Prijavi
-
Zadnja sporočila
-
Razumem. Samo mislim, da je blo vode več kot preveč, če bi malo manj korona datkov talali 😉
-
Podobno ja. Ni pa 100% rešitev. Sem pa naročil dve nove. Pa se bom igral. Mogoče bo katera za v kanto nazadnje.
-
Moraš vse komentarje brati,pa boš zaštekal😄😉