Skoči na vsebino

Alex

Člani
  • Sporočil

    23.634
  • Z nami že

  • Nazadnje prisoten

  • Dnevne zmage

    500

Vse objave uporabnika Alex

  1. Alex

    Mazda CX-30

    Itak na neznane številke se ponavadi ne oglašam. Bo že napisal, če kaj nujno rabi. 😊
  2. Pa saj ni nič takega. Je super poba.
  3. Alex

    Mazda CX-30

    Meni v cx30 pokaže tudi sliko osebe, če imam shranjeno zdraven. A v 6-ki tudi?🤗 Pri nas mislim, da je to število krepko preko 1000. Se pravi, da moram vsem dodati +386 spredaj? Mislim, vsaj kolegom in tistim, ki me pogosto kličejo. 🤔
  4. Alex

    Mazda CX-30

    A ve kdo mogoče , zakaj mi ne pokaže vedno na zaslonu imena zraven tel. številke, ko me kdo kliče? Na telefonu imam drugače shranjeno ime. Nekatera imena prikaže, druga zopet ne. 🤔
  5. Frizer v Kopru, gej, ima kabrioleta, belega. 😊
  6. Saab je bolj frizerski. 😊
  7. Alex

    Zanimivi oglasi

    Jap. A kaj, ko je ", moja" že 32K€.
  8. Zvili so se mi po enem letu in ne novi. Baje, da je cela serija bila slabo narejena. So se tudi na drugih forumih pritoževali prav nad enakimi diski. 🙄
  9. Uh, kje sem še jaz s temi opravili. Pri 70Kkm bom za začetek drugi teden zamenjal bakrene podložke in seveda te nesrečne brembo narezane diske in ploščice, ki so zviti kot presta.🤔
  10. Alex

    Jamralnik v2

    Enako. 🙄 Nekaj bo potrebno postoriti glede naše ekipe. Obvezno dobit enega mladega centra.
  11. Res je... "profesorski avto". 😄😄
  12. Alex

    Gume

    Preveč sveže. Ne bo v redu. 🙄
  13. V bistvu je res, da je nebarvana plastika na cx30 veliko lepša, kot da bi bila pobarvana v barvo avta. Vsak dan lepša, se mi zdi. 😊 Brez te plastike bi bil cx30 kar nekako čuden. Mi je pa ves krom nagravžen na vseh Mazdah. Tako, da bo kmalu izginil tudi iz cx 30. In ne, dacia ni lep avto. 😉 In kot praviš sam, na ta zadnji FL 6-ki je kroma okoli maske še več in še bolj je škifo.
  14. Meni zgleda lepše pri ta stari.
  15. Stara zmaga na celi črti.
  16. Alex

    Košarka

    Moj vrstni red: Francija Nemčija Španija Poljska
  17. Te prisilne regeneracije so samo začasne in kratkotrajne rešitve. Problem je nekje drugje.
  18. Alex

    Nakup Rx8

    Se pravi, da so kaki lamboti, ferrariji in porcheji pravi šparovčki proti RX8😊
  19. Alex

    Košarka

    Ko so vodili za 5 točk bi morali igrat na sigurno na dve točki. Ne pa metat za 3, ko ti ne gre. 🤔 Dončič danes slab, niti povprečen ne. Niti ne... 😉
  20. Alex

    Košarka

    Res je. To ni niti blizu takratne reprezentance. Mislim, da je to konec...
  21. Alex

    Košarka

    To je šele začetek.
  22. Alex

    Košarka

    A so zmagali? Nisem gledal. Se pravi, da jih bomo še enkrat zmagali. 😊
  23. Alex

    Zanimivi oglasi

    ..Sedaj so večji avti od 40-45 K € gor. Pri Električarjih pa se začne pri 50K.
  24. Alex

    Pivo mi paše

    Pri meni se bo pa pil aperol špric. Sem nabavil vse komponente. Ko zmagamo, bomo nazdravili. 🍻
  25. V bistvu se vsem 6-kam,, tudi zadnjemu FL že poznajo leta. Ni pa grd avto, da se zazumemo.Ne bi pa sedaj kupil 6-ke kot "nov" avto, pa še cena bi bila astronomska. Aja,pa 2017 FL ima najlepše 19",zadnja FL pa kr neki. Z zadnjim FL so hoteli narediti bolj "gospodski"avto namesto športnega, ki je to prej bil. A jim ni uspelo. 😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.