Skoči na vsebino

626


LaKKer

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

imam 626 2.0 1998 pa me zanima, ?e kdo ve ali ima moj avto turbo? Ker na avto.net gledam podobne avte, pa imajo vsi z 2.0 motorjem 116 konjev, moja jih pa ima 136. Pa ko ga recimo malo navijem, pa takoj ugasnem se ?e nekaj vrti pod pokrovom motorja. Pa tudi piska tak kot da bi ga imel.

 

Hvala

I Love My Mazda! :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanesljivo NIMA? turbine, ?e bi jo imel, predvidevam, da bi ob 2L prostornine imel cca. 170 do 200 konji?kov. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanesljivo NIMA? turbine, ?e bi jo imel, predvidevam, da bi ob 2L prostornine imel cca. 170 do 200 konji?kov. :D

 

 

mo?no, da bi jih bilo ve? ja, ampak kaj pa potem piska? pa zakaj ima 20 konjev ve? kot vse ostale? Pa ne pozabi, da je letnik 1998, pa ni navita ma?ina, glede na to, da ni avto ?portnik :)

I Love My Mazda! :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

definitivno nima? turbine, ker je ti avti sploh niso mel. ?e bi jo pa ?e slu?ajno mel bi jo ?e takoj kokr bi havbo odpru opazu ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

definitivno nima? turbine, ker je ti avti sploh niso mel. ?e bi jo pa ?e slu?ajno mel bi jo ?e takoj kokr bi havbo odpru opazu ;)

 

ok pol, hvala za odgovore, zaj ?e pa samo en remus gor, pa bo avto popoln :D

I Love My Mazda! :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mam starej?i motel te mazde 626 4wd l.1993, istim motorjem, pa ima enak zvok....

 

Ko sem jo prvi? domov pelal sem ?u piskanje, takoj sn mislo da ma avto turbo, sn se ostavo na prvi avtobusni pogledam motor, ampak ni bilo turbota :angry:

 

 

Sam ?e ne druga ma avto super zvok :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kot so ti ?e rekli ni torbota sta pa bile dve izvebi 2,0 motorja navadna 116 KM in GT 136 KM pribli?no.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.