Skoči na vsebino

323F opozorilna lu?ka


Priporočeno sporočilo

Zdravo

pred kratkim se mi je za?ela pri?igati opozorilna lu?ka na armaturni plo??i, recimo ko je blo treba malo bolj pospe?it pri speljevanju iz kri?i??a oziroma pri prehitevanju ... sedaj pa ?e kar konstantko sveti, gledu sm ?e v knjigco od avta pa nisem nikjer zasledu kaj to?no naj bi pomenila ta opozorilna lu?ka.

post-5644-1371581836_thumb.jpg

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem prepri?an, lahko da je tale lu?ka opozorilo na izrabljene zavore oz. premalo zavorne teko?ine. :huh:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem prepri?an, lahko da je tale lu?ka opozorilo na izrabljene zavore oz. premalo zavorne teko?ine. :huh:

 

sm preveru use ?ivljenske teko?ine, bremze pa tud nemorjo bit ker nimajo nobenga senzorja za izravo pli??ic ... pa ro?na zavora tud ni tole, ker lu?ka za ro?no zavoro je na levi strani armaturke in ima namesto klicaja v oklepaju P

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bom probu, ?eprov mal dvomm da bi blo lohk kej tazga ... ve? pa nikoli ane ... a je mo?no tud da ti sveti zaradi napa?nih podatkov lambde sonde oziroma kakr?ne kol napake na izpu?nem sistemu ker kokr sm jest gledu auspuh ... upam da se nebo hmal zgodil da ga bom zasabo vleku ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lucka od zavor. Preglej stikalo na rocni zavori, senzor za olje v posodi za zavorno olje. ABS dela?

 

ABS dela normalno, olja mam dost idin kontakte morm ?e zdele prevert ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ne druzga bi jaz akumulator odklopu za par minut, pa potem gleda? ?e se ti lu?ka ponovi. <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a je mo?no tud da ti sveti zaradi napa?nih podatkov lambde sonde oziroma kakr?ne kol napake na izpu?nem sistemu ker kokr sm jest gledu auspuh ... upam da se nebo hmal zgodil da ga bom zasabo vleku ...

 

ta lu?ka nima nobene povezave z izpu?nim sistemom, neki je v zvezi z zavoram.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ta lu?ka nima nobene povezave z izpu?nim sistemom, neki je v zvezi z zavoram.

 

Sm se ucer mal bl poglobu in res ugotovu da mi mal zavorne tekocine mankal, ki sem jo seveda doliu, zdej se morm spravt se bremze prevert ce mi spusca na celjustih spredaj oz. Cilindrcki v bobnih

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa da ne bo? ?ivel v strahu, se zapelji do Avtoservisa Burja (na koncu Kam. obvoznice, v smeri Qlandie) in ti bodo mojstri povedali ali po?timali kar je za sanirat. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa da ne bo? ?ivel v strahu, se zapelji do Avtoservisa Burja (na koncu Kam. obvoznice, v smeri Qlandie) in ti bodo mojstri povedali ali po?timali kar je za sanirat. :cheers:

 

ne rabs zapravlat, ce lohk sam ordiniras :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa da ne bo? ?ivel v strahu, se zapelji do Avtoservisa Burja (na koncu Kam. obvoznice, v smeri Qlandie) in ti bodo mojstri povedali ali po?timali kar je za sanirat. :cheers:

 

vem da je treba ve? k pou podvozja nazaj spravt tko kt je treba in bo kr investicija ?e se spravm use na 1x delat

 

ne rabs zapravlat, ce lohk sam ordiniras :P

 

to?n to ... ve?inoma znam sam po?ravfat ostalo rabm mal pomo?i, fali mi pa delavnica in pa orodje ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

preveri ?e ti sploh delajo zavorne lu?i. Jaz sem imel ?e na bg modelu kontrolo delovanja zavornih lu?i.

 

Tisto je druga lu?ka.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.