Skoči na vsebino

Mazda6 diesel - nadgradnja webasta


pagat

Priporočeno sporočilo

M6 diesel ima ?e serijsko vgrajen webasto predgrelec. Zanima me ali se da zadeva nadgraditi tako da bi funkcioniral kot "regular" webasto, torej da bi omogo?al tudi ogrevanje potni?ke kabine in vklop preko timerja ali, ?e bolj?e, daljinca. Klical sem na en Mazda servis, pa pravijo da ne gre :unsure:. Se mi pa zdi da sem enkrat videl nek oglas da se to da naredit...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda se da!

A je ta Mazda servis slu?ajno v MB-ju?? Ne tja avta vozit - te ga lahko direkt na Dinos pelje? - hahahaha :hohoho:

Malo ?e drugje povpra?aj - ali pa najbolj?e Wildcat-ico pa ti bo iz prve roke povedala, da gre in koliko stane in kdaj lahko pride? v Velenje! :jupiii:

 

:cheers:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je ta Mazda servis slu?ajno v MB-ju?? Ne tja avta vozit - te ga lahko direkt na Dinos pelje? - hahahaha :hohoho:

 

Jp, "slu?ajno" sem na tega v MB klical. ;) Ampak a so res tako slabi? Sicer nimam nekih izku?enj, zaenkrat sem samo tisto prestavno ro?ko pri njih menjal, ker so pa? blizu. A ti vozi? svojega v Velenje na servis?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vozi ga na Gamo, so ?e bolj?i, tudi bolj ,po?teni, sicer ne rad kritiziram, ker mnenja so razli?na, jaz sem svojga kupil tam in do prve reklamacije sem jih mel "pun kufer" :blink:

 

Druga?e za dizla vebasto pride 79000.00 sit-nadgradnja, pokli?i na gamo, vodja servisa Marijan Majes 041 322 525, vse ti bo razlo?il...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kakor sem jaz razumel prodajalca, ti lahko za Webasto vgradijo uro, kjer lahko nastavlja? 3 razli?ne ?ase vklopa in enega od njih aktivira?, lahko pa kupi? tudi dalinca s katerim zadevo pri?iga?. Meni se je oboje zdelo ?e kar drago. Glede na to, da je grelec od Webasta (enako ura in dalinec) in ne od Mazde, me zanima ?e sta neposredno pri Webastu kaj cenej?a?

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.