Skoči na vsebino

Alex

Člani
  • Sporočil

    23.631
  • Z nami že

  • Nazadnje prisoten

  • Dnevne zmage

    500

Vse objave uporabnika Alex

  1. Alex

    Aktualni dogodki!

    Jaz bi jo od tebe kupil takoj...če bi recimo rabil kak avto za počasno krujzanje. In, da pije malo... in, da ima lak dobro ohranjen. 😊
  2. Bini, sem videl zadnjič, ko smo šli do slapa na road tripu, da si šel gor kot gams. 😄Se vidi, da imaš ful kondicije... Skoraj kot jaz. 🤗
  3. Alex

    Kava

    Bini, preveč mehurčkastih pijač popiješ. Se ti ne zdi? 🤔
  4. Alex

    Razni zanimivi posnetki in članki

    Včeraj je bilo govora v Bruslju, da bodo morali udariti po žepih tudi letalstvo in prestižne križarke. Ena križanka naj bi imela škodljivih izpustov kot 80000 avtov. Ja, 80000 avtov. In potem nas uboge voznike preganjajo, da smo glavni krivci za onesnaženje in segrevanje. In koliko takšnih križark in letal je trenutno aktivnih po svetu? 🤔
  5. Alex

    Zanimivi oglasi

    Lepa... še feltne ima lepe.👍 Dober afar za tistega, ki se rad vozi umirjeno, nič pretresljivo. 🙂
  6. Alex

    Aktualni dogodki!

    O, Boss, da bi ti vedel, koliko dvoletnih, tri letnih avtov se prodaja. Moj sodelavec je recimo prodal kio staro samo eno leto z 14Kkm. Vzrok? Je prišla ven Kia proceed in jo je bilo treba kupit, oziroma, zamenjati staro za novo. Seveda, je spušil en kup denarja. Imaš modele, ki morajo obvezno zamenjati avto takoj, ko pride recimo že samo facelift ven. In tej najbolj jamrajo, da niki nimajo denarja.
  7. Alex

    Razni zanimivi posnetki in članki

    Ok... Se strinjam, da je turbo kapitalizem je le za peščico ljudi in ni prijazen do narave. 🙂 OK... Se strinjam, da je turbo kapitalizem je le za peščico ljudi in ni prijazen do narave.🙂
  8. Alex

    Aktualni dogodki!

    Zakaj pa ne? Poznam ljudi, ki so delali manj kot 5000 kilometrov na leto zaradi Korone. Itak niso imeli kam itz njim. In, če je avto malo več stal mu ne bo hudega tudi, če je bil ves čas na dežju zunaj. Pač ima avto manj kilometrov in je to samo dobro, če so seveda realni. Raje bi ga kupil kot tistega z 50Kkm.
  9. Alex

    Zanimivi oglasi

    Hunday je zelo dober v izdelovanju manjših avtov za po mestu. Drugo naj prepustijo resnejšim firmam. 😉
  10. Saj to ti lahko naredi vsak "pravi" mehanik. Ni nujno, da je secialist za mazde. Janez, ti pravim, da kupi benzinarko od Binja. Ni ta dizel zate. 😉
  11. Uf, tole je pogosta težava na audijih A4. Tudi sam sem že videl enega, ko se mu je med vožnjo sam od sebe odprl prtljažnik. Dobro, da je bilo v mestu pri majhni hitrosti.
  12. Po moje si prav naredil. Jaz bom to storil pri kakih 150Kkm. Zaradi boljšega občutka, ne za drugo.
  13. Koliko prevoženih km imaš že ti? 🤔
  14. Meni osebno je lepša cx30 kot trojka. Čeprav mi seveda suvi niso všeč. Najlepša je pa seveda še vedno 6-ka,to se ve. Sicer je pa tudi Bini že v zrelih letih in verjetno je že kar problem lesti v nizek avto. 🤔
  15. Če dovolite meni do besede. Zadnje čase nikakor ne morem pred mikrofon. 🤔 V glavnem, kolikor sem zasledil na raznih forumih, se to dogaja zelo poredko tudi pri avtih, ki so prevozili preko 300Kkm. In res je, v teh nekaj primerih je bilo govora o 175 avtomatik in pa pri par cx 5. Verjetno je teh avtomatiko več prodanih. 🤔
  16. Alex

    Aktualni dogodki!

    Tako nekako. Lahko tudi meni. Lak se bo sigurno bolje svetil kot na novem. 😉
  17. Alex

    Pohvalite se,...

    Se strinjam popolnoma. V JV so vsi neki egoisti, ni timskega duha, razen Seppa, in nima z njimi kaj početi v bodoče. Ali pa narediti red.
  18. Tipo: chuck norris proti vsem in proti sebi. 😄 V bodoče bom najprej napisal odgovor, vi boste pa potem zastavili vprašanje. 🤗
  19. Alex

    Aktualni dogodki!

    In v čem je problem? Če kupiš novega kupiš mačka v žaklju. Kolikokrat smo tudi tu na forumu spremljali kalvarija lastnikov novih avtov, ki jim niso in niso uspeli urediti določenih stvari na glanc novih Mazdah. In, če upoštevamo še zelo dobro ceno tega vrhunskega avta, je to avto za ga oženit. Vsekakor dober afar. 😉
  20. Alex

    Aktualni dogodki!

    Mislim, da tisti, ki bo kupil Binijev avto, bo dobil boljšega kot je nov. Super utečen, vzdrževan, negovan. Vožen kot se zapove. Skratka, priložnost je tu.
  21. Alex

    Pivo mi paše

    Resnično jih vidiš še dan danes na cesti. Predvsem starejši imajo radi tako modo. Je pa tudi res, da je tega več v manjših mestih in na podeželju.
  22. Alex

    Pivo mi paše

    Saj nimam nič. Celo zelo so mi pri srcu čehi. Ko smo bili pred leti dva tedna po celi češki je bil to eden lepših dopustov. Edino nogavice v sandalih so mi malo smešne. Pa prikolice. 😊
  23. Alex

    Aktualni dogodki!

    Evo Janez đems bond, sedaj je prilika, da kupiš benzinarko in to res odlično ohranjeno. Ne boš se več rabil učiti o vseh muhah dizelašev. 🤗
  24. Zakaj? Saj gre Bini na novo lepšo mazdo. 😊
  25. Alex

    Aktualni dogodki!

    Avto bi res lahko zamenjal. Za drugi del bo bolj težka. 😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.