Skoči na vsebino

mazda 323F 1.4i, 2000 letnik....ropotanje


Priporočeno sporočilo

No... zanima me nekaj... ko v tej mazdi spustim gas.... oz... iz vi?jih obratov spustim gas (1, 2, 3, predvsem 3. prestava).... ko spustim gas iz vi?jih obratov.... za?ne nekje hmm... v sprednjem delu, se mi zdi bolj na sovoznikovi strani.. spu??ati brrrrrrrrrrr rrrr rrrrrr,.... kot da bi mel remus na auspuhu... sam ne vem...

 

Namre? zadeva je taka.... avto je bil od starga fotra... in je zadnje 3 leta bolj ko ne stal.... bil je redno servisiran, vendar bo potrebno menjati jermen... (85k km), ki pomoje ?e sploh ni bil menjan.... Servis imam februarja, takrat bi generalno naredil en velik servis, in zamenjal bolj ko ne vse, kar bi bilo potrebno in tudi nepotrebno...

 

Tako, da bi avto deloval brezhibno (saj ?e sedaj) in da bi vedel, da je vse porihtano tako kot mora biti... ali bi moral zadevo sanirati prej?

 

Hvala za odgovore.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi reku, da ima? po?en izpu?ni kolektor, najbolj? da avto dvignete in se bo hitro vidlo kako in kaj,, ?e ne druzga po zvoku odkod prihaja. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Kaj pa bi bil vzrok rosenja ?ip od znotraj? Npr... pustim avto stati.... pa se mi ?ipe zarosijo znotraj.... to je pa zelo nadle?no...

 

Hvala, lep pozdrav.

 

ma? mogo?e gumijaste predpra?nike?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ya... sam mam tud one originalne (ko niso gumijasti...) ampak mam notri samo gumijaste trenutno....

 

prevec ga hajcas notr...potrem ko avto miruje se zarosi...mors tut vedt da je avto star in to tko je.ne tesni vse vec tko kokr treba...sej to se dostim avto zgodi.

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ya... sam mam tud one originalne (ko niso gumijasti...) ampak mam notri samo gumijaste trenutno....

 

gumijasti predpra?niki ustvarjajo kondenz ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.