Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Gumice na glavnem cilindru?? Pa ne mi re?t da bo treba zamenjati ceu cilinder??

 

ne, se da menjat samo gumice, stro?ek cca. 40? kolk ma? pa kej olja?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jah ?e so gumice fu? pol bo kej mastn okol kolesa... pa manka zav. teko?ina ane.... tko da prej to prever predn nabavla? robo :)

 

js nism mel n? mastn, mi je pa skoz na levi strani blokiral bremzo ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da bi kej pu??al ni vidt. Sm pa vidu da rada zablokirajo vodila za ?eljusti tko da potem samo bremza plo??ica tm k je valj. Na drugi strani so pa plo??ice skor nove. Al je mo?no da se ?tela pedal kdaj prime??? pri pedalki na vrhu je en vijak ki potiska glavni zavorni cilinder. Vidm da bo ?e kr nekaj dela na tela mazdici. ABS lu?ko sm zrihtu k je skos svetila. Ni biu nuben senzor ampak konektor tm k pride vse na ra?unalnik za ABS. Edino lu?ka za airbag me pa ?e j..e! Baje se da neki prelotat gor upor na mre?ico. Sam nc ne vem kak?en pa kam. Al je mogo?e kak?nmu kej jasno??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.