Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jures

Priporočeno sporočilo

Torej vreme od cetrtka definitivno bo!

Je kak kandisat torej za furco cet-pet-sob ali ned-pon?

Mene sobota tepe zaradi se ene familjarne zadeve. Bi se pa lahko mogoce pogodil za premik na nedeljo ce je kak kandidad da bi se usekal pet-ned ali celo kak dan vec.

 

Povejte ker sem nasel apartmaje za 10-15? na osebo...:)

Avto, motor what ever jaz grem top down, helmet on :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js sm za ?et-pet-sob, morm bit pa v soboto do ve?era najkasnej nazaj v LJ. :)

 

Ja jaz imam kao ob dveh ampak se da na pop prestavt ziher, samo se ne bom nic dregal dokler ne vem :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sporo?ta ?e men pol plane, ?e se ?ez vikend kje ujamemo :)

 

Daj mi na zs tvoj mail pa ti loh posljem kje mislva spat ko doreceva

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

The Stig se gre se olajsat pa krene. Bemti sonce - termo perilo ja ali ne....in to januarja :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans na velebitu je pa manjkal samo se, da uleti en lumberjack s sibrovko....keri kraji, kere ceste... :ouje:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Roadtrip uspel fenomenalno :bravo:

 

Ceste pove?ini prazne in zelo ovinkaste, ?koda edino da so bile ob?asno posute s peskom in vrag na nekih starih zimskih gumah. U?ival se je vseen :party0035:

post-5512-1357409230_thumb.jpg

No, mal me tut ?re, da nisem za izlet nataknil Keskinov, fotke bi ble definitivno bol?e..Bi pa znal potem imet kak?en problem ve? na carini :angry2:

 

 

Na Pag se letos ?e vrnem, ampak z bol ?istim avtom in profi fotki?em.

post-5512-1357409288_thumb.jpg

 

Pa Jures je najdu svojga soimenjaka :vino::aaaaa:

post-5512-1357409312_thumb.jpg

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

rezerviral podalj?an vikend za pre?erna Zadar gremo ?e s froci ...pa s psom :prstgor: pa verjetno spet ?ez Pag

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.