Skoči na vsebino

m6 daljinec


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Nekaj me zaj... daljinec. Ko zaklenem se po nekaj sekundah avtomatsko odklene, Spet zaklenem in je nekaj casa mir, ko pa pridem v doseg daljinca se pa spet zaklene ali odklene. Tipka zagotovo ni pritisnjena.

 

Ali kdo ve kje se da dobit kaksen nadomestni daljinec za normalno ceno. Gre pa za m6 2004 - daljinec na obesku.

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e uporablja? rezervnega oz. drugega, je isto?

 

a ti je daljinec padel v vodo?

je bil prekomerno na vlagi?

mogo?e je stik v tipkah daljinca... lahko da? pri enem elektroniku prepihat z vro?im zrakom,

 

druga?e pa nov daljinec(servis) ali pa Ebay...

 

Naprimer, ta je celo iz SLO

KLIK!

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa dej prever ?e so VSA vrat zaprta, vklo?no s habo spredaj in prtlja?nikom zadaj in posebej preveri kje je "ro?aj" za odpiranje zadnje haube, ki se pozimi rad zatika, ?e ni porinen povsem naprej NE BO? zaklenil avta oziroma se ti bo takoj odklenil nazaj.

Naredi ?e test zakleni z klju?em in bo? videl ?e se ti odklene nazaj.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dvomim, da bi bil krivi tipki, ker ima dve in ker se ti sam odpira in zapira bi morali biti pokvarjeni obe. Ne vem. Mogo?e bi bilo dobro sprobat ?e gre na oddajo samo takrat, ko stisne? tipko.

 

 

Takole pribli?no zgleda kadar jaz pri svojem stisnem tipko, ampak signal je prisoten le za trenutek. (letnik 2002)

 

Objavljena slika

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Dvomim, da bi bil krivi tipki, ker ima dve in ker se ti sam odpira in zapira bi morali biti pokvarjeni obe. Ne vem. Mogo?e bi bilo dobro sprobat ?e gre na oddajo samo takrat, ko stisne? tipko.

Takole pribli?no zgleda kadar jaz pri svojem stisnem tipko, ampak signal je prisoten le za trenutek. (letnik 2002)

 

Objavljena slika

 

razmontiral sem plastiko okoli daljinca in dela bp. Takoj ko plastiko zmontiram nazaj se odklepa in zaklepa kot nor. Pazil sem ni

slucajno kaksen gumb pritisnjen.

 

Bom probal se zamenjat ohisje s pokvarjenim.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je daljinec brez ohi?ja dela normalno. ?im ga zmontiram v plastiko in tiste gumice ?e ne dela ve? (probal sem tudi ohi?je od rezervnega daljinca). Odklepa in zaklepa kar sam od sebe. Opazil sem da, ?e je avto v gara?i kjer je okrog 10 stopinj dela v redu, ?e je zunaj pod ni?lo pa dela po svoje. Baterijo sem zamenjal z novo.

 

Spomnil sem se, da je v avto vgrajen neoriginal alarm in mi je ?e jeseni nekaj sral (enkrat mi je celo spraznil akumulator, ker se je cel dan drl). Kak?nega klju?a za izklop ali kode nimam. Verjetno bi ga bilo treba odmontirat. Kak?en nasvet. ?e ga odklopim samo iz akumulatorja nisem ni? naredil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je daljinec brez ohi?ja dela normalno. ?im ga zmontiram v plastiko in tiste gumice ?e ne dela ve? (probal sem tudi ohi?je od rezervnega daljinca). Odklepa in zaklepa kar sam od sebe. Opazil sem da, ?e je avto v gara?i kjer je okrog 10 stopinj dela v redu, ?e je zunaj pod ni?lo pa dela po svoje. Baterijo sem zamenjal z novo.

 

Spomnil sem se, da je v avto vgrajen neoriginal alarm in mi je ?e jeseni nekaj sral (enkrat mi je celo spraznil akumulator, ker se je cel dan drl). Kak?nega klju?a za izklop ali kode nimam. Verjetno bi ga bilo treba odmontirat. Kak?en nasvet. ?e ga odklopim samo iz akumulatorja nisem ni? naredil.

 

Nevem sicer kko je pri tebi sam a ni alarm vezan na v?ig? Res da ni mazda sam pri nas pri chryslerju ?im da? alarm vn avta ne v?ge? ve? :angry2: tako da vprasanje kko je vezan pri tebi ?e je tako potem spet nisi n? naredu :ne vem:....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nevem sicer kko je pri tebi sam a ni alarm vezan na v?ig? Res da ni mazda sam pri nas pri chryslerju ?im da? alarm vn avta ne v?ge? ve? :angry2: tako da vprasanje kko je vezan pri tebi ?e je tako potem spet nisi n? naredu :ne vem:....

 

 

Zdravo bucek!

 

?e rabi? elektroniko imam jaz eno povsem novo vklju?no z plastiko z dvema gumboma!

 

Je pa pomembno da je daljinec VISTEON ( sta dva poizvajalca.. )

 

?e te zanima mi javi... :-)

May the downforce be with you

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

A kdo ve, kje bi najceneje dobil elektroniko daljinca? Izgleda namre?, da mi je kar naenkrat crknil. Se ne odziva, ob pritisku na gumb sploh ne zagori lu?ka na njem. Baterijo sem menjal in ni kriva. Imam pa Mitshubishi oddajnik P/N JX331BA5802C.

 

Zdravo Yovo,

 

Po mojem ti je crknilo stikalo na elektroniki? Ti oba gumba ne delata?

 

Tale tip nekaj daljince od Mazde popravlja...

 

faracajg@gmail.com

 

Je pa iz Zagorja.

 

Iz izku?enj pa vem da je Mistubishijevo elektroniko, oz. klju? zelo te?ko dobit poceni...

May the downforce be with you

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, daljinec se sploh ne odziva na pritisk na stikalo za odklep ali zaklep. Avta dejansko ne odklene/zaklene, prav tako pa ne zasveti lu?ka (diodica) na elektroniki med obema tipkama. Ugotavljam ja, da so izjemno redki ti, sploh z dvema tipkama.

 

Hvala za kontakt, mu bom poslal mail.

 

 

Zdravo Yovo,

 

Po mojem ti je crknilo stikalo na elektroniki? Ti oba gumba ne delata?

 

Tale tip nekaj daljince od Mazde popravlja...

 

faracajg@gmail.com

 

Je pa iz Zagorja.

 

Iz izku?enj pa vem da je Mistubishijevo elektroniko, oz. klju? zelo te?ko dobit poceni...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.