Skoči na vsebino

skritikrt

Člani
  • Sporočil

    2.495
  • Z nami že

  • Nazadnje prisoten

  • Dnevne zmage

    15

Vse objave uporabnika skritikrt

  1. skritikrt

    Koga volit

    Eh...pol je pa sploh brez veze,da kaj pišeš...saj "vsi vemo", kako je pri Kučanu in njegovih medijih z resnico,a ne?! ...kaj pa vem🤔...vsaj po pravici si napisal-to ti dam...a se mi vseeno zdi,da ne kaj rad...
  2. skritikrt

    Koga volit

    Čigava?!
  3. skritikrt

    Tole je pa kr smeh

    Pride tip v lekarno..."rabim ciankalij"... "Gospod...to ni v prosti prodaji" Vzame tip iz žepa denarnico in pokaže sliko svoje žene... "Aja...imate recept..."
  4. skritikrt

    Tole je pa kr smeh

    Se tip pelje mimo ene kmetije,kjer vidi tablo,na kateri piše,da prodajajo psa,ki zna govoriti. Gre h kmetu in vpraša:a vi prodajate govorečega psa...kje pa je?... "Tam zadaj v pesjaku"... In gre pogledati...vidi psa,in vpraša,če res zna govoriti... Pes: "seveda znam govoriti" Tip:"ja,to je pa čudež" Pes:"ma kaki čudež...to ni nič...jaz sem bil lavinski reševalni pes še preden so bernandinci sploh obstajali...in bil sem iskalni pes za mine še preden so vojne sploh obstajale...." Gre tip nazaj k kmetu,in vpraša,koliko hoče za psa... Kmet: 30€ Tip:...kaj?!!!...za kaj pa samo 30€? Kmet:..."ma se mi zdi,da pes laže"...
  5. skritikrt

    Koga volit

    Zgresil si temo...prestavi v "to je pa kar smeh". A ti resno verjameš,da je SOVA kos bivšim mosadovcem. Hoteli so biti videni!!!-v tem je fora...ostalo si pa nekdo z normalno stopnjo inteligence sam nariše....ni treba gledati in poslušati nobenih medijev.
  6. skritikrt

    Aktualni dogodki!

    Bravo-našel si👍 Ni lahko najti,ker MSM tiščijo take clanke v pozabo...ker "ženske zmorejo vse"... Na kratjo-babi se je tako "odfukalo",da je šla vrtati luknjo v trup Sojuza,z ciljem,da bi odpravo prisilila k zgodnejši vrnitvi (izguba kisika itd...)...torej mislila je le nase...in glede na okoliščine bi lahko trdil,da še to ne...v bistvu je namenoma ogrozila življenja vseh astro in kozmonavtov na odpravi,vključno z sabo. Sedaj pa malo za šalo,in malo zares.
  7. skritikrt

    Aktualni dogodki!

    ...čakaj...a ti to resno?!!!
  8. skritikrt

    Aktualni dogodki!

    @g.Wankel glej pod Sojuz MS-09 in 2mm velika luknja izvrtana od človeka v trup Sojuza takrat priklopljenega na ISS....
  9. skritikrt

    Aktualni dogodki!

    Vse,kar gre gor pride enkrat dol...tako ali drugače...in pozanimaj se o diverziji na vesoljski postaji...pa se po tem oglašaj.
  10. skritikrt

    Aktualni dogodki!

    Ne...le omenjam dejstva. Malo se pozanimaj.
  11. skritikrt

    Koga volit

    Samo v butalestanu🧐
  12. skritikrt

    Aktualni dogodki!

    Pa...saj sta se vrnila🧐...sam ne v enem kosu🙄. Ne,da sem seksist...k imam rad ženske😄...sam spet je "baba na krovu"...k nimamo lih dobrih izkušenj z njimi...da ne bodo spet diverzije ipd... Če tako gledaš...še čudno,da sploh še kaj v enem kosu dol pride🤔
  13. skritikrt

    Koga volit

    Jaz sem prepričan,da bodo z tem podkrepili zaupanje v njihove resne namene za boj proti korupciji,in Stevanovića pridobili na svojo stran.😂🤣 Da bi sedaj z "stevotom" sestavili koaoicijo,bodo pa potrebovali najmanj božji čudež...izgleda,da je stevo bolj inteligenten kot levaki (kar veliko pove)...aja-čudež-šment-niso verni🤔...kaj,a tistih en-dvakrat,ko je ptiček bil v cerkvi...a tisto velja? Ko @g.Wankel toliko piše o inteligenci lahko rečeš samo "Can't argue with stupid" Stevanović razkrinkal vladajoče: "Vdirajo mi v elektronsko pošto in v mobilni telefon!" - Demokracija DEMOKRACIJA.SI Piše: Spletni časopis “Nedolgo nazaj, dva ali tri dni, sem dal svoj mobilni telefon kolegu, da ga odpelje do...
  14. skritikrt

    Koga volit

    Ha,ha,ha....Robert Golob bi korupcijo rihtal..."frajer",ki "mora" v ril lezt😂🤣...se točno vidi,daje nedo drugi "glavni".
  15. skritikrt

    Koga volit

  16. skritikrt

    Koga volit

    Se podpišem. Pa da vidim,če se bo še kak "domoljub" z leve frakcije.🧐
  17. skritikrt

    Koga volit

    Ja veš Alex...saj za to pa se Dražgoše slavijo kot zmaga nad nacizmom,in se vsako leto zganja cirkus okoli tega....pa čeprav se nihče iz tega ni nič naučil,odgovarjal pa še manj. V bistvu samo za to,da se folk znova in znova opominja,da eni so naši,oni drugi pa niso naši...pa čeprav vsi slovenci. @Boss 3/4 ali še več kar si napisal je,kot da bi opisoval leve...po moje je resnica za oboje nekje vmes,in imajo oboji drek za nohti. Tukaj dober intervju...lepo razloži,kdo bremza spravo...k brez sprave nas bodo še naprej molzli.
  18. skritikrt

    Koga volit

    ...ma🤔...to je že končni stadij🙄...fertig je z njim🧐...ne gre to skupaj-administrator na Mazda forumu,pa gre kupovati Škodilak🤨 Aha...zanimiv kanal:
  19. skritikrt

    Pivo mi paše

    Ne😄 Ta senica. Domov – SENICA okna, vrata in senčila SENICA.EU Dobrodošli na spletni strani SENICA, kjer najdete vrhunska okna, vrata in senčila za vaš dom ali poslovni...
  20. skritikrt

    Koga volit

    Dobra😂👍 Res pa je,da je Janša zmeraj vabil vse na pogovore...kontra pa tudi vemo...toliko o tem,kdo izključuje,in je leta 91 zamudil priložnost se "demokratizirati", je raje ostal v jugi oz ga je povozil čas.
  21. skritikrt

    Pivo mi paše

    Lih ko sva z ženo odhajala,je prišlo nekaj policistov na malico-tudi to nekaj pove😃
  22. skritikrt

    Pivo mi paše

    Imaš prav😄👍 Gostilna je bolj skrita...a priporočam-cene so res presenetljive,postrežba TOP...pizze katere sva midva naročila (kmečka in morska) res dobre.
  23. skritikrt

    Pivo mi paše

    Res je😋😃👍...sva šla z ženo k Senici (okna)...in nam je tam priporočal to gostilno...in sem na blef naročil radler,k sem moral še voziti...je kelnarca priporočila...jep-dober je👌
  24. skritikrt

    Pivo mi paše

    Pizzerija Andi-Sl.Konjice
  25. skritikrt

    Koga volit

    Ne-ne štekaš. Meni ni treba...ker jaz nimam "lukenj".
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.