-
Sporočil
23.634 -
Z nami že
-
Nazadnje prisoten
-
Dnevne zmage
500
Tip vsebine
Profili
Forumi
Koledar
Garaže
Vse objave uporabnika Alex
-
Mazda 6 2016, 2.2, Skyactive, izgublja moč, ne pospešuje
Alex je odgovoril na Peter22-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
Po moje se res splača to naredit, glede na to, kako je slabo skonstruirano in tudi izvedeno. 🙄 -
Najlepši kraji, tako poleti kot pozimi. 👍 Komaj čakam na zimo, da gremo zopet tja. Za drugo poletje imamo tudi namen obiskati Tre cime in pa Arrabo.
-
... in najbrž veliko živcev. 😊
-
Mazda 6 2016, 2.2, Skyactive, izgublja moč, ne pospešuje
Alex je odgovoril na Peter22-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
😬 Mogoče ti bo to kaj pomagalo s tujega foruma. I have a 2014 Mazda 6 2.2. Skyactive diesel it has no power… Hi, I have a 2014 Mazda 6 2.2. Skyactive diesel it has no power below 2500rpm and the scbs light comes on Mechanic's Assistant: Is the power loss consistent, or does it fluctuate? Over 2,500rpm its fine i have plugged a hand held diagnostic machine in and it comes up with an error code po299 Mechanic's Assistant: Are you fixing your Mazda 6 yourself? What have you tried so far? We have replaced air filter ,map sensor and maf sensor -
Moram tudi jaz malo pojamrati. Danes sem se namreč v službi kar konkretno porezal po nogi, tako, da sem bil pravkar na šivanju. 🙄 Bi rekli nekateri, vidiš, nisi vzel avtomatskega menjalnika, pa sedaj ne moreš voziti, ker ne moreš pritiskati sklopke. 😊 No, me vsaj drugi vozijo kot predsednika. 😊
-
Takrat, ko sem mojo kupoval, ni imel rdeče. Je pa imel par 100 €nižjo ceno za enak avto z enako opremo kot v BTC.
-
Jaz sem ga ravno danes kupil v Axle v Kopru. Je že v rezervoarju. 😊
-
Res je. GT plus skupaj z rdečo barvo,ki jo je potrebno seveda doplačati je bila julija nova 30500€. Zraven sem dobil premium tepihe in prvi servis zastonj. Tale Humuta je pa bila takrat 28000€, če se ne motim.
-
Zavorni diski in ploščice
Alex je odgovoril na denny3891-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
Meni pa, da so krive za zvijanje diskov. -
To ni zajebavanje.To je naš stil. Prostaki so nekateri drugi člani, ki bi se takoj "kao" tepli. 😄
-
Al tudi ti igraš igrice? 🤔
-
Verjetno glih vsak ne. Je razlika, če dobiš le dišavo ali pa, da dobiš te sovice. Edino barva jim ne štima. 🤔
-
Mogoče pa je to začetek neke resnosti. Vraga, ni to kar tako, da ti iz Poljske preko nemčije pošljejo tako darilo. 😊 Jaz sem pa že pisal na pošto, da nisem nič naročil iz Poljske. 😄
-
Najbrž 23000€.
-
Danes dobim sporočilo, da sem dobil paket iz Poljske. Jaz. Nato dvignem paket in ko ga odprem, mi se mi gospodična osebno zahvali za nakup cx30 . V paketu sta dve skodelici. Lepo od mazde. 👍
-
Sem mislil, da bo še kdo drug nasedel. 😊 Jaz namreč poznam to "pavliho".
-
Pri prvi seriji 6-k,ki so bile uvožene iz Italije, je bila vsaka druga servisna knjiga fejk. Takrat se je uvažalo veliko avtov od lizing hiš z nešteto številom kilometrov.. In po uvozu so imele kar naenkrat vse okoli 40-50000 km.
-
Meni tudi deluje kot prvoaprilska. Kaj pa, če je vse res? 😊
-
Evola, kmalu bodo slovenceljni zadovoljni. Še posebno vozniki bmw-jev. 😊 (TOTI LIST) Najprej BMW, potem še ostali avtomobilski velikani: Slovenija prva država z vozili brez smernikov! WWW.VECER.COM 550
-
Pa še barva je prava. 😉
-
Jaz tudi. Trenutno, veliko mestne vožnje in kaka reginalka, 6,3. 👍
-
Aha, že imamo enega kandidata, ki igra igrice. Naslednji...
-
Je vprašanje, če so sploh zamenjali motor. Pod "nov" motor jaz smatram motor z 0 prevoženi kilometri. Najbrž so se zatipkal in so hoteli napisati "novi kilometri na, števcu".