skritikrt
Člani-
Sporočil
2.495 -
Z nami že
-
Nazadnje prisoten
-
Dnevne zmage
15
Tip vsebine
Profili
Forumi
Koledar
Garaže
Vse objave uporabnika skritikrt
-
Boli,a ne😄😉 A za novačenje za ptičurino je bil pa krasen,a ne....samo,je bil očitno prebrihten. Ja v dveh letih se človek zna marsičesa naučiti🤔 Če še ne veš-desničar je bil že prej,samo k so levi mislili,da je "glup" in,da bo ritko nastavil...
-
Jaz,k lih pocasi delam kopalnico,sem ugotovil,da pri nas v večini dobiš le kitajsko sranje za veliki cvenk. Sem vse od armatur,itd. kupil od Dornbrachta (Dornbracht Lissè serija). Dobiš rudi pri nas,a so cene cca.1-2x višje. Vse kupil online pri B-Cube b-cube: Online-Shop für Badezimmer, Heizung & Wellness Just a moment... SHARE.GOOGLE Vse...umivalnik,podomarico,omarice Villeroy&Boch itd...galanterijo (stenski obešalniki,dozirniki za milo itd...) vse Keuco (edicija 400).... So prišle tri palete za 6500€...ptt za vse pa 26€!!! Nekaj malega pa še pri Skybad-u Skybad Sanitär-Shop: Bad, Küche, Heizung online kaufen Skybad Sanitär-Shop: Bad, Küche, Heizung online kaufen SHARE.GOOGLE Sanitär Online-Shop für Sanitärprodukte und Sanitärbedarf: ✓ Marken Sanitär-Produkte... Sedaj,ko gledam že za drugo kopalnico,bom naredil isto...najbržisto Keuco edicija 400...in Dornbracht ali Keuco armature... Če hočeš nekaj "boljšega",lahko pri nas kar pozabiš...al je roba drek,al so cene drek...žal.
-
-
Ja🤔...veliko se je naučil od takrat,ko je bil še "mlad in naiven",kar tudi sam priznava...pač do smrti se učimo...eni z leti celo "do pameti pridejo"...ta bi znal biti lih tak primer glede na to kake kontre deli....spet drugi pa ostanejo v stadiju neumnosti,in jim še taka kontra ne da za misliti. Bo že držalo-"iz levičarja lahko nastane samo desničar,obratno ni možno". Moram priznati,da me je zelo pozitivno presenetil (kot tudi Katja Kokot😃👍)...je že moral tisto rdečo tabletko pojesti,da je spregledal zvijače...
-
Nisem volil njeno stranko,a mi kot poslanka postaja vedno bolj všeč😃👍 Legendarna je💪
-
😲😲😲 Je prišel nov telefon z takšnim zoomom zelo prav,a ne😃👍...pri "navadnem" bi bile slike najbrž neuporabne🤔 Tud zmeraj gledam Boccelija...sam so karte "adijo pamet"🫣
-
Da ne boš rekel,da kaj skrivam. Skratka ugotovili smo,da je Golob veliko bolj sposoben-njemu rata "biljši" rezultat,in zanj ne potrebuje nikakršne krize😃👍
-
Da ne boš jokal-saj ti piše "Najvišja stopnja revščine"(obdobje po krizi).... Janša Bratušek Cerar Bi človek mislil,da znaš brati...,pa očitno res vidiš samo tisto,kar hočeš... A to pa si spregledal,da ne piše stopnja revščine za leto 2025?!!!,ko je teklo med in mleko....pa to primerjaj z obdobjem po krizi,za katero kriviš Janšo. Približno 276.000–298.000 ljudi pod pragom revščine,ko bi nam moralo titi super!...toliko o "vrhunskem meeeeee🐑nedžerju"🕊️🤨
-
Pravi vernik...sedaj boš še UI krivil za zaroto... Vtipkaj,in sam poglej...to je meni ven vrglo-nimam nič pri tem! Po eni strani inaš prav...pač drugače oz z drugega zornega kota gledaš....po drugi strani pa soet nimaš prav. Ve se,kdaj se zapravlja,in kdaj se varčuje...a Golob kot "vrhunski meeeee🐑nedžer" tega očitno še ni vzel...je moral najprej svojim in sebi talati.... Ko smo imeli rekordno zaposlenost,in je praktično teklo "med in mleko",je zagonil vse,kar se je dalo...in je govoril,kako nam gre božansko....po volitvah pa "huda kriza bo"....seveda bo,k nimaš več kaj talati. V takem stanju pa ja-imaš prav-raja bo nafukala...za to pa Janša koleba,če ne bi veliko hitreje pograbil za "žezlo"...ves drek kidat,in vsi mediji in kolesarji mu bodo za vratom... Se je Janša že naucil,da mu zmeraj "drek" nastavijo,ki ga mora po tem on kidati.... Za Bratuškovo pa sem že napisal-nič nas ni rešila...zapufala nas je z najdražjimi krediti na trgu,samo,da ni bilo treba obelodaniti,kaj in koliko so pokradli vse nazaj še za časa juge. ...tako nas pa še dalje kradejo...še zmeraj ista klika.
-
-
https://youtube.com/shorts/QUy74E6LNpM?is=uKM_VUwtvaPNXIwi
-
Kaj,a pol za to ne voliš SDS,ker ne maraš komunistov🤔...ja,to je pa razumljivo🙄...torej vsi volilci SDSa so nevedni,ti pa veš...kaj nisi že prej povedaj,kako blizu sva si😃🤣 Kaj si pokadil,k jaz bi tudi....al nisi... Ki si bodo zmislili vse živo,samo,da ne izpadejo hlapci oz. koristni idioti,ki ne znajo z lastno glavo misliti.
-
Jaz pa vseeno pogrešam stare čase...ne.
-
Jaz srčno verjamem,da bo @Boss vesel,če rata nov praznik😃...pa tudi,če ne,on bo 13ega Maja sigurno fraj,pa tudi,če bo treba vzeti dopust...a ne?!😉 Aja...ne...to pa niso komunisti🧐...eh,škoda😟...bo pa treba na šiht😩 (VABILO) TIGR se vrača iz pregnanstva - Demokracija https://share.google/Lc29KObw4tMzZZUlX
-
To je za beton😄
-
Kot sem obljubil...danes so montirali tendi...ena pod balkon,druga na fasado. Sem imel srečo,da zgornja-montirana na fasado,da je točno tam betonski podboj al plata...pač beton,tako,da so klasična sidra za beton "polna kapa". Beton pa "zajeban"...mu je en sveder kar odlomilo...zna biti polno železja not🧐 Sem se tudi jaz "jebal",ko sem vrtal poševno luknjo v zid v smeri rolete,kjer sem ukradel štrom....k so rolete na motor,do motorja pa spelhan 5-žilni kabel (ena žica fraj😃)...ukradel zemljo in nulo,od zacetka kabla pa priključil fiksno fazo ..in ni bilo treba nič štemanja😅. Monterji so kot rečeno uporabili trik z cevno podložko vrezano na mero. Nima smisla še kaj več nakladati,ker ni nobenih posebnosti... Evo-le še slike.
-
Poglej prvo stran te teme...imaš slike in vse opisano...jaz vzamem zmeraj pri Empor.d.o.o
-
"RTV prispevek ščiti RTV pred političnim vplivom"...😂🤣 ...dober vic gospa Musarjeva😄👍...dajte še kakšnega takega😃 »Ni nepotreben strošek prebivalca«: Pirc Musarjeva izjavila, da RTV-prispevek ščiti RTV pred političnim vplivom (FOTO) – NaDlani.si https://share.google/KMxMFAflNAkd6ZA1U
-
Me spominja na... Vse...sam delat ne.🧐
-
Poglej v temo galerija/fotografije na predzadnjo stran. Kar tukaj pišem je iz ust gospoda z 2TDKja,ki nas je vodil po gradbišču. Točno kot je on rekel,ko so pljuvali v medijih čez turke..."brez turkov bi mi bili brez drugega tira"....naši so v bistvu zavlekli,ker niso imeli nič...ne znanja,ne izkušenj,ne tehnologije in ne zmogljivosti kaj takega speljati....dejansko so začeli pol leta prepozno,in točno za toliko projekt zamuja Kot iti na randi brez tiča. Pa ti sklepaj kar ti pade na levo pamet...kar pišem drži-iz prve roke. In ne,ne pljuvam čez našega delavca,znanje itd.. pljuvam čez leve politike,ki so delali iz nič predvolilno reklamo zase.. kot zmeraj same prazne besede in laži. Na žalost zna biti v dreku tudi steojevodja inštruktor iz Divače,ker je peljal. Aja mimogrede-10km/h so peljali.😄...samo,da je reklama.
-
Kazenska ovadba zoper Goloba in Bratuškovo: je bila vožnja po drugem tiru sploh dovoljena? – NaDlani.si WWW.NADLANI.SI Kazenska ovadba zaradi vožnje po drugem tiru odpira vprašanja o odgovornosti, varnosti in... Kolikor sem jaz izvedel...ma kakšno slovensko znanje itd...lažejo kot zmeraj...brez turkov bi lahko drugi tir samo sanjali! Je zamuda pri dokončanju projekta nastala prav zaradi tega,ker naši "izvajalci" niso imeli ne znanja,ne izkušenj,ne tehnologije,kaj šele zmogljivosti,da bi izpeljali tak projekt. So pol leta iskali podizvajalce,ki bi bili zraven turkov sploh sposobni delati na takšnem projektu. Naj spomnim-Strabag kot favorit z izkušnjami je takrat na razpisu dvignil roke od projekta,zaradi cenovnih pogojev in nejasne situacije na trgu surovin in niso hoteli reskirati pri ceni,ker bi jih višanje cen surovin lahko drago stalo.
-
Ti razkrijen prav Nubertovo rešitev? Izjemno preprosto in učinkovito👌 Npr. zraven centra nuVero 70...poglej navodila...ne rabiš brati-le sliko poglej,kaj je v kompletu priloženo-prva in druga slika...bi moral poiskati kje je,pa se mi ne da...v bistvu nič posebnega-gosta pena z privito krogljico....toliko večji fi,da na tesno paše v BR-cev (da jo močni impulzi vseeno ne morejo poriniti iz cevi. Celo "igraš" se lahko z odprtocelično in zaprtocelično peno,in tako čim bolje približaš bass svojim željam in akustiki. nuVero so izjemno potentni v basu. Tako 70 kot tudi 110-ke...oboji imajo tudi stikalo na kretnici-terminalu za reduciranje v bassu,a center ima vseeno še dodatno priložene čepke iz pene,za 110ko si jih lahko dokupil. Pri 110ki sta dve BR-cevi,kar pa omogoča še bolj selektivni poseg v jakost bassa. Za začetek pa ni sile takoj leteti v trgovino-Nubert priporoča preizkušanje z npr. skupaj zvitimi "štumfi" ipd...pri določenih tipih,predvsem starejših zvočnikov (npr. pri nuVero ni temu tako),lahko z zapiranjem BR-cevi veliko pridobiš na področju preciznosti in hitrosti bassa,a seveda na račun "mogočnosti oz. grobe dinamike...oz. dobiš "vitkejši" bass. Tretja slika-izrez iz navodil za 140-ko.
- 235 odgovorov
-
- 1
-
-
- elektronika
- hifi
-
(in 2 več)
Označeno z:
-
Da pristavim svoj lonček.😉 Smo včeraj praznovali ženino dokončno zmago na sodišču. In,ker do sedaj nismo bili razočarani,smo se odločili pojesti in nazdraviti v Ponvici. Ponvica – Gostilna GOSTILNA-PONVICA.SI Vsak je nekaj po svoje,z sinom pa sva se odločila za malce dražjo varianto-10€/100g Black Angus Ameriški "po kavbojsko" na medium...slabe 1,2kg Odlična gostilna,imajo glede na nivo zelo solidne cene,razen,če se "preseravaš",kot sva se midva z sinom...ma tudi to-ne rečem-res TOP🧐😋👌 Se oproščam za slike😄😉
-
@Mraušk Mčk...bom vseeno nakladal dalje,ker imam občutek,da te zanima. Ko sem pisal o Nubert Vented Ferrofluid tehniki. Domnevam,da če se zanimaš za to tehniko,da ti je znana B&W tehnika visokotoncev z zaprtimi cevmi-"ohišji za dodatni volumen" na zadnji strani njihovih visokotoncev. To izvira še iz časov B&W Nautilus zvočnikov. Gre za to,da so klasični visokotonci termično ekstremno obremenjeni zaradi vedno višjoh zahtev za glasnost/obremenljivost. Na prvi pogled je zelo elegantna rešitev uporaba feromagnetnega,a električno neprevodnega olja (ferrofluid). To olje približa magnetni flux na absolutni minimum (kaj boljsega tukaj ne obstaja), in hkrati termicno združi magnetni sistem z špulo. Vse bi tukaj bilo super,če nebi ferrofluid z tem tudi zaprl prehod zraku za membrano mimo špule na zadnio stran nihajnega sistema visokotonca. To pa pomeni,da je zrak za membrano ujet,cesar posledice je kompresija in z casom nastajajoci nenavadni artefakti,ko zrak...kot da bi "vrtal" išče pot med kaptonom in spulo,pogosto pri enoplastnih kapton nosilcih kar skozi stik obeh koncev kaptona. Ti artefakti so cviljenje z modulacijo signala-ekstremno neprijetno in moteče... B&W je šel "lažjo" pot,je prevrtal pol magneta,si tako nakopal nov problem-"piščal",katere se ne moreš rešiti...in so "žvižganje" šli dušiti z dolgo komoro za visokotoncem napolnjeno z dusilnim materialom...in iz tega celo naredili "marketinško" potezo "oh in sploh"...ostalo je zgodovina. Nubert pa se je ferofluidu dolga leta izogibal,in stavil na masivnost in temperaturno odpornost z dražjimi materiali...nakar ni Günther Nubert osebno pogruntal to svojo ventilirano tehniko,katera hkrati omogoča ventiliranje sprednje in zadnje strani nihajnega sistema,nič kompresij,ekstremno občutljivost (najmočnejši magnetni fluks na špuli), in najboljše možno hlajenje špule...vse hkrati! Ni slučaj,da se je Nubert zvočnikov prijel sloves ekstremnih obremenljivosti,dinamike in glasnosti vseeno združenih z klasičnimi HiFi vrlinami...predvsem nevtralnost,neobarvanost,nespektakularnost (nič soundinga),preciznost in kot paradna disciplina že iz časov legendarnih 22cm nuForm nizkosrednjetoncev tudi ekstremna hitrost,ki dobesedno frapira. Temu se reče German engineering. Dost klobase.
- 235 odgovorov
-
- 1
-
-
- elektronika
- hifi
-
(in 2 več)
Označeno z:
-
@Mraušk Mčk...boš rekel-staro...a če povem,da je tak set (4x nuBox 310+ CS-330),kot imam sedaj jaz za sobo za goste...v kompletu z legendarnim "favoritenkiller" (po reviji Stereoplay) subwooferjem nubox AW-880 (sem ga imel pred sedajšnjim setom)....poscal npr. B&W 605 S2+B&W LCR6 S2+B&W DM602 S2 takrat 6000 DM! Je bil "on par" z Canton Ergo 122DC+3xCM52DC takrat 6100 DM Zanimiva prominenca,a ne😄 In to je Nubert naredil z ceno kompleta za 2640DM!!! Sem imel predhodnjika tega centra-Nubox CS-3...raketa od centra...pa je ta CS-330 še boljši...ima npr. že visokotonec z takrat čisto novo (Nubert patent) "vented ferrofluid" tehniko dušenja in hlajenja pogonske špule visokotonca. Tega druge firme še danes nimajo. Umetna inteligenca tukaj napačno napiše,da gre za prevrtan pol magneta,pa temu ni tako...pri tipičnih visokotoncih je pol magneta takšne dolžine,da bi luknja v območju delovanja visokotonca delovala kot piščal,kar pa je seveda NOGO. V bistvu gre za več lukenj v kaptonski nosilec špule...pa to ne prečno,ampak vzdolžno-da vzdolžno!!!Gre za luknje v premeru okoli desetinke milimetra,kar je še danes ekstremno težko v proizvodnji.... Še bi lahko nakladal....ma-dost klobase.😄
- 235 odgovorov
-
- 1
-
-
- elektronika
- hifi
-
(in 2 več)
Označeno z: