišel, popravil ,pol sem mu morala še plačati preden je odšel. Očitno sploh ne gleda porničev..." 😉
  16. skritikrt

    Kaj poslušate?

    Zelo zanimiva primerjava-Imam Roxy Music SACD,kjer so vsi komadi tako v stereo kot v multichanel-u( 5.1 )+Always Unknoving le v surroundu😍 Amazon.com WWW.AMAZON.COM 😲 Vem,da je "perlica",a da se rabljena za tak cvenk prodaja🙄...wtf In "čapnil" na netu torrent BluRaya z Atmosom😁 Attention Required! | Cloudflare SUPERDELUXEEDITION.COM ays Unkowing Kjer pa omenjenega komada žal ni🥺....vseeno zelo zanimiva primerjava Atmos vs. SACD🧐 Za ezoterike😉
  17. Aha...po tem sklepam,da "se nadaljuje"😃👍 Čestitam za nakup! Baterije si dobro izbral,ker...ne bom nič komentiral,raje sam poglej. V tem videu predstavljajo dva nova Einhell vrtalna vijačnika...a zanju v bistvu ne gre-gre za primerjavo z Bosch vrtalnim vijačnikom. Pa ni tukaj zanimiva primerjava z Einhellom,ampak test max.mehkega navora z različnimi Bosch baterijami. Najprej so uporabili EXPERT enovrstično 4Ah baterijo z 21700 "tabless" celicami. Nato so uporabili klasično enovrstično 4Ah baterijo z 21700 celicami,katere niso "tabless" (običajno so vgrajene vrhunske celice Samsung SDI ali Sanyo). Na koncu pa še dvovrstično 8Ah baterijo ProCore+,katera pa je edina ProCore,ki ima že tabless 21700 celice. Rezultat je v skupnosti bauforum24 udaril kot atomska bomba,ker poraja vprašanje,ali je bosch tabless tehniko celic pri EXPERT seriji baterij uporabil le za to,da bi lahko vgrajeval celice cenejših proizvajalcev in tipov,in mogoče za to taki "rompompom" okoli "novega ohišja" baterij....🙄 Vsaj jaz zase (imam dve 4Ah ProCore bateriji za robni nadrezkar GKF 18V-8) vem katere bom še kupil,če sploh....,ker je klasična 4Ah ProCore lih na meji zmogljivosti tega nadrezkarja. Ti si z odločitvijo za dvovrstično EXPERT na varni strani že zaradi dejstva,da je dvovrstična...a poraja se vprašanje,kakšni bi bili rezultati oz. primerjava med 5,5Ah ProCore in 8Ah Procore+ batereijo...ker npr. za Metabo je znano,da je ravno 5,5Ah baterija najzmogljivejša med vsemi LiHD baterijami,katere imajo vse klasične 21700 celice (ne-tabless). To je en od razlogov,zakaj mene zmeraj zanima kakšne celice so vgrajene,in pač "pokukam"...a pri Bosch-u ne moreš niti pokukati,ker so celice vprešane brez izolirne požirke in za to tudi brez napisov. Čas bo povedal svoje...sedaj je še prezgodaj,ker je še premalo res kompetentnih in resnično neodvisnih testov...ta tukaj je ena redkih izjem. Od 18:50 naprej
  18. Do smrti se učimo😄😉👍 Bi kdo rekel,da če imaš na obeh koncih tudi coax-spdif,da je boljje kot optični,a temu v tem primeru ni tako,ker je TV in eventuelne nanj priključene naprave (SAT,kabelska ipd.) pogosto vir povratne zanke,čemur se pa z optiko elegantno izigneš😃 Tudi pri meni nekaj novega-starega...za sobo za goste,kjer je pristal stari Onkyo RZ-900, mi je ratalo dobiti nuBox CS-330. Vrhunski center,ki seveda paše k obstoječim dvem parom nuBox 310 (sem že predstavil tukaj). Just a moment... WWW.HIFI-WIKI.DE Na eBay predlagal ceno 130€+ptt,in je tip sprejel😃 1x NUBERT nuBox Centerspeaker CS-330, 2-Wege-Bassreflex, magnetisch abgeschirmt | eBay EBAY.US Nubox CS-330. -- Sollte mir dennoch einmal ein Fehler unterlaufen sein, oder ich etwas...
  19. skritikrt

    Mobilna telefonija

    Jep-noro-res. To je en od glavnih razlogov,za kaj sem ženi pustil "zapleniti" Xiaomi 15,in sem po tem vzel "ultro". Zoom je "adijo pamet". Primer tako "na brzake" zajem razglednega stolpa na Ljubljanskem gradu z Železniške postaje (zračna linija 1150m).Optični zoom "do konca" in "škljoc". Z prostim očesom ne pogruntaš,da je tam ura na zidu...na zajemu pa😲. Res je malce posegla še AI,a vseeno-na avtomatiko,oblačno in z malce meglice-absolutno nenormalen zajem za "telefon". Tudi glavni senzor je "raketa"-globinska ostrina,bokeh itd...enostavno WTF.
  20. skritikrt

    Mobilna telefonija

    Se boš navadil na čisto drugačni način polniti,ko boš videl,da je npr. 10-15min. polnjenja že "polna kapa". Tako sem se jaz odvadil zmeraj polniti na 100%...tu pa tam že,a večinoma ne....in če vzameš en npr. majhen 65W polnilec,boš pogruntal,da sploh ni neka razlika napram 100W...k telefon z lahkoto "požre" in ne rabi bremzati amperažo,ki mu jo polnilec ponuja. Me zanima,kako si zadovoljen z kamerami-mora biti raketa🧐
  21. skritikrt

    Mobilna telefonija

    Se mi zdi,da one+ zadnje čase stagnira...nič kaj dobre napovedi,vsaj to,kar je za slišati npr. na youtube... Samo...nikoli ne veš...še celo HTC nekaj miga... Slaba in dobra novica Najprej slaba-moj Xiaomi 50W powerbank je po treh letih škripnil. Sem ga skoz nosil v službeni torbi...zna biti,da je fasal kak udarec al kaj...nič ne pomaga...niti reseta noče... Ga bom enkrat odprl,da vidim,kaj je....mogoče kak lot al kaj .. In dobra novica-seveda naročil nadomestek. Po daljšem kolebanju,sem vzel tega tukaj. Baseus Blade H1 Powerbank 20.000mAh 100W PD Schlanker externer Akku | eBay EBAY.US Unser Ziel ist es, die führende Einkaufsquelle für jedermann zu sein und dabei günstige und faire... Odločitev za tega pa je padla za to,ker zmore res pravih 100W,do cca. 30min. Ker...kot solate je takih,ki zmorejo še več...celo veliko več,a praktično vsi sorazmerno kratek čas....tudi tisti veliko dražji...takšni v enaki cenovni klasi pa itak-5-10 minut in totalno počepnejo... Tukaj totalno deklasira npr. Xiaomijevega z "kao" 212W,ki je izredno negativen primer v tej disciplini....pač rak rana je tukaj segrevanje... Spet pa ni premočan in tudi ni predrag. Ima vse kar zahtevam...najmanj dva USB-C vhoda/izhoda (če en škripne,in za hkratno polnjenje dveh težjih naprav),+ še dva USB-A izhoda za npr. par zvočnikov in ostale krame... Super je tudi numerični prikaz preostale kapacitete in prikaz voltaže in amperaže na izhodih. Zmore pa tudi "veriženje" oz. polnjenje poverbanka in naprej oddajanje oz.polnjenje druge naprave na izhodih.. Zmore se tudi polniti z 60W (stari Xiaomi le z 45W) Fajn so gumi nogice,da se mi ne "vozi" po pultu,tanjša oblika je pa kot naročena za službeno torbo-bo bolj zaščiten v žepu torbe...ne bo toliko moteč kot prejšnji (debelina), in bodo izhodi bolj zaščiteni,ker včasih moram polniti službeno tablico v torbi,in USB-C vtičnico "zjebeš" med nošnjo po terenu... Glede na cvenk in teste TOP...vsaj v mojih očeh.
  22. skritikrt

    Aktualni dogodki!

    Oooo😲,kakšno moraliziranje...samo za to,ker vam ne paše (čeprav so ga z dvemi A4 listi fehtali),in ker ni tak butelj,da bi šel z ptičurino. Hkrati pa rad pozabiš omeniti,kaj je tukaj levi pol naredil....pa razloži,za kaj je šivilja tako nepogrešljiva,pa čeprav je od volilcev dobila še večjo brco kot Logar?!!!...a za to,ker je vrhunski kader....vrhunski kader že,a bolj v smislu "numizmatike". Toliko o "volji volilcev"....samo ko vam paše.
  23. skritikrt

    Mobilna telefonija

    Odličen za cvenk👍
  24. @Janez007 nesi ta ključ nazaj-to so te nafukali,k ta je za leve navoje šraufati😄😉
  25. Orodna "pornografija"😄
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.