Skoči na vsebino

Kako preveriti prodajalca


Gustav

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

mene malo zanima nakup preko meje za par kopalni?kih zadev. Moj izbor armatur me pride 2100 v slo, preko spodnje strani pa 1200. Kako preverit ?e gre za ok prodajalca ?e ti npr ne nudi mo?nosti nakupa preko paypala in zahteva predpla?ilo? Sicer je mogo? nakup po povzetju a samo v nem?iji.

 

www.emero.de

 

kako to preveri?? Stran je sicer videti ok narejena, tudi pozitivni komentarji so ?e na gradbenem forumu a vseen me malo grize.

 

Hvala za nasvete.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PayPal ne povrne vedno... se mi zdi, da v to PayPal garancijo pasejo le posli do 1.000 U$D ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PayPal ne povrne vedno... se mi zdi, da v to PayPal garancijo pasejo le posli do 1.000 U$D ...

 

Paypall so oderuhi da glava boli. Poznam nekoga ki prodaja artikle po 1700 cca. Ko dobi nakazilo na paypal ra?un mu spulijo skoraj 150 ?raznih provizij. Kretenizem.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Paypall so oderuhi da glava boli. Poznam nekoga ki prodaja artikle po 1700 cca. Ko dobi nakazilo na paypal ra?un mu spulijo skoraj 150 ?raznih provizij. Kretenizem.

 

Mo?no dvomim....paypal ima dokaj ?rno na belem napisane provizije:

https://www.paypal.com/si/cgi-bin/webscr?cm...&countries=

Se prav pri 1700 to pride cca. 58,15 provizije. Sedaj, ?e nekaj provizije ?e ho?e? denar dol dobit...toda do 150 ne pride?.

 

Razlika pa je ?e je izdelek prodan preko eBaya ker potem ?e eBay pobere svojo provizijo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mo?no dvomim....paypal ima dokaj ?rno na belem napisane provizije:

https://www.paypal.com/si/cgi-bin/webscr?cm...&countries=

Se prav pri 1700 to pride cca. 58,15 provizije. Sedaj, ?e nekaj provizije ?e ho?e? denar dol dobit...toda do 150 ne pride?.

 

Razlika pa je ?e je izdelek prodan preko eBaya ker potem ?e eBay pobere svojo provizijo.

 

Tko pravi kolega ki bolj kot ne ?ivi o tega. Relativno velike provizije za ni? dela anede? mamu jim. :)

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tko pravi kolega ki bolj kot ne ?ivi o tega. Relativno velike provizije za ni? dela anede? mamu jim. :)

 

 

Ampak mu nudijo platformo, od katere lahko zivi... :cheers: Nihce nikogar ne sili, da uporablja eBay in PayPal ... Ce ne bi bilo donosno za obe strani, tak servis ne bi prezivel ... :P

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Paypall so oderuhi da glava boli. Poznam nekoga ki prodaja artikle po 1700 cca. Ko dobi nakazilo na paypal ra?un mu spulijo skoraj 150 ?raznih provizij. Kretenizem.

 

Ni res. jaz veckrt vprasam mimo ebaya kolk bi bila cena tudi velikokrat prodjam na ebayu in ebay vzame 2 posto, paypal pa 1-2 procenta na MESECNI priliv

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni res. jaz veckrt vprasam mimo ebaya kolk bi bila cena tudi velikokrat prodjam na ebayu in ebay vzame 2 posto, paypal pa 1-2 procenta na MESECNI priliv

 

 

Dobro... Pa ?e nalimam tukaj dokaz da res tok poberejo?

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro... Pa ?e nalimam tukaj dokaz da res tok poberejo?

 

no daj jaz lahko svoje vedno 3% - edino ?e je na profitne dejavnosti toliko ve??

post-2637-1372968238_thumb.jpg

 

 

druga?e pa nazaj k temi, v tujini ?e nisem videl neresnega prodajalca, naro?al mimo ebaya s paypalom ali kartico iz uk, kitajske, koreje, nem?ije, italije celo ta teden iz avstralije dobil v 7h dneh..... 2 x dosedaj ni pri?lo, prosili so me da mi po?ta potrdi da paketa s to in to ?tevilko nisem prejel in dobil takoj full refund.

 

?e ve?, ko so iz Amerike poslali diske Rotora za Mitsubishi Evo namesto za CX7 sem jih poslal nazaj na njihove stro?ke po?tnine in carine in poslali nazaj nove brez stro?kov.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.