Skoči na vsebino

Metabond preparati (by Sirius)


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Zdravo!

 

V bli?nji prihodnosti imam namen naro?iti pri na?mu Siriusu kak?en Metabond proizvod, pa bi se temu mojmu naro?ilu zlahka ?e kdo pridru?u, da ne naro?amo samo enga komada ali dveh. :D

 

Doslej sem njegove produkte uporablju ?e na ?estih avtih (dodajal smo motornemu olju, pa tistemu v menjalniku) in pa tudi nek preparat za ?i??enje bencinskih injektorjev ali pove?ano oktansko ?tevilo bencina (ne spomnim se to?no zadeve). :closedeyes:

 

Ti produkti pridejo v po?tev ko ti avto pije olje (modro kadi zadaj), pa ?e se npr. te?ko prestavlja (meni se je npr. pri Miati, ko sem jo pozimi ?tartal konkretno poznalo koliko la?je se potem pretika iz prestave v prestavo).

 

Ima pa verjetno ?e kak?ne druge zadeve. Tale moja objava nima namena propagirati njegovih produktov, pa? pa SKUPNO NARO?ILO, ?e bo kdo gorak (beri zainteresiran), saj zadeve niso kak?na muha enodnevnica, itd. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo!

 

V bli?nji prihodnosti imam namen naro?iti pri na?mu Siriusu kak?en Metabond proizvod, pa bi se temu mojmu naro?ilu zlahka ?e kdo pridru?u, da ne naro?amo samo enga komada ali dveh. :D

 

Doslej sem njegove produkte uporablju ?e na ?estih avtih (dodajal smo motornemu olju, pa tistemu v menjalniku) in pa tudi nek preparat za ?i??enje bencinskih injektorjev ali pove?ano oktansko ?tevilo bencina (ne spomnim se to?no zadeve). :closedeyes:

 

Ti produkti pridejo v po?tev ko ti avto pije olje (modro kadi zadaj), pa ?e se npr. te?ko prestavlja (meni se je npr. pri Miati, ko sem jo pozimi ?tartal konkretno poznalo koliko la?je se potem pretika iz prestave v prestavo).

 

Ima pa verjetno ?e kak?ne druge zadeve. Tale moja objava nima namena propagirati njegovih produktov, pa? pa SKUPNO NARO?ILO, ?e bo kdo gorak (beri zainteresiran), saj zadeve niso kak?na muha enodnevnica, itd. :prstgor:

 

Jaz sem glih nabavil... :zvizga: megasel pa zlatkota..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na voljo so dodatki za motorno olje : Metabond M (zmanj?uje trenje, obenem pa ima tudi sredstvo za ?i??enje vsedlin na mazalnih povr?inah in oljnih kanaluih ( uporabljamo ga nekje do 150.000 km); Metabond C uprabljamo ga za motorno olje, lahko tudi v olje servo volana, avtomatske menjalnike, dodamo ga lahko v me?anico dvotaktnih ma?in, diferenciale ...; Metabond Gold za vse vrste strojev in naprav (vsebuje mikrokerami?ni polimer), tudi pri motorjih, ki zmerno rabijo olje nekje do 0.5 l na 1000 km; Metabon Old Special za obrabljenje motorje, stroje in naprave. Zmanj?uje glasnost in porabo olja in omogo?a bolj?e delovanje "zjahanih" motorjev in menjalnikov.

Metabond GT za menjalnike in diferenciale.

 

Tudi aditiva za dizel Megasel in za bencin Megalene. Vplivata na bolj?e izgorevanje gorivan, ma?eta gibljive dele mazalnega sistema in ??itita pred obrabo in k temu ?e opravljata funkcijo "dimnikarja" v notranjosti izgorevalne komore.

Vsi aditivi so pakirani v 250 ml plo?evinkah.

 

Uporaba teh aditivov je dollgoro?no zastonj, ?e ve? omogo?ajo prihranek, ki si ga lahko izra?unate s TEM kalulatorjem. ?e se ponujena cena goriva na ujema s trenutno, vnesite pravo ceno. Kalkulator vam izra?una neto prihranek (odt?eje vlo?ek v aditiv) ne servisni interval.

 

Na internetu imate tudi cene "-" ugodnost za ?lane mazda kluba.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predlagam, da ?e se ?e kdo odlo?i za kako zadevo, naj napi?e v tole temo, pa se dolo?i rok 18.11. in naslednji dan oddamo skupno naro?ilo. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Eto, v petek - 23.11 oddamo naro?ilo. Se pravi povejte kaj bi kdo imel in dobite. :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js bi pa tisti old special 2 komada :prstgor:

 

Za menjalnik ti ?e priporo?am ?avbo, ker se Vragec pol ?ist druga? ?alta ko je fajn mraz zunaj in avto neogret. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 leta kasneje...

Pozdravljen Sirius.

Malo sem gledal izdelke Metabond in me zanima kaj priporo?a? za starej?e motorje kot je moj (l.99, 2.5 v6, 235.000 km)? Olja ne pije in ni? ne kadi, tako da bi bolj za preventivo dodal kak Megalene Plus in pa Old special? Predvsem me zanima ta zmo?nost ?i??enja in za??ita drsnih povr?in. Zanima me ?e kako/koliko se doda teh teko?in (na tank, kilometre?) in ali se mora to dodajat neprekinjeno ali samo ob?asno da opravi svoje delo? Zadeva ni poceni, me pa vseeno skrbi za motor.

 

Hvala in lep pozdrav.

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen Sirius.

Malo sem gledal izdelke Metabond in me zanima kaj priporo?a? za starej?e motorje kot je moj (l.99, 2.5 v6, 235.000 km)? Olja ne pije in ni? ne kadi, tako da bi bolj za preventivo dodal kak Megalene Plus in pa Old special? Predvsem me zanima ta zmo?nost ?i??enja in za??ita drsnih povr?in. Zanima me ?e kako/koliko se doda teh teko?in (na tank, kilometre?) in ali se mora to dodajat neprekinjeno ali samo ob?asno da opravi svoje delo? Zadeva ni poceni, me pa vseeno skrbi za motor.

 

Hvala in lep pozdrav.

Dokler motor ne pije olja se uporabljajo aditivi za normalno delujo?e motorje ne glede na starost. Tako, da lahko uporebi? Golda ali pa Eco varianto. Za bencin pa, kot si napisal, Megalene plus, ali pa starej?a varianta Megalene dokler je ?e na zalogi.

Ime Old sicer asocira na to, da je namenjen za starej?e motorje,  kar je sicer res, vendar samo tiste "zjahane", ki za delovanje "potrebujejo" ve?je koli?ine olja. 

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.