Skoči na vsebino

te?ave dpf pri mazdi 3


Priporočeno sporočilo

imam mazdo 3 1.6 tx 110 letnik 2006 in 143.000 km in zdj me zanima ?e kdo hudi?a ve namre? te?ave z dpfjem namre? avto mi ob?asno zadu?i ga ugasnem pri?gem in spet dela 1000 km v acosmosu so mi dolil teko?ino za dpf naredil prisilno reg.filtra avto sicer dela sam regeneracijo mi ?e vedno kot prej rpi zadu?tvah dela prepogosto namre? nekje na 200 km do te te?ave mi je delal na 500km kar naj bi blo normalno eni pravjo dj ga ven sam da pol zna kadi obstaja nov komplet z katalizatorjem sam to je 1000 eur kopija se dobi za 500 eur seveda vpra?anje ?e bo ok za odtsrant dpf pa je spet 500 eur kr neki v acosmosu so mi sicer ponujal da ga dajo dol in z posebno tek. da ga spucajo za 100eur od enih slism nobene teko?ine tla?t nmare? da ga eni dajo v pe? in po?gejo saje sam to nebi vedno pomagal ker je odvisno s ?im je zabasan v glavnem poln rit mam acosmosa k ne vejo zakaj mi prepogost reg.pravjo zamenji pa bomo vidl ja pa ob 1000 eurov sm.vsak pravi druga? ne morm se odlo?t bi mi pomagalo ?e je kdo imel iste probleme pr takem avtu naj mi prosim sporo?i kaj je naredu na moj email mikra1979@gmail.com avta drga? res nebi prodal kr mi je drga? res v?e?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:blink: tole sem 2x prebral pa ?e zdej ne vem ?ist to?no kaj je napisano :wacko:

 

Ne vem ?e je to DPF sploh po tem, ko ugasne? in pol dela lepo naprej - ?e bi bil filter bi problem ostal, dokler se ga ne spuca :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam kolker se men zdi, prej?nji modeli trojk sploh nimajo DPF-a :blink:

 

a si ziher da tud FL ne :unsure: ... ker tale bi ?e lahko bila FL saj so ble od 2006-2009, ?e se ne motim :ne vem:

 

http://www.autoplenum.de/Auto/MAZDA/3/Test...009-id6644.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a si ziher da tud FL ne :unsure: ... ker tale bi ?e lahko bila FL saj so ble od 2006-2009, ?e se ne motim :ne vem:

 

http://www.autoplenum.de/Auto/MAZDA/3/Test...009-id6644.html

 

jebemu zej pa nvem, a mam pol tut js DPF, je pa Januar 2006 :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sigurno ma dpf in tut ti ma? jst mam januar 2006 in sm mel na acosmosu ve?krat pripkloplenega na ra?unalnik in tut teko?ino za regeneracijo so mi dolil drga? ne bi blo posodke za dpf in ko sm mel prkloplenga na ra?unalnik je kao kazal zama?en dpf men na armaturi nikol nobena opozorilna lu?ka ni gorela al pa se pr?igala ne vem zdj se bojim k eni pravjo da zama?enost dpfja du?i in ovira turbino in gre lahk ?e turbina u tri ....jooooj kr neki res ne vem ve? kaj nardit

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem se kar fajn namatru z branjem tvojega prvega posta, ki je na meji berljivega, ampak nima veze. Jaz ti svetujem da ?imprej obi??e? Avto Pelko (na? forumski obvlada? za Mazdojke), pa bosta z majstrom Simonom garantirano na?la pametno in ugodno re?itev. Da ne bo ve? slabe volje in da bo? spet za?util "zoom-zoom" ob?utek. :jupiii::cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sigurno ma dpf in tut ti ma? jst mam januar 2006 in sm mel na acosmosu ve?krat pripkloplenega na ra?unalnik in tut teko?ino za regeneracijo so mi dolil drga? ne bi blo posodke za dpf in ko sm mel prkloplenga na ra?unalnik je kao kazal zama?en dpf men na armaturi nikol nobena opozorilna lu?ka ni gorela al pa se pr?igala ne vem zdj se bojim k eni pravjo da zama?enost dpfja du?i in ovira turbino in gre lahk ?e turbina u tri ....jooooj kr neki res ne vem ve? kaj nardit

 

?e ga res mam bom enkrat reskiru za odstranitev tako mehansko kot ra?unalni?ko :angry2:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ti danny pravi? katalizator stran ok sam to je ?e ne vem kera verzija kaj narest in jst se morm odlo?t med tolk variant sm mislu da dam in kat.ven in dpf pa preprogramerat avto sam pol pa eni pravjo da kadi 100 na uro na ne govorim kaj bi blo na tehni?nem :hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ga res mam bom enkrat reskiru za odstranitev tako mehansko kot ra?unalni?ko :angry2:

 

 

Ce imas DPF vgrajen, imas verjetno tucko z napisom DPF na armaturi... Ki zasveti, ko das kontakt...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ti danny pravi? katalizator stran ok sam to je ?e ne vem kera verzija kaj narest in jst se morm odlo?t med tolk variant sm mislu da dam in kat.ven in dpf pa preprogramerat avto sam pol pa eni pravjo da kadi 100 na uro na ne govorim kaj bi blo na tehni?nem :hohoho::hohoho:

 

Katalizator pusti notri, dpf vrzi ven in ce ti v racunalniku izklopijo regeneracijo ti avto ne bo nic kadil...kae se tice tehnicnega pa bos sol skozi...preverjeno! :hohoho:

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pravi S.P.?

 

Pa ?e kak?no vejico in piko dodaj. Zelo te?ko je berljivo in razumljivo. S takim tekstom bo? odgnal ?e tistega, ki bi ti rad pomagal. :dudek:

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce imas DPF vgrajen, imas verjetno tucko z napisom DPF na armaturi... Ki zasveti, ko das kontakt...

 

o?itno nimam DPF-a :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.