Skoči na vsebino

Alex

Člani
  • Sporočil

    23.634
  • Z nami že

  • Nazadnje prisoten

  • Dnevne zmage

    500

Vse objave uporabnika Alex

  1. Alex

    Sprememba cene goriv

    Danes sem po dolgem času tankal rdečo puščico. Sem bil zelo presenečen, koliko je trenutno dražje dizel gorivo. 🙄 Sedaj je pa res veliko bolj šparovna cx 30. Obe imata približno isto porabo. 😉
  2. Alex

    Mazda CX-30

    Alex naprej dobro preveri stvari, nato jih naredi. Zato obstajajo taki, ki preizkusijo vse, kar jim povedo na FB. Tukaj ne mislim na Janeza, ki ponavadi tudi dobro preuči stvari. Tokrat je preveril in sedaj ve če eno več. 😉 Tudi ostale znanke to veselo delajo. 😉
  3. Alex

    Tole je pa kr smeh

    Na, to tekmovanje bi se lahko kdo s tega foruma prijavil. 😊Kandidatov je kar nekaj (tej, ki igrajo igrice, namesti da bi kaj pametnega delali).
  4. Alex

    Zanimivi oglasi

    A vidva oba z Janezom delata na mazda servisu? 😉
  5. Alex

    Mazda CX-30

    Po moje naneseš gor kako stvar, da je proti uv žarkom. In, da, se umazanija ne zažre noter. Je pa najbrž sonce glavni faktor pri tej zbledelosti. Naj bi pri tej stvareh pomagal fen. Segrevaš plastiko toliko časa, da postane zopet lepo črna. Nisem še naredil preizkusa, tako, da ne vem če je to res ali bolj mit. 🤔
  6. Alex

    Mazda CX-30

    A potem te morajo usmrtiti, če poveš kaj več? 😊
  7. Alex

    Mazda CX-30

    Ne moje. 😊Če jih ne vzdržuješ, se to zgodi. Na moji bivši 6-ki so bilie strešne sanke (črna plastika) še vedno po 18 letih lepo črne, skoraj kot nove. Na nekaterih 6-kah so pa sive barve.
  8. Alex

    Mazda CX-30

    Večini ljudi,so te plastike celo lepe. Sicer pa imajo vsi novi suvi plastike. Gelipterja je že rešila pred opraskanim lakom. Malo se pozna na plastiki, a na laku bi bila vrtina. Tako, da je ta plastika zelo dobra zaščita pred pacienti na parkiriščih. Pa tudi je kar kul. 😊
  9. Alex

    Mazda CX-30

    Sodelavec je dal za podobno opremljeno xceed (razen, da ima še dodatno usnje noter in gretje prednje šipe) 29000€.Tako,da je cena primerljiva.
  10. Alex

    Pohvalite se,...

    Bini, vi pa skozi nekaj pečete in jeste. 😊
  11. Alex

    Aktualni dogodki!

    Ali pa, da bi na samokolnico napisali golf. 😊
  12. Alex

    Mazda CX-30

    Sanja svinja kukuruz, a kukuruza nema. 😊Je pa tudi res, da ima porabo kia nekje kot mazda dizel/avtomatski menjalnik. In malenkost nižjo kot ta, stari 2,5 benzinski motor. Ko sem tankal nazadnje sem resetiral porabo in se je sedaj, večinoma mestna vožnja, poraba zaustavila na 6,3 /100. To porabo z dizlom po mestu samo sanjaš. 😊 Upravičeno. Noter je vsaj za klaso boljše počutje kot v x ceedu. Če ne kar za dve. Tu je premium, v kii je pa bolj plastični občutek.
  13. Alex

    Pohvalite se,...

    Itak. Če pravilno vzdržuješ(tudi to umetno usnje) se ne sme luščit.
  14. Alex

    Mazda CX-30

    Motor ima 160 konjski, ročni menjalnik. In ne vozi 120/uro po avtocesti. Z samo mestno vožnjo ima z lahkoto 8.5-9/100.
  15. Alex

    Aktualni dogodki!

    Po moje ni tako hudo. Malce pretiravajo Boss in ostali.😊
  16. Avtomatski menjalnik. Meni je to ena boljših stvari. 😊
  17. Alex

    Aktualni dogodki!

    Jaz pa, same dobre. 😊 Imam pa, slabe z slovenskimi. Tako živčnih in objestnih voznikov (po domače kmetov, ki so si kupili bmw-je in mečke) kot so naši slovenceljni, jih ni daleč naokrog.
  18. Enako, le da ne bi pogrešal električnega odpiranja oken -dodal bi zraven benzinski motor. 😊
  19. Uf, ponavadi ti ga "zdela" katera druga. 🤔
  20. Alex

    Aktualni dogodki!

    Boss ima izgleda nekaj z Italijani. 😊 V resnici pa so oni in Francozi lahko zgled za vožnjo. Včasih so blendali za tabo in ti vozili za ritjo, sedaj to vidiš le še na naših cestah. Takoj, ko prideš čez mejo k nam se začne teksas in vožnja strogo po prehitevalnem pasu do onemoglosti. In toliko agresivnih voznikov kot je pri nas ne vidiš nikjer. .
  21. Alex

    Mazda CX-30

    Kot sem že omenil, tempomat na avtocestno hitrost in gasa. Res je mala poraba. Dizel--sramuj se. 😊
  22. Alex

    Mazda CX-30

    Evola, danes sem šel tankat prvič po dopustu. Domet je kar velik. 👍 Je pa šlo noter 42 litrov. Tako, da me sedaj ta poraba malo bega. 🤔
  23. "Če" bo moj tak, gre tudi gor pravo usnje z rdečimi šivi.
  24. Alex

    Mazda CX-30

    Nekateri smo res na forumu skoraj 20 let in se je marsikaj tudi spremenilo. Tudi to prav opažaš, da se bolj malo piše o tuningu in predelavah avtov (kot je to na kakih nemških mazda forumih ali švicarskih). Mi se bolj ubadamo z kolesarstvom, pa z izleti, pa o gradbeništvu kako rečemo, se sporečemo o zdravstvu. Ja, tudi o Mazdah vsake toliko časa nanese beseda. Kar se pa tiče mazde cx 30 je pa največ govora najbrž zato, ker je nekako med zadnjimi modeli in si jih lasti vedno več ljudi. 😊
  25. Alex

    Mazda CX-30

    Prav imaš. Ta tema ni o kia-h.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.