Skoči na vsebino

odsevna folija


torstorm

Priporočeno sporočilo

ne zajebavam se resno mislim.?e prej bom v zra?ni filter mazde dal pol kg trave, pol bom ?el pa zadaj na auspuh kadit.bi rabu 323f , dsa bi mi po potrebi dodajal gas.bosti danes ne bom dajal ve? podobnih izjav kot je tale.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tega okvirja ne rabi?, dobi se poseben prozorni spray in samo pobarva? tablico in se sploh ni? ne vidi.Ko pa te ho?e radar slikati pa se svetloba razpr?i po tablici in se na sliki ne vidijo ?tevilke.

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tega okvirja ne rabi?, dobi se poseben prozorni spray in samo pobarva? tablico in se sploh ni? ne vidi.Ko pa te ho?e radar slikati pa se svetloba razpr?i po tablici in se na sliki ne vidijo ?tevilke.

Hmm, kaj pa laser??? :ne vem:
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm, kaj pa laser??? :ne vem:

To je za laser govoru-.--.......Pa to temo sem mel ?e enkrat odprto....za ta sprejk..pa so vsi trdili da to ne deluje....hm.. :ne vem:

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je za laser govoru-.--.......Pa to temo sem mel ?e enkrat odprto....za ta sprejk..pa so vsi trdili da to ne deluje....hm.. :ne vem:

 

LP daVid

Ehhh, sedaj si ga pihnil - laser te ne slika - te lahko meri kjerkoli na avtu (bo? celega posprejal??? :D ) - to deluje (teoreti?no) na klasi?ni radar, ki te slikca... :vesel:

 

 

:bravo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je samo za tiste radarje ki te slikajo, za laser ne deluje.Ta spray pa se prodaja na eBayu.Sem se pozanimal glede te odsevne folije pa so mi rekli da spredaj je bela dovoljena ,edino zadaj ne.

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa ne gre se kle samo za radar, gre se da se tablica sploh ne vidi ?e misli? imet hud stroj, ampak tak da z lahkloto spizdi? pred p.avtom.isto kot motor.pa naj te i??e pa doka?e.

Ok glede na to da je po novem slovenski kri? ?e skorej cel opremljen s temi ku***vimi radarji.....bi ta zadeva prou pri?la.....kje se da to nabavit??

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mam jaz ?e vse v glavi, saj zadeva je enostavna, nekajm podobnega kot rolca na reklami, ko tabl. vidi? je prekritje zadaj, ko tabl. ne vidi? se prekritje zarola in to je to.al pa enostavno skenirat drugo reg. cifro pa spizdi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.