-
Sporočil
23.631 -
Z nami že
-
Nazadnje prisoten
-
Dnevne zmage
500
Tip vsebine
Profili
Forumi
Koledar
Garaže
Vse objave uporabnika Alex
-
Tudi pri meni kavica in gledanje "čarovnika" Luke. 💪
-
Pravopis je namenoma trpel😊 Sem samo hotel preveriti ali ste dovolj pozorni. 😉 Spremembo za pct so uvedli v kar nekaj državah. Recimo tudi v Italiji. Smo poklicali v hotel, kjer bomo nastanjeni in so nam lepo razložili, da morajo preverjati vsakega gosta pri prijavi.
-
Včeraj je bil v Kopru koncert Giannija muffe(Jana Plestenjaka). Bilo je par tisoč ljudi. Usi brez mask in upoštevanj ukrepov. Zdaj mi tukaj naj nekdo razloži, zakaj smo drugi bolj pametni in se ne gužvamo kot obiskovalci tega koncerta? Ali je on bolj pameten kot mi ostali? 🤔 Ali je on bog? Ali bojo zopet kolesarji naredili častni krog po Ljubljani, ko bo zopet porast okužb? Gdo bo kriv? Le Gdo?
-
Krajši interval regeneracije
Alex je odgovoril na SpEkTr-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
To pomeni, da je vožnja po avtocesti slabša za dpf? -
Mazda 2.2 CD - čiščenje EGR, kolektorja, ... z režimom vožnje
Alex je odgovoril na Janez007-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
-
Jaz začnem v ponedeljek. Zelo, zelo zaslužen moj dopust.
-
Mazda 2.2 CD - čiščenje EGR, kolektorja, ... z režimom vožnje
Alex je odgovoril na Janez007-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
... ali božiček, ko prinese darila.🤗 Mislim, da je res pod mus za naše okolju čiste dizelce, da vsakih 50Kkm vse komplet damo ščistit. In je pol nekaj časa mir. -
Uuu, bravo. Izgleda, da jedače ne bo zmanjkalo. 👍
-
Vse čestitke Pugiju za osvojeno prvo medaljo za Slovenijo v kolesarstvu na olimpijskih igrah in prvo medaljo za Slovenijo na teh. Vrhunska, dirka in borba. ❤️
-
Enako. Mislim, da so anticepilci bolj agresivni.🤔
-
Kaj si to prilepil zraven? To ima veze kot lanski sneg. Kr neki. 😄
-
Janez, bogokletno besedo si napisal, ali se cepiti, odgovor je jasen- Da.
-
Ee, moji golobradi mladeniči... bo treba še kaj polente pojesti, da vam bo kaj bolj jasno. 🤣🤣
-
Ok, se opravičujem. Sem mislil, da sem kaj zamudil s tem balonom.
-
Konec kovida? 🤔Prelet napihnjenega balona namesto letal? A je mogoče ustavno sodišče tudi kovid razveljavilo? A sem kaj spregledal. 🤔
-
Ne, če se vidiš ti tako, je to tvoj problem in si zares to, kar sam praviš. Nova pravila. https://www.24ur.com/novice/korona/v-sredo-potrdili-69-novih-okuzb.html
-
Enako. Zdravje ne pozna levih in desnih. Žena je politično na čisto kontra strani, pa se je cepila. Kdor meša politiko tukaj je žalostno.
-
Ni važno, kdo je na vladi. Cepljenje se mora nadaljevati z večjim tempom kot do sedaj.
-
Analiza olja z metodo kapljičnega vzorca
Alex je odgovoril na Aless-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
Temu pokazatelju kakovosti olja se ni preveč za zanašati. Je podobno kot prikaz porabe in da vidiš vsaj približno. -
Ne bom niti komentiral. 🤗 Mi je pa všeč ta debata. Je zelo produktivna, strokovna in podkrepljena z obilico dokazi. Dobro, važno je, da se imamo lepo. 😄
-
Ker sem pač gradnji jedrskih elektrarn. Pa ni važno, kdo da predlog, ali levi ali desni. Vse države v Evropi bodo počasi zapirale jedrske elektrarne, na zgrajeni dve se jih šest zapira, mi jih bomo pa gradili (zgodba z TEŠ je zgolj slučaj😉). Nimamo rešenih odlagališč jedrskih odpadkov niti za obstoječo, razen za nizko radioaktivne in srednje radioaktivne odpadke, postavljena je na visoko rizičnem potresnem območju.
-
Nisem ne rasist ne homofob.😉 Samo red pa mora bit. In kdor se spoštljivo obnaša, ta je deležen vse moje podpore. V nasprotnem pa ne. Čisto enostavno. V bistvu me prav malo briga, kdo se cepi in kdo ne, samo tam, kjer lahko odločam, pa to tudi storim. In smo lahko naprej kolegi. 🤗
-
Za Hrvaško me ne briga, kaj so uvedli. Itak nisem bil že trideset let tam. 🤪 Razumem, razumem, ne se razburjati.😉
-
Pač ne more na obisk. Saj ima dovolj FB virtualnih prijateljev. Naj njim polne glavo z neumnostmi ne pa mojim staršem. Celo prepovedovala jim je, da bi se cepili. Dokler nisem naredil jaz reda. Jih prijavil in jih odpeljal na celjenje. Seveda je bil takoj dolg nos pri njej. Se da narediti red, če se le hoče. Samo upam, da ne bo sedaj naredila kakega referenduma, ali, bog ne daj, pisala na ustavno sodišče, ki bi spodbijalo mojo odločbo. 🤔
-
A veste vi, koliko neodgovornih staršev ni cepilo sploh nikoli svojih otrok proti nobeni nevarni bolezni? Se pravi, da jih podpirate, ker so proti? Ker ne vedo, kaj točno je v cepivih? Ker so apriori kontra? In kaj naj odgovorijo taki pacienti svojemu otroku, če slučajno zboli za katero izmed takih težkih bolezni?