Skoči na vsebino

Fotografiranje


Dejan Pavlovic

Priporočeno sporočilo

Same hude slike :D morm spet kej mojih objavt, sam da jih bo kej :D

 

 

Js bi pa kej v?e?kov od tistih k mate fb :) ?e vam je seveda moja slika v?e?, v n? ne silm :)

 

https://facebook.antavo.com/C4-/M/T?oid=JF

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 425
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Za telefon kar dober makro :) ?koda edino, da je barve malo pobralo.

 

jp, na?alost tema ob 20h zve?er naredi svoje :D

 

evo, ?e ena s flashem :)

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnji? sem po gasilski vaji naredil ?e dve umetni?ki. Vidim pa, da ne glede na to kam jo uploadam (ok, moj-album ali pa facebook), ko se avtomatsko pomanj?a je vedno zrnata in vsa ?udna, manj ostra.

Objavljena slika

Objavljena slika

Tale je stara ?e ve? kot eno leto, iz morja in fotkana z mobitelom ampak, da malo popestrim rjave jesenske barve:

Objavljena slika

Gopro fotke, gre se za koncept, ne kvaliteto. :D GoPro imam na motorju vedno v ruzaku, fotoaparata pa ?e v avtu nikoli.

Rabeljsko jezero oziroma Lago Di Cave Del Predil.

Objavljena slika

Stausee Soboth

Objavljena slika

Kmalu po nastanku spodnje fotografije so nas legitimirali ker je zelo blizu meje, prijatelja sta ljubitelja ?eleznic in smo izpadli zelo sumljivi, dobro da niso vidli, ko sva plezala na vagon zaradi fotke. :lol:

Objavljena slika

Morje letos (priceless je imeti supermoto,

:hudicek: )

Objavljena slika

Pa ?e ena nedavna s fotoaparatom seveda (gopro je bil pa na tleh in snemal akcijo :D ).

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem, men se moje ne zdijo zrnate...sicer pa je res, da jih prej na ra?. pomanj?am pa pol nekam shranim..

 

Drga? pa simon una ?eleznica pa zadnja hude slike :D tud prve dve, mogo?e s kakim poudarkom na kej bi tud lah hudo izpadle.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej, zato mam js problem z zrnastjo na vsaki fotki :(

 

?um/zrnatost je zelo subjektivna stvar. Mene recimo pri ostrem fokusu ne moti (npr. slika? neko babo in je ona povsem "?ista", nebo pa zaradi modrine prenese nekaj ?uma) in se zato poslu?ujem ISO med 400 - 1200 tudi ?ez dan (na DSLR-u seveda, boknedaj na trotlkameri, ki ?e po 800 za?ne klamfe srat). Fante na iStocku pa moti vse. ?um ti najdejo v majhnem polju pikslov in re?ejo, da to ni vredu. Kaj potem ostane? Photoshop, ki se ga sam sicer raje izognem, ker potem slika ni ve? pristna. Ampak, ?e tak ho?ejo... :glare:

 

Spodaj je primer. V zgornjem delu slike, ki ni v fokusu se mi je nabralo kar nekaj ?uma. Lahko bi ga ?el polirat z "blur tool"-om.

post-6662-1383733635_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

heheh si se fokusiral na to?ko G :P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja v?asih je sme?no, ko GoPro, ki je ?isto avtomatik naredi kake ?isto dobre fotke, ?e je motiv kolikor toliko pravi. Je pa tole white, silver in black imata dosti lep?e in tudi ve?je fotografije. White 5MP, silver 11MP, black pa 12MP pa tudi le?e so malenkost druga?ne.

 

Na uni cesti si je dal du?ka kolega, sem mu posodil avto za test, nisem poznal ceste prej. Je pa lepa, pride? ?ez mejo in je na vsem lepem lep?a in ?ir?a cesta, konec balkana. ?zmeden?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

heheh si se fokusiral na to?ko G :P

 

Ja, ja, sem jo na?el, medtem ko jo na 24ur ?e i??ejo :D

 

Na uni cesti si je dal du?ka kolega, sem mu posodil avto za test, nisem poznal ceste prej. Je pa lepa, pride? ?ez mejo in je na vsem lepem lep?a in ?ir?a cesta, konec balkana. ?zmeden?

 

Jaz se hodim tja malo preganjat. Cesta je super pa panorama tudi. ?koda, ko ni dalj?a :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.