Skoči na vsebino

Miata po delih


Jero

Priporočeno sporočilo

Vedno bolj razmi?ljam da bi dal mojo v kose...pa recimo da testiram kok bi blo interesentov.

 

Miata 1.8, 94 letnik, slabih 180k prevo?enga, servo, ?ipe na ?trom, kej druzga od opreme pa nima, se mi zdi.

Seprav na voljo bi bil kompleten po delih:

Motor - potrebna menjava batnih obro?kov

Menjalnik

Pogoni

Podvozje - na novo pra?no barvano s polyuretanskimi pu?ami

Notranjost - voznikov sede? bi bil za preoble?t

?koljka

itd...

 

zdej ?e bi bilo dost interesa se zna zgodit da ga dam v kose, k trenutno sm jezn nanjga ko hudi?...

 

LP

Jero

s2k_sig_transition_small.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Jero - ti samo prena?am Viperjevo informacijo (se trenutno potepa po Dalmaciji), da je v primeru ne prehudih cen TOTALNO zainteresiran za tole tvojo ponudbo. Prosi, da ga po?aka? 2 dni, da se vrne v civilizacijo. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm moj pogled.... ?e se ne motim je avto kar se rje ti?e (vsaj ve?inoma) zrihtan, zic se da kak drug noter, ostalo pobere ven, pa motor zrihta in bo delal? A je ?e ka drugega narobe? ?pera je ne?

Tole bi se spla?alo kupiti kot projekt, celoto. Lahko tudi na ZS, za kak denar bi prodal cel avto, ?e najdem koga. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izredne razmere zahtevajo izredne ukrepe, tko da sm si sred jandranskega roadtripa zrihtu net, da lahko napi?em da sm 100% interesent :bravo:

 

Na vragu rabim kar nekaj delov, po drugi strani bi blo pa ?koda kar tko pokopat avto v katerega je blo vlo?eno ogromno energije,tko da se ?e ne ve to?no kaj in kako.. v najslab?em primeru se iz dveh avtov sestavi enega ornk za uporabo v posebne namene :hudicek:

 

no, ve? se pa zmenimo po zsjih..

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker bi vas ve?ina mela cel avto, mal razjasnimo zadeve.

 

Trenutno to ?e ni oglas, zato je tudi v tem podforumu, spra?ujem, da vidim ?e se mi dejansko spla?a ga skosat. Ker ?e mi ve?ina kosov le?i potem nekje, use skupaj nima smisla in bo ostala v enem kosu. ?e pa bi ga kdo res rad imel, bi se dal tudi to zmenit, samo ?e v naprej dajem na znanje, da cena v tem primeru nebi bila par 100?, ker se mi enostavno ne spla?a, raje nekje najamem gara?o in jo parkiram za par let.

 

Dejansko stanje pa je:

 

Slabe strani:

- motor pije olje (batni obro?ki)

- glavna jermenica ima ohtar

- ena od zadnjih kle?? na ro?no ne prime (zajla oziroma sama kle??a)

- barva ni lih

- streha bi bla za zamenjat (kadar mo?no pada de? spu??a)

- hladilnik spu??a (nisem 100%)

- tpv lula

 

Dobre:

- kompletno peskano in pra?no barvano podvozje (mosta, roke, itd...)

- gewinde

- na novo za??iten poden z bodyjem

- polyuretan

- nove bremze (diski + plo??ice)

- nova zadnja le?aja

- novi kon?niki, zglobi

- novi le?aji (glavni, ojni?ni)

 

Mo?no je da sem kej pozabil, ampak po ve?ini bi bilo to to. Zdej ?e je kdo ?e vedno zainteresiran, najraj?i vidim da pride avto pogledat, da sam oceni stanje.

 

LP

Jero

s2k_sig_transition_small.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mo?no je da sem kej pozabil, ampak po ve?ini bi bilo to to. Zdej ?e je kdo ?e vedno zainteresiran, najraj?i vidim da pride avto pogledat, da sam oceni stanje.

 

LP

Jero

 

Ravno zarad tega se jutri oglasim :prstgor:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e jo bo? prodajal celo mi sporo?i prosim na PM ceno. Mogo?e pa nakrampam in v nekaj letih kon?am projekt. :D

 

VSEKAKOR PA NE V DELE!!!!!!!!!!! :vino:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nikjer ne najdem podatka, so vezne stene iste pri NA in NB modelih? ?e ja, potem sem jaz kupec le-te, ?e bo ?lo po delih :)

 

Ne verjamem, da bi ble..?e zarad razli?nih lu?i. Lahk pa vseen primerjam, mam obe na dosegu :P

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zrajcu je pa pol foruma in ugotovil da ima vreden avto :hudicek: prve ne pozabis nikoli....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.