Skoči na vsebino

Stellca


Quercus

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 186
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

U tole gre pa hitr, ?e pred kratkim je bila na sceni fajsula, zdj pa ?e kr drugo najdu.. :o

 

Kdo ti je pa to?

Jaz nisem ni? hitro druge na?el.

A ve? kaj je pa ta storila znancu in ji ta mo?no zameri?

 

 

pono? je usaka krava ?rna pa nej no fajsula, stellca al pa don filipe.

poro?aj :blink:

 

Ho?e? re?i,da ima no? svojo mo??
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz nisem ni? hitro druge na?el.

 

Ne vem no, na?a stara mama pravi, da ?e pogleda? za dvema razli?nima v roku 5ih let si ?enskar :ne vem:

 

?e jih je blo pa ?e kaj ve? pol pa bogpomagej :(

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja seveda ane, to je moja biv?a, sam sva ?la narazen ker je nonstop moj brivnik za brke uporabljala :P

 

A ti ga je non-stop kradla?

 

Ne vem no, na?a stara mama pravi, da ?e pogleda? za dvema razli?nima v roku 5ih let si ?enskar :ne vem:

?e jih je blo pa ?e kaj ve? pol pa bogpomagej :(

 

Poznam ta pregovor.

Samo ?al se ga nih?e ne zaveda.

 

Ko bi ti vedel kaj je meni naredila :wub:

 

Kaj ti je pa naredila?

A ve? kaj je mojemu znancu naredila?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No povej ?e kaj mu je nardila? Spraznla ban?ni ra?un? Podtaknila otroka? Tankala dizel v bencinarja? Solila kavo? :ne vem:

 

Ni? od tega,kar si na?tel.

?eprav se temu na?tetemu nebi ?udil,?e bi to storila.

Mu je pa storila to, da si je z njo dopisoval in sta se zmenila,da se sestaneta na Jesenicah.

Model je jasno iz Ljubljane lepo ?tartal, pri?el pa zastonj gor :angry:

Sli?al sem,da je zelo nesramna in da se ne dr?i dogovorov.

 

Na Fejstbuku se govori, da naj bi skrivala mozolje s pudrom in da ?e dva mesca ni uporabljala zobne krta?ke ?zmeden?

 

Se ne bi ?udil.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A dej, zdej pa dost.

Ista fora je bla ?e z Don Felipejem k je njegovmu kolegu Fajsula ?ist isto nardila kar si ti zdej napisu.

 

Ne nas met za norca. Raje poi??i pomo?. :blink:

 

Tisto nima veze s tem.O kom ti to sploh govori??

In kako naj bi te po tvoje imel za norca?

Kaj bi pa ti naredil, da no takole zastonj pri?el?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po vsem tem, kar sem prebral se mi resno dozdeva, da ima? ti te te?ave, ne pa ta tvoj prijatel.

Dej se z o?ijem pa mamico malo pogovori, saj vidim da ima? precej?ne probleme in seveda sklepam, da nisi starej?i od 16 let.

?e pa slu?ajno ?ivim v zmoti, da ni? od zgoraj na?tetega ni res, me pa le opomni, da ti pomagamo dobiti strokovno pomo?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Urkotu ne more vec nihce pomagat. Niti Banovske terme

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po vsem tem, kar sem prebral se mi resno dozdeva, da ima? ti te te?ave, ne pa ta tvoj prijatel.

Dej se z o?ijem pa mamico malo pogovori, saj vidim da ima? precej?ne probleme in seveda sklepam, da nisi starej?i od 16 let.

?e pa slu?ajno ?ivim v zmoti, da ni? od zgoraj na?tetega ni res, me pa le opomni, da ti pomagamo dobiti strokovno pomo?.

 

Seveda ?ivi? povsem v zmoti.

Kaj bi pa ti naredil v takem primeru?

 

Urkotu ne more vec nihce pomagat. Niti Banovske terme

 

Od kje ti pa to?

O?itno nisi piva ?e dolgo pil da take kvasi?.

Kaj bi pa ti naredil da se ti to dogodi?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda ?ivi? povsem v zmoti.

Kaj bi pa ti naredil v takem primeru?

Od kje ti pa to?

O?itno nisi piva ?e dolgo pil da take kvasi?.

Kaj bi pa ti naredil da se ti to dogodi?

 

Sel bi z Jerotom na pir, pa se stepskega bi poklicala da zrihta babe!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja?

Katere babe pa da ti zrihta?

A ve? katera je zame edina uredu na na?em ozemlju?

 

Ne vem, in ME NE ZANIMA

Jao pa ne morem verjet da sploh posem tle. Adius

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

  • Zadnja sporočila

    • Real Madrid v zaostanku proti Bayernu.
    • Za v Bruselj more znat angleško 😀 Great night, pa take fore 🙂
    • Mene pa zanima,kako bo Murgelski palček ptiča odstrelil,in katero lutko bo spet našel...bomo hitro videli eno novo stranko z medom in mlekom...folk pa ovce....   Ma zakaj nima palcek jajca,in ustanovi nazaj komunistično partijo...oz. stranko...kaj ga je sram samega sebe...   Hmmm🤔...je očitno res bila za sram ga biti....vprašanje za kake krvave svinjarije on še ve,pa da se nan niti ne sanja...   Zelo zanimivo tudi za levake...in za mlade,ki tiste case niso doživeli. Še čudno,da ga še niso ubili.    
    • Fiksna obr.mera je fiksna, nima veze inflacija, itd...dejstvo je da jih ponujajo samo do določene vsote (tam cca.5let nazaj tudi za visoke zneske, ker imele itak banke preveč denarja/dobička), zdaj do politiko spremenili (res da tudi že nekaj čada ne spremljam, ker imam fix in me ne zanima več)..... Variabilna je pa odvisna od euribor in pribitka, ki ti ga dajo.(in ne od inflacije, ki pa seveda vpliva na rast/padec euribor)...in dokler je bil po krizi 2008 euribor 0 oz.negativen je bilo to vse ok....ko je bilo pa konec ene od mnogih/katere koli ze kriz je pa euribor raste in to seveda zelo vpliva na variabilo (in tega se folk tudi ne zaveda, ker kar misli da bo to nespremenjeno naslednjih 20.let ko vzamejo preveč kredita).....
    • Se že čuti, da se volitve bližajo 🤔 Samo evropske so na programu, da ne boste kaj zamešali pa JJ poslal v Bruselj.... 🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.