Skoči na vsebino

Pomo? mazda?ev


Priporočeno sporočilo

Najraje bi da je dizelce, letnik do prvega facelifta in karavanka, druga?e pa so lahko vse, ker gre bolj za okvirno mero, ki jo rabim..

 

Odkar imam gor gewinde, nimam pojma kolk je zni?ana in sedaj, ko je pri?la zima in sneg, bi jo rad dvignil (?e vedno bi imel kake -3,5 cm). Kar bi prosil je, ?e lahko parkirate v vaservago, rabim pa mere od vseh ?tirih koles. Rabim razdaljo od tal do vrha gume in pa od tal do blatnika. Zraven dopi?ite ?e letnik, izvedno in motor ?estice ter ali je kaj spu??ena ali ne.

 

Tkole rabim, rde?o mero in mero rde?a +rumena skupaj

 

Objavljena slika

 

Najlep?a hvala :)

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hja, tisti ki ima 15, 16, 17 ali celo 18 bo pri?el do zelo razli?nih ugotovitev....enako poln, prazen tank....kaj i??e? za katere feltne IN dimenzijo gum???

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravijo, da obljuba dela dolg in ker Zmaj svoje obljube dr?i, ima? tule podatke;

 

Spredaj imam obe strani identi?ni in zna?a "gumenja?ki" del 61, potem pa 5 cm lufta in je spodnji del blatnika spredaj pri vi?ini 66cm

 

Zadaj imam pa voznikovo stran isto guma 61 cm zgornji rob in pa spodnji rob blatnika 65,5 cm, desna stran pa je guma prav tako visoka 61cm, spodnji rob blatnika pa 64cm. :aaaaa:

 

Moja je GT, tako da zna bit malenkost ni?ja kot navadna 6-ka, imam pa 5-vratno izvedbo. Ve? o avtu tule;

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=8417

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hja, tisti ki ima 15, 16, 17 ali celo 18 bo pri?el do zelo razli?nih ugotovitev....enako poln, prazen tank....kaj i??e? za katere feltne IN dimenzijo gum???

 

Naj raje merijo do centra feltne, je bolj merodajno. Ker pri razli?nih dimenzijah gum bo kar nekaj odstopanja. Pa v vaservagi mora biti 100% ker to dosti vpliva.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, kej preve? vpliva ne bo melo, jst rabim ?ist okvirno. Najbolj me v bistvu zanima del med blatnikom in gumo, kolk je pa do vrha gume me pa zanima, da vidim kolko je odstopanja od moje ;) Par cm ni?jo bi mel od standardne za ?ez zimo in to je to :)

 

Hvala ti ZMAJ!

 

?e bo ?e kdo meril, bi bil ?e vseeno zelo vesel, ?e deli rezultate tukaj :)

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem zakaj se obremenjuje? tok s temi cm-ji!?

Dvigne? avto po svoji presoji da ti bo najbol funkcionalno za zimski ?as. Samo ne nastavi prenizko ker potem se hitro zabije sneg v kolotek :(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Marko - jutri ti sporo?im ?e ?eljene podatke glede na moje danes montirane zimske gume, ki pa niso dimenzij 205/55/16, pa? pa 195/65/15.

 

Bi pa prosil ?e ostale lastnike tastarih 6-k, da na?emu zavarovalni?kemu majstru prisko?ite na pomo?, prepri?an sem, da on ne bo pozabil na vas, ko boste urejali zavarovanje svojega vozila, namre? nam njihovo podjetje (Arena skupina in konkretno g. Marko) ponujajo kar 20% popusta pri zavarovanju avtomobilov in ?e dodatne ugodnosti. :jupiii::bravo:

 

EDIT (6.12.); zimske gume:

 

gume povsod segajo v vi?ino 61 cm, potem pa zadaj desno je plehnati del spu??en do 64cm od tal, levo 65cm, spredaj pa imam na sovoznikovi strani plehnati del (blatnik) do vi?ine 65, voznikov pa do 65,5. Koliko je v waserwagi ?al ne morem garantirat, je pa gara?a na?eloma ravna povr?ina (?e ni bil zidar ali kasneje pe?ar kej fajn trhlen ko so po njej ustvarjal). :aaaaa:

 

Upam, da si zadovoljen z meritvami in sem ti vsaj malo bil v pomo?. :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.