Skoči na vsebino

Mazda z najve? prevo?enimi km na ?tevcu


Z M A J

Priporočeno sporočilo

V eni sosednjih tem ste ?e na?eli to debato, pa me res zanima kok ima kdo na ?tevcu (ali dejansko) prevo?enih. :aaaaa:

 

No moja 6-ka 8/2003 2.3 benz (LPG), ima ta moment na ?tevcu 306.460km, pa me zanima kdo jih ima ?e ve? (zlasti ?e je kak?na 6-ka tule na forumu te sorte)? :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V eni sosednjih tem ste ?e na?eli to debato, pa me res zanima kok ima kdo na ?tevcu (ali dejansko) prevo?enih. :aaaaa:

 

No moja 6-ka 8/2003 2.3 benz (LPG), ima ta moment na ?tevcu 306.460km, pa me zanima kdo jih ima ?e ve? (zlasti ?e je kak?na 6-ka tule na forumu te sorte)? :punk:

 

a ni bla ?e ena tema s tem? Neki imam v RAMu glave..... :rolleyes:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V eni sosednjih tem ste ?e na?eli to debato, pa me res zanima kok ima kdo na ?tevcu (ali dejansko) prevo?enih. :aaaaa:

 

No moja 6-ka 8/2003 2.3 benz (LPG), ima ta moment na ?tevcu 306.460km, pa me zanima kdo jih ima ?e ve? (zlasti ?e je kak?na 6-ka tule na forumu te sorte)? :punk:

 

Mislim, da bo tole potrebno argumentirati s kak?no sliko npr. :D Kot dokazno gradivo. :cheers:

 

Jaz sem ?al ?ele na tvoji polovi?ki.

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da bo tole potrebno argumentirati s kak?no sliko npr. :D Kot dokazno gradivo. :cheers:

 

Jaz sem ?al ?ele na tvoji polovi?ki.

 

Js sm lohk pri?a :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da bo tole potrebno argumentirati s kak?no sliko npr. :D Kot dokazno gradivo. :cheers:

 

Jaz sem ?al ?ele na tvoji polovi?ki.

 

Pred dobrima dvema mesecema;

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=8417&st=180

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nimam slikce se pa lohk pohvalm da jih ma moja Fka ?e 276200 km :aaaaa:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej tolk jih mam jaz na pol mlaj?i ?estki --- mal se vozi? :D

 

Kaaj ?e?, ?e sem pa do sedaj imel dva avta.In sedaj sem se enega re?il in sledim var?evalnim ukrepom. :ouje:

Vraga, sej bom ?e obogatel. :ph34r:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej tolk jih mam jaz na pol mlaj?i ?estki --- mal se vozi? :D

 

je prvi lastnik mal priredil :hohoho::hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A Boss? A je navil kilometre, da je ve?ji frajer? :aaaaa:

 

A ti ma? Bossovo?? mislm da ne, ma? italijansko ?e mam ?e kaj RAM-a

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.