Skoči na vsebino

Zamrznjene? ?obe za ?i??enje stekla


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

imam M6 GH s xenon ?arometi, v?eraj sem se vozil z avtom in mi je med vo?njo za?ela ?oba za ?i??enje ?arometov ?udno delati, ?eprav imam teko?ine dovolj (zimske, do -40). Ko sem ustavil avto, sem opazil, da mi je pri sprednjem ?arometu pokrov?ek za pranje ?arometov ostal zunaj. Na?prical sem ga s teko?ino proti zmrzovanju klju?avnic, vendar ni ni? pomagalo. dolil sem tudi zimsko teko?ino za ?ipe, ampak ni? ne pomaga.

Problem je, da mi teko?ino ne ?prica niti na ?ipe

 

Ima mogo?e kdo kak?en nasvet kako to popravilit ali bo treba iti na servis.

 

hvala vsem

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najprej ?e ima? mo?nost!!!

 

Zapelji avto nekam v toplej?i prostor. Odtajej hudi?a :) potem pa najprej preveri varovalke ker lahko da ti je odkurlo ?e je motor zamrznil ;) potem pa naprej!

 

Tako bi se lotil jaz!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za hiter odgovor.

Bi bilo dost, da avto za par ur zapeljem nekam v gara?no hi?o v BTC ali bi blo treba kak?no toplej?o gara?o?

 

lp

 

 

najprej ?e ima? mo?nost!!!

 

Zapelji avto nekam v toplej?i prostor. Odtajej hudi?a :) potem pa najprej preveri varovalke ker lahko da ti je odkurlo ?e je motor zamrznil ;) potem pa naprej!

 

Tako bi se lotil jaz!

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lej bol ko je toplo prej bo ;) bol ziher bo da se res stopi ?e je kaj zmrzneno! Jaz sem zadni? parkiral pri polikliniki v kleti ej blo je not prav toplo pomoje kakih 15+ sam kaj ko je velik ? :(

 

 

Sem pa ?e sam ?tudiral da bi za zimo tudi sam kar odklopil te ?obe za lu?i prat da nebi blo kaj zmrznenega :)

Meni je lani voda v kanti zmrznla sem dolil zimskega ampak se ni pome?alo povsem in je spodnih nekaj cm zmrznil-in mi tako blokiralo motor?ke :( pa sem bil celo zimo brez.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi men je ?e ?oba za lu?i pozimi zunaj ostala in skurilo varovalko (2x). Enako kot uklopko sem razmi?ljal da bi pa? varovalko ven ruknil ?ez zimo in je mir...pa sem imel ?istaka notri...problem je tudi ko se okoli pokrov?ka led nabere in ko ti pere? ?ipe, ?obe ne more ven rukniti in vr?e varovalko ven...tudi to se je ?e zgodilo....letos zaenkrat ?e ne....drga? pa ?e nima? kam na toplo dati pa podalj?ek in fen, vsaj v kak?ni gara?i med bloki ?e koga pozna? ipd., ker sedaj se ?e kar nekaj ?asa ne bo spustilo nad ni?lo oz. tam okoli.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Varovalka je za vse ista za lu?i in ?ipe,zato odklop varovalke ne pride v po?tev! Samo konektor iz motor?ka snet ki perejo lu?i ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za hiter odgovor.

Bi bilo dost, da avto za par ur zapeljem nekam v gara?no hi?o v BTC ali bi blo treba kak?no toplej?o gara?o?

 

lp

 

 

Jap, bi bilo dovolj. Sam sem to naredil danes. Parkirna hi?a pri Maximarketu v LJ ima vsaj 12 stopinj, zagotovljeno odtopi vse :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Počasi študiram da menjam svojo M3 za nekaj cenejšega pri registraciji, da bi na ta račun registriral še motor. Torej avto manj kot 2.0 in seveda turbina, ker drugače ne bom nikamor prišel. Kakšen avto priporočate? Vem da je precej široko zastavljeno vprašanje, ampak recimo nekaj podobnega Mazdi 3 ali 6, limuzina ali karavan, 20.000 € - plus minus kakega jurja ali 5. In da je približno tako zadovoljiv glede vzdrževanje kot M3. Predvsem te turbine, sklopke, dizl zadeve, menjalniki...   Vizualno so mi všeč Audi A3, A4, tudi A6, Mercedes CLA, C razred, Škoda Octavia, Jaguar XE, XF, Honda Civic novejša, Volvo V40, V60, Peugeot 508 in 408 (malenkost več €). Ampak ne poznam avtov, njihovih hib in napak itd.  Letnik bi vseeno raje od 2017 dalje, na starejšega od mojega ne bi šel. Bencin, dizl, hibrid - vseeno.   Bolj me zanima z vidika neproblematičnosti vzdrževanja, kot pa zunanjega izgleda - to bom že nekaj našel, saj novejši avti so dokaj lepi na oči.
    • Ok, se pravi olje ne bi smelo biti težava, če je pravo in količinsko zadostno. Naredi učenje menjalnika, da vidiš če bo kaj boljše.    
    • Kakšni časi so prišli...   Edino ženskam z majhnimi joški verjamem, da so na pošten način dobile službo...
    • Se ena sodelavka obregne ob moj trebuh z vprašanjem: - "Je to Laško al Union?" Pa ji rečem: - "Spodaj je pipa pa probi sama!"-
    • Včeraj me je poklicala soseda. Kupila je nov štedilnik, pa je skuhala kavo, da preizkusimo. Pravi da jutri kupuje novo posteljo. Upam, da me pokliče, da spet preizkusimo...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.