Skoči na vsebino

?ip


bozick

Priporočeno sporočilo

?ivjo,

 

pri zadnjem servisu (100000km), kjer mi je Pelko uredil:

- ?i??enje klime

- demonta?a in ?i??enje ?rpalke + menjava podlo?k

- komplet diski

- ostalo klasika, olje, filter ...

= 760 EUR

 

... Imam ob?utek, da se je poraba dvignila za najmanj 0,5l?

Je to mo?no?

?e vedno pa mi cvilijo prednja kolesa ob zaviranju :(

 

Prosim sporo?ite, ali se poraba pri zgoraj navedeni Mazdi zmanj?a ob vgraditvi ?ipa?

Kje in za koliko lahko to uredim?

 

Prosim za nasvete?

 

Hvala, lep pozdrav.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo a ste res samo zaradi pol deci pripravljeni investirat 300? na primer?

 

Koliko je skupna poraba, navsezadnje vozi? avto starej?e generacije z 100.000km, skoraj 1,3 tone...in poraba 7-8 je nekaj normalnega....

 

Poraba z boxom je max pol litra manj?a ampak ne na za?etku, ker te prevzame pove?anje mo?i in ga ?e malo stisne?, potem se vse skupaj umiri.

 

Sem pa ne vem kolikorat napisal tukaj mazdo je treba odlo?no pospe?evat - bo manj?a poraba, ?e jo vle?e? kot TDIja bo ?rla veliko

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za hiter odgovor.

 

Vpra?anje je pri?lo iz debate glede porabe in podobnih avtov ... Da je ?ip super nadgradnja.

Sam ?e je res cena tega 300 EUR in poraba malo manj?a se verjetno res ne spla?a :/

 

je malo ceneje ampak roko na srce (sem jih naro?al za fante, in uporabljam) to se ne naro?a zaradi porabe

 

Ampak ?e bi probal.... :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@bozick

"... Imam ob?utek, da se je poraba dvignila za najmanj 0,5l?

Je to mo?no?"

 

Aja, kak?en pa je ta ob?utek? :blink: Kje pa to ?uti?? :aaaaa:

 

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

 

Tanka? polno - vozi? - tanka? polno - zapi?e? razliko km - deli? litre s km - pomno?i? s 100. Zapi?e? v tabelo ali na poraba.com

 

Ta ob?utek me nikoli ne prevara. :rolleyes:

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, predvsem ?utim na ceni ;)

 

?e 3. leto vozim z enakimi relacijami, navadami ... Tankam vedno 55l. avto ponavadi pride do remaining 0.

?ez zimo je poraba narasla (zaradi gum) cca 7,5l , kar je navadno, ampak ko servisu pred poletno sezono pa je kar nara??ala do 8l.

Potem sem zamenjal ?e becin in isto.

 

Sedaj pa me skrbi da bo v tej zimi spet naraslo, ampak v tem primeru na dobrih 8l :(

 

Drugi uporabniki mazd pa imajo malenkost ni?jo porabo po debatah.

 

Hvala, LSM.

 

PS: sicer ne spada v to temo ... Ampak, ali lahko cviljenje novih zavor kako sami odpravimo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja se ti spla?a chip tuning frend ga uporablja povpre?na poraba je manj?a za 1l :)) sam je pa dav 230?... dra?ja vrjanta

 

bu?e

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.