Skoči na vsebino

Oblak belega dima


Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav foruma?i. Upam da kdo ve kaj bi to lahko bilo namre? najina Mazda 6 (2004 letnik 136km diesel) kadar ni segreta na "delavno temperaturo" in potem ugasnjena, ( ceprav po?akava kaksno minutko) pokadi velik oblak belega dima in mo?no zasmrdi ... poleg tega avto konstantno kadar ga ugasneva spus?a nekaksen pol mehanski pol elektronski zvok kot mo?nej?i ?um v zvo?niku izpod sovoznikove strani ... ima kdo idejo kaj bi to lahko bilo in ali koga poznate ki bi to popravil.

 

Lp David

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav foruma?i. Upam da kdo ve kaj bi to lahko bilo namre? najina Mazda 6 (2004 letnik 136km diesel) kadar ni segreta na "delavno temperaturo" in potem ugasnjena, ( ceprav po?akava kaksno minutko) pokadi velik oblak belega dima in mo?no zasmrdi ... poleg tega avto konstantno kadar ga ugasneva spus?a nekaksen pol mehanski pol elektronski zvok kot mo?nej?i ?um v zvo?niku izpod sovoznikove strani ... ima kdo idejo kaj bi to lahko bilo in ali koga poznate ki bi to popravil.

 

Lp David

 

po?en bat?

Avto pelko.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav foruma?i. Upam da kdo ve kaj bi to lahko bilo namre? najina Mazda 6 (2004 letnik 136km diesel) kadar ni segreta na "delavno temperaturo" in potem ugasnjena, ( ceprav po?akava kaksno minutko) pokadi velik oblak belega dima in mo?no zasmrdi ... poleg tega avto konstantno kadar ga ugasneva spus?a nekaksen pol mehanski pol elektronski zvok kot mo?nej?i ?um v zvo?niku izpod sovoznikove strani ... ima kdo idejo kaj bi to lahko bilo in ali koga poznate ki bi to popravil.

 

Lp David

 

Webasto.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Webasto.

 

aja zdaj ko berem bolje, pa res.... :hohoho::hohoho:

jaz sem razumel da pokadi zadaj ne spredaj :)

 

Torej ?e je to spredaj, ne skrbi samo furaj, ?e je pa zadaj ?ez azspuh pol je pa jeba

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto nima webastota ... kadi zadaj oz ne znam tocno dolocit izvora dima mer je v trenutku oblak za cca 3x prostornino avtomobila ...

 

avto ima webasto grelec za pomo? ogrevanju vode v motorju... ti pa? nima? name??ene ure ali daljinca in ?rpalke, da bi lahko webasto grelec uporabljal v mirovanju vozila...

 

bel dim iz webasta se pojavi pogosto, ko z avtom dela? veliko kratkih relacij, ali pa ?e si avto parkrat pri zelo mrzlem vremenu v zelo kratkem ?asu pri?gal in ugasil...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto nima webastota ... kadi zadaj oz ne znam tocno dolocit izvora dima mer je v trenutku oblak za cca 3x prostornino avtomobila ...

 

webasto ima? tovarni?kega, ampak dim za 3 avte??? halo?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

webasto ima? tovarni?kega, ampak dim za 3 avte??? halo?

 

 

se je zgodilo meni enkerat sredi kri?i??a :) da vidi? kako so zijali okoli mene...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri novej?ih mazdah so ta problem zelo enostavno re?ili.

 

Jaz sem problem vrnil v zadnjo mazdo :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

malo pozno pa useeno ... da javim kaj je bilo pelko je reku da z avtom ni nic narobe razn sklopke pa vztrajnika to bomo zamenjali sredi januarja in naj bi biu avto dober ... oblak dima se vedno ni pojasnjen vendar upam da se ne motite glede krivca (webasto) se je pa ponovilo se kake 4krat od takrat ko sem pisal ...

 

LP David

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.