Skoči na vsebino

avtoradio


Mazdodont

Priporočeno sporočilo

Pred kratkim sem kupil mazdo 3.

 

Avto ima vgrajen avtoradio, ki pa je dejansko samo radio. Torej nim nima re?e niti za kasete, niti za CDje.... Samo radio lahko poslu?am.

 

Zanima me kak?ni so kaj stro?ki menjave tega radia?

Rad bi kak?no zadevo ki zna brat mp3je.

Ali cdje z mp3ji, ?e bi bilo mogo?e da bere usb klju?e ali kak?ne spominske kartice, in mp3je na njih, pa bi bilo ?e toliko bolj?e.

 

 

Ve kdo koliko stane kaj takega?

 

 

Sicer pa sem gledal neke naprave za branje usb klj?ev, ki jih priklopi? na avtoradio. Ampak ne vem ?e ima moj avtoradio zadaj ta priklju?ek, ali imajo to samo tisti ki berejo CDje... ker mislim da je v osnovi tisti priklju?ek mi?ljen za cd changer.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

xcarlink :prstgor:

 

ja, sem ?e malo gledal dension gatewy in xcarlink....

ampak ne vem to?no ?e se na mojo verzijo avtoradia da to priklopit? ali to samo na tiste z bralnikom CDjev?

 

 

in druga stvar, posvoje se mi zdijo te zadeve relativno drage

tiste najbolj osnovne zadeve stanejo po 100 eur

 

 

to se mi zdi kr drago za en ?italec kartic....

glede na to da se dobi druga?e cele autoradije od JVCja, Pioneeerja, ki berejo cdje, mp3je, imajo usb vhod... za ?e za 50-60 eur....

 

se da torej kak tak bralec kartic dobit po kak?ni bolj normalni ceni?

aja pa koliko kaj stane monta?a tega?

ne vem ?e bi se sam lotil vgrajevanja, ker nebi rad polomil armaturke....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jst ti ne priporo?am stavit navadnega avtoradija v mazdo 3 ker tko grdo zgleda da pade? dol, u moji sm meu alpine in ?e tko kvaliteten ku je biu ga nism upu gledat,?ene drugega dubi rabljen cd radio na bolhi al pa avtonetu aja pa ?e uro,temperaturo in klimo zgubi? na ekranu ker gre vse prek avtoradia.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vem ja kaj je xcarlink zanimalo me je ?e bo "YavarYe X6V6" ponuja za teh 70 EUR to ali kaj drugega in ali tudi za M6 z Bose.

 

Nekako zelo pogre?am usb vhod in ?e nekaj ?asa razmi?ljam, da bi dal to vgradit.

 

Gledal sem tole: http://www.mp3avto.si/shop/xcarlink-usbsd-mazda-novejsi/

tuki tudi pi?e, da na ekran?ku izpisuje ime izvajalca in pa naslov, je to kdo preveril? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, ?e nima? Bose.

 

Z ali brez Bose sistema vse dela bp, bose je ZA radijem, ta usb mp3 pa je dejansko priklopljen na sam radio na vhod za veksler.

 

Sem 1X montiral v mazdo 5 z MEDIA PLEJERJEM-Diskom kamor lahko radio shrani komade z cd-jev in VSE dela Bp.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z ali brez Bose sistema vse dela bp, bose je ZA radijem, ta usb mp3 pa je dejansko priklopljen na sam radio na vhod za veksler.

 

Sem 1X montiral v mazdo 5 z MEDIA PLEJERJEM-Diskom kamor lahko radio shrani komade z cd-jev in VSE dela Bp.

 

YavarYe X6V6 a lahko da? kak link do tega kar montira?, ker bi res rad imel USB vmesnik....da kon?no neham med potjo domov poslu?at bani?ko pa dam raje kake queene :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma kdo kak?ne izku?nje z yatour sistemom?

 

js jih imam veliko in delajo bp.

Pa ?e najmanj?i je.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js jih imam veliko in delajo bp.

Pa ?e najmanj?i je.

 

 

super hvala

 

sem ravno enega naro?il prek neta

 

 

aja kaj pa to je res, da na teh sistemiz ua branje mp3jev na gre komada prevrtavat?

no saj to res redko po?nem, amapk je to res?

pa? recimo da ho?e? dle komada preko?it pa malo previt naprej...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

super hvala

 

sem ravno enega naro?il prek neta

aja kaj pa to je res, da na teh sistemiz ua branje mp3jev na gre komada prevrtavat?

no saj to res redko po?nem, amapk je to res?

pa? recimo da ho?e? dle komada preko?it pa malo previt naprej...

 

Vse dela.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.