Skoči na vsebino

nastavitev lu?i


Priporočeno sporočilo

Imam Bi-xenon lu?i in me moti da kratke lu?i svetijo preve? v tla - motor?ka delata - le osnovna nastevitev je po mojem mnenju preve? v tla. Dolge lu?i so OK.

 

Pa sem se lotil nastavitve in sem lu? malo dvignil tako da je kratka OK. Sedaj pa mi dolga "strelja " previsoko.

 

Ali se da na kak na?in spremenit razmerje med vi?ino dolge in kratke?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm, kako pa ve?, da dolga nese previsoko - dolga je mi?ljena, da brez zaslonke osvetljuje tudi v vi?ino.

 

Druga?e pa ni druge re?itve saj gre za eno in edino lu?, ker ?e nastavi? kratko, temu primerno sveti dolga. Samo pri tistih, ki imajo dolgo lo?eno od kratke, lahko posebej nastavlja? vi?ino snopa.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm, kako pa ve?, da dolga nese previsoko - dolga je mi?ljena, da brez zaslonke osvetljuje tudi v vi?ino.

 

Druga?e pa ni druge re?itve saj gre za eno in edino lu?, ker ?e nastavi? kratko, temu primerno sveti dolga. Samo pri tistih, ki imajo dolgo lo?eno od kratke, lahko posebej nastavlja? vi?ino snopa.

 

 

Ma zdi se mi da vidim mo?an snop svetlobe po okoli?kih objektih - vi?je kot bi to pri?akoval.

No sej ?e ni mo?nosti nastavitve se pa? ne bom sekiral.

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma zdi se mi da vidim mo?an snop svetlobe po okoli?kih objektih - vi?je kot bi to pri?akoval.

No sej ?e ni mo?nosti nastavitve se pa? ne bom sekiral.

Hvala

 

to je namen dolgih - osvetljevanje tabel, okolice.......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mam podobn primer sam da men kratke svetijo premal in me pono?i lu?i ostalih avtov zaslepijo in nasplo?no pono? komej kej osvetlijo..a se da to nastavt al je ?as da za?nem razmi?lat o novih? :)

 

To, da te drugi zaslepijo se ?el ne da pomagat razen, da kupi? terenca, kjer bo? sedel bistveno vi?je :hudicek:

 

?e ima? ob?utek, da ti lu?i premalo svetijo, lahko proba? z menjavo sijalk (?arnic).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To, da te drugi zaslepijo se ?el ne da pomagat razen, da kupi? terenca, kjer bo? sedel bistveno vi?je :hudicek:

 

?e ima? ob?utek, da ti lu?i premalo svetijo, lahko proba? z menjavo sijalk (?arnic).

 

?e ima 6-ko prve generacije bo to mogo?e malo pomagalo.Je pa druga?e Bosch le?a v Mazdi 6 I zani? in zato ne svetijo v redu. Upam, da bodo dali v 6 III Bosch le?e, kakr?ne imajo audiji in mercedesi.Potem bo svetilo kot se ?ika. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima 6-ko prve generacije bo to mogo?e malo pomagalo.Je pa druga?e Bosch le?a v Mazdi 6 I zani? in zato ne svetijo v redu. Upam, da bodo dali v 6 III Bosch le?e, kakr?ne imajo audiji in mercedesi.Potem bo svetilo kot se ?ika. ;)

 

V prvem postu je napisal, da ima Bi-xenon tako, da je to lahko le druga generacija ?estke.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha mo?no da sem se zmotil in da je kriva le le?a..kakor vem mam jst ?e M6 I generacije (sej je to do 06?) a mogo?e vesta kje bi lahko te le?e staknu ?e jih je sploh mo?no zamenat pa katere ?arnice so dost ured :)

 

Boss ta s terencem bi bla ured :ouje: sam men premau svetjo :glare:

 

?arnice meni dale? najbolje svetijo Philips. :bravo: Se ne spla?a menjavat le?, ker je to drago pa ?e en kup enih komplikacij je za zamenjat.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.