Skoči na vsebino

Alex

Člani
  • Sporočil

    23.634
  • Z nami že

  • Nazadnje prisoten

  • Dnevne zmage

    500

Vse objave uporabnika Alex

  1. Alex

    Košarka

    Vsaka ekipa ima lahko slab dan. Tudi Francozi so v tekmi proti nemčiji izgledali kot kakšna srednješolska ekipa. Ne, obe sta na začetku delovali tako. Mislim, po štirih minutah igre rezultat 3:1 za Nemčijo. Pa saj to je bilo na začetku bolj kot nogomet, ne pa košarka. 😊
  2. Alex

    Košarka

    Naši so v košarki proti Bosni tudi izgledali nezainteresirano, a to je le del taktike. Danes pa na polno proti presenečeni Nemcem, ki si mislijo, lako čemo. 😉
  3. Alex

    Košarka

    Tudi sam sem mnenja, da je boljši in lažji nasprotnik Ukrajina. Sem si prav želel, da bi njih dobili.
  4. Alex

    Pohvalite se,...

    E, ne. Jaz izmenično vozim oba. Tako, da imam najboljše iz obeh svetov. 😉 Ravno v nedeljo sem rdečo strelo malo razpisal do Udin. 😊
  5. Alex

    Košarka

    Ma kakšna Ukrajina neki. Naši jih bodo odpravili z 3:1. In potem gremo v Poljsko.
  6. Alex

    Toča 25.05.2022

    Trend gre v vse bolj grde avtomobile. Res je samo še par avtomobilov, ki so res oblikovalsko popolni. Da ne govorimo o električarjih.Tam je pa itak vse več ali manj polom od oblike. Razen audija in porscheja, seveda. 😊
  7. Alex

    Vse v redu jaz sem ok;)

    Precej podobna situacija kot pri Čehih, ki gredo na pohod na Triglav v sandalih in nogavicah. Saj veliki večini se izide a marsikaterega morajo s helikopterjem reševati in peljati v dolino. Za marsikoga je pa še bolj usodno.
  8. Alex

    Košarka

    Meni se tudi zdi, da so malce kalkulirali. Tako katastrofalno ne morejo metati. 😊
  9. Alex

    Mazda CX-30

    Ne. Nobenih čričkov ne čebelic zaenkrat. Če bo kaj, pa reševati strogo z 5 letno garancijo. Nobenih Diy rešitev.
  10. Alex

    Mazda CX-60

    In kolikokrat si na mesec v Nemčiji? 😊
  11. Alex

    Mazda CX-60

    Hmm... Kdaj pa si nazadnje vozil 200 km/ uro in več ? 🤔
  12. Alex

    Košarka

    Upam, da ne kalkulirajo kaj. 🤔
  13. Alex

    Pivo mi paše

    Danes je na sporedu zanimivo p ivo. 😊
  14. Alex

    Aktualni dogodki!

    Jap... Mi smo šli kar peš.
  15. Alex

    Aktualni dogodki!

    Ja. V živo je veliko boljše. Na koncu še koncert.
  16. Alex

    Aktualni dogodki!

    A si bil v soboto tam? Jaz sem bil in je bilo vrhunsko. Navijanje kot na nogometni tekmi. 😊
  17. Alex

    Tole je pa kr smeh

  18. Alex

    Vse v redu jaz sem ok;)

    Poznam tudi osebo, ki je cel čas vozila na svoji Toyoti celic, z zimskimi gumami. Pa je ob deževnem vremenu popolnoma stolkla svojo celico. In to pri vožnji 50/uro.
  19. Alex

    Vse v redu jaz sem ok;)

    Ja, zastonj pravijo vsi strokovnjaki, da so zimske gume za vožnjo pri nizkih temperaturah. No, če pogledate malo po parkiriščih, boste videli veliko dragih limuzin in karavanov z zimskimi gumami tudi poleti. In veliko teh gum je še slabih po vrh. Tako, da ob prvem dežju po sušnih dnevih je veselje na cestah. 😊
  20. Alex

    Mazda CX-30

    Upam, da je razumela, da je pride z avtom in da je to take vrste srečanje. 😉
  21. Alex

    Toča 25.05.2022

    Všečno. 👍
  22. Prvi nanos. Res je enostavno delo z njim in hitro opravljeno. Za cel avto (vključno z lučmi, plastiko , feltnami, sem porabil pribl. 20 min. Jutri drugi sloj. Je pa na dotik res zelo, zelo gladko. Krpa kar sama zdrsne s prednje havbe. 😊
  23. Alex

    Vse v redu jaz sem ok;)

    Kaj se je zgodilo??
  24. Alex

    Tole je pa kr smeh

    Ta je resnična. 😊
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.