Skoči na vsebino

mazda6 - avtonet


matador

Priporočeno sporočilo

?ez vikend sem gledal malo na avtonet in na?el eno zanimivo ponudbo, oglasa pa ni ve?, ?e kdo pozna zadevo naj tule napi?e kak?en info ali pa ?e se javi sam lastnik, mogo?e bere tale forum, po spominu gre pa za tele skope info:

 

1. lastnik

2010 letnik

2.2 129 TE

redno servisirana na a-cosmos BTC (mislim da)

nekaj po?kodb, predvsem parkiri??a, ki pa so bile vse sanirane

prodaja pa se ?ele z julijem, ker ?ele takrat dobi naro?eno novo mazdo6

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ez vikend sem gledal malo na avtonet in na?el eno zanimivo ponudbo, oglasa pa ni ve?, ?e kdo pozna zadevo naj tule napi?e kak?en info ali pa ?e se javi sam lastnik, mogo?e bere tale forum, po spominu gre pa za tele skope info:

 

1. lastnik

2010 letnik

2.2 129 TE

redno servisirana na a-cosmos BTC (mislim da)

nekaj po?kodb, predvsem parkiri??a, ki pa so bile vse sanirane

prodaja pa se ?ele z julijem, ker ?ele takrat dobi naro?eno novo mazdo6

 

 

Verjetno je slo je za mojo... Sicer letnik in moc ter oprema ne ustreza... ostalo pa ... :)

 

Oglas je tudi tukaj >> http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=10765 ... Je pa ze zaarana ...

 

EDIT: Kasneje videl, da je ze link bil podan :)

 

to ja, a 2008 letnik je, kok se pa ta prej?nji motor 140KM obnese, glede na prebrano mi priporo?ajo 2.2 z 129KM, a ta je le od 2010 naprej, ima pa potem ceno nekaj k? ve?

 

 

Naslednica nima vec jermena ampak verigo ... tako, da veliki servis odpade ... Po mojih izkusnjah je naslednica malo tisja (malo bolje izolirana kabina)... drugace pa ni neke bistvene razlike ... Sicer sem novejso vozil le enkrat, ko sem imel svojo na servisu...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno je slo je za mojo... Sicer letnik in moc ter oprema ne ustreza... ostalo pa ... :)

 

Oglas je tudi tukaj >> http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=10765 ... Je pa ze zaarana ...

 

EDIT: Kasneje videl, da je ze link bil podan :)

Naslednica nima vec jermena ampak verigo ... tako, da veliki servis odpade ... Po mojih izkusnjah je naslednica malo tisja (malo bolje izolirana kabina)... drugace pa ni neke bistvene razlike ... Sicer sem novejso vozil le enkrat, ko sem imel svojo na servisu...

 

jah potem najbolje, da gledam 2008/09 ?e ?em dobit kak?no z ugodno ceno, se mi zdi da fl skoraj ne dobi? pod 15k
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.