Skoči na vsebino

Mazda z najve? prevo?enimi km na ?tevcu


Z M A J

Priporočeno sporočilo

A ti ma? Bossovo?? mislm da ne, ma? italijansko ?e mam ?e kaj RAM-a

 

A mojo si mislil? Ne, sem dobil tipa v Italiji, ki jo je imel na lizing.En fin nogometni sodnik.

Jo je ?uval kot oko svoje pa tudi vse papirje od servisov, do pla?il avtocest do menjav gum so pozabili v kaselcu.Cela zgodovina avta je bila tam.

Je pa imela ?e se ne motim 52000 km na ?tevcu, ko sem jo kupil in stara je bila dobro leto.

Mislim, da kar realni kilometri za eno leto star avto. :aaaaa:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Banda, mene ste pozabl... jaz mam na svoji 2.5 V6 krepko ?ez 300k km, to lahko potrdijo tudi nekateri na forumu. Slikce nemorm dat ker je ?tevec od ?kolke nekje okoli 200k km. Vem pa da ko je bila dana ma?ina v ?koljko da je bil okoli 290k km od ZADNJEGA SERVISA (nekje leta 2002). Potem pa bogve koliko je bilo ?e umes prevo?enih....

 

Trenutno je pa ma?ina v generalni obnovi - dihtunge na glavi, tefloni, jermena..

post-4105-1350997836_thumb.jpg

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za tvojo zverino gremo lahko kr h kak?ni vede?evalki, pa bo ona povedala cifro :P

 

pa ji re?e?, da ?e pove napa?no cifro, da se ji slabo pi?e si itaq nebi nobena ve? upala napovedovat :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.