Skoči na vsebino

Stellca


Quercus

Priporočeno sporočilo

Ne vem, in ME NE ZANIMA

Jao pa ne morem verjet da sploh posem tle. Adius

 

Zakaj pa no?e? vedet?

Itak,?e pa vidva nemoreta ni? zrihtat.

 

 

Kok sta pa vidva s frendom stara?

 

Zakaj te pa sedaj to skrbi?

Povem ti lahko,da sva ?ez 20 in nisva otroka.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 186
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Aha,..21 torej? :party0035::prstgor:

 

Da te razsvetlim iz ?ENSKEGA vidika, (ker vidm da po vseh postih ?e nisi dojel tega da nisem tip)...90% tipov je ?e pr 30+ smatranih za otroke. Pri 21 je ta procent 99,99

 

 

In zdej ?e nasvet za frenda,..nasledni? naj se zmen z internet beybami na Bledu,..tud ?e jih ne bo, bo mel vsaj lep izlet in blejsko krem?nito.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha,..21 torej? :party0035::prstgor:

 

Da te razsvetlim iz ?ENSKEGA vidika, (ker vidm da po vseh postih ?e nisi dojel tega da nisem tip)...90% tipov je ?e pr 30+ smatranih za otroke. Pri 21 je ta procent 99,99

In zdej ?e nasvet za frenda,..nasledni? naj se zmen z internet beybami na Bledu,..tud ?e jih ne bo, bo mel vsaj lep izlet in blejsko krem?nito.

 

Ne ravno 21,ampak malo ?ez.

Ho?e? re?i,da bi ti izbrala v tem primeru Bled in bi imela dvojno korist?

A jo ti mogo?e pozna??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Edina Stella ki jo poznam js je na 4 ta?kah in bevska,..

 

 

No pa tista iz knjige, Stella Termogen,...super knjiga btw,..ena tistih z 800 strani, ki jo za?ne? brat popoldne kon?a? pa zjutrej predno mor? v slu?bo... :zvizga:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Edina Stella ki jo poznam js je na 4 ta?kah in bevska,..

No pa tista iz knjige, Stella Termogen,...super knjiga btw,..ena tistih z 800 strani, ki jo za?ne? brat popoldne kon?a? pa zjutrej predno mor? v slu?bo... :zvizga:

 

Itak da izgleda kot ena đukela

Za to knjigo sem pa sli?al ja

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sama u?esa so me...

 

Da stre?e v eni od restavracij na Jesenicah, v Ljubljani pa ?tudira neko turistiko

Na raznih portalih pa nateguje folk s tem, da pridejo zastonj gor, ter da jo vozijo naokoli po nakupovalnih sredi??ih ala CityPark ipd...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da stre?e v eni od restavracij na Jesenicah, v Ljubljani pa ?tudira neko turistiko

Na raznih portalih pa nateguje folk s tem, da pridejo zastonj gor, ter da jo vozijo naokoli po nakupovalnih sredi??ih ala CityPark ipd...

 

aha...beda ja.

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da stre?e v eni od restavracij na Jesenicah, v Ljubljani pa ?tudira neko turistiko

Na raznih portalih pa nateguje folk s tem, da pridejo zastonj gor, ter da jo vozijo naokoli po nakupovalnih sredi??ih ala CityPark ipd...

 

Cao

 

Hehe baba se znajde, tipi so pa naivni :hohoho::hohoho::hohoho:

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha...beda ja.

 

Seveda da je to bedno,kar po?ne :ninja:

A ti ne bi bil jezen da pride? zastonj iz enega na drugi konec Slovenije?

 

Cao

Hehe baba se znajde, tipi so pa naivni :hohoho::hohoho::hohoho:

LP

 

Ho?e? re?i, da je bil moj prijatelj naiven?

Kaj bi ti storil v takem primeru?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ho?e? re?i, da je bil moj prijatelj naiven?

Kaj bi ti storil v takem primeru?

 

Cao

 

Ja pa lahko tko recem ja, sicer pa glede mene, jaz se za take pupe/babe ne zanimam, preko racunalnika se jih na zalost ne isce, cist tko,...

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

Ja pa lahko tko recem ja, sicer pa glede mene, jaz se za take pupe/babe ne zanimam, preko racunalnika se jih na zalost ne isce, cist tko,...

 

LP

 

 

Kak?ne so pa tvoje izku?nje?

Si ti kaj podobnega do?ivel?

 

Cao

 

Kot sem ze povedal me ne zanimajo take babnce, tako da glede tega, brez izkusenj :punk:

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A veste kaj sem pa danes izvedel?

 

Da ?e ne neha? bo? ?el v toplice z zaporedno ?tevilko 2 ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ?e ne neha? bo? ?el v toplice z zaporedno ?tevilko 2 ?

 

:hohoho::hohoho::hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja?

Ti gre? v

, jaz pa v

Kaj se pa ti tako sladko smeje??

 

1. Mi dva nisva in tud ne bova na TI

2. Dovolj imam seratorjev ki samo i??ejo pozornost.

3. ?e smrdite, sploh pri glavi pol se lepo prosim umijte in tega ne razgla?ajte na okoli da vam ne bo ?e kaka deklina spokala ?e predno jo boste sploh videl.

4. Smeje se pa temu kar bo sledilo ?e ne boste upo?tevali to?k od 1 do 3.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. Mi dva nisva in tud ne bova na TI

2. Dovolj imam seratorjev ki samo i??ejo pozornost.

3. ?e smrdite, sploh pri glavi pol se lepo prosim umijte in tega ne razgla?ajte na okoli da vam ne bo ?e kaka deklina spokala ?e predno jo boste sploh videl.

4. Smeje se pa temu kar bo sledilo ?e ne boste upo?tevali to?k od 1 do 3.

 

Cao

 

:bravo::bravo::bravo:

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. Mi dva nisva in tud ne bova na TI

2. Dovolj imam seratorjev ki samo i??ejo pozornost.

3. ?e smrdite, sploh pri glavi pol se lepo prosim umijte in tega ne razgla?ajte na okoli da vam ne bo ?e kaka deklina spokala ?e predno jo boste sploh videl.

4. Smeje se pa temu kar bo sledilo ?e ne boste upo?tevali to?k od 1 do 3.

 

1.Zakaj ne moreva biti na TI ?

2.Jaz je ne i??em.Nevem kaj si ti :zvizga::whatever:

3.A narediva raje

4.:pepsi:

 

 

Cao

:bravo::bravo::bravo:

LP

 

A gre? zraven?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

  • Zadnja sporočila

    • Dobil dobro ponudbo in za 95€ naročil nov procesor ryzen 5 5600x
    • Tudi za ostale,katere zanima za nakup vrtalnega vijačnika...dobri vodiči čez vse klase razdeljeno po znamkah.   Milwaukee   Makita   In še novinci   Metabo Novi 3-hitrostni "Metal" modeli t.i. LTX-3 (jaz imam še starejšo varianto). Pazi-quick glave in bit-jastavki tega novejšega sistema pašejo samo na te vijačnike,ker ima gred večji fi...res bolj samo za industrijo in obrtnike-kovinarje . Tudi tukaj predstavljena posebna verzija Metabo GB (Gevindebohrer) z elektroniko za rezanje navojev.   Bosch - 4 leta star posnetek. Novejši posnetek   DeWalt   Festool   Za marsikoga zanimiva kategorija močnejsih 12v vrtalnih vijačnikov...zanimiva primerjava.  
    • Neko Nedeljo k jutranji maši v cerkev prikoraka Polde. Župnika je skoraj kap. Polde poprej svoj živi dan ni prestopil praga Božjega hrama. Maša je bila lepa, in ko so verniki zapuščali cerkev, je župnik, vidno presenečen, pristopil k Poldetu: - "Človek Božji, saj ne morem verjeti, da sem le dočakal dan, ko boš začel stopati po Božji poti... Kaj te je spreobrnilo?" Polde potiho pove: - "Veste, pred tedni sem si kupil klobuk. A vendarle sem ta, precej drag klobuk, nekje izgubil. Vedel sem, da ima Lojze enak klobuk. Ker on redno hodi k maši, sem pomislil, da bi mu med mašo klobuk ukradel. V cerkvi ga ne more imeti na glavi in sem pomislil, da ga pustil zunaj... takrat pa bi ga jaz vzel..." Župnik pretreseno: - "To je vendar greh! A vendar vidim, da ima Lojze klobuk na glavi, se pravi, da ga nisi vzel..." Polde potiho: - "Veste, ko sem vas poslušal med pridigo, ko ste govorili o 10 Božjih zapovedi, sem doumel, da ne rabim ukrasti Lojzetu klobuka..." Župnik, zdaj s solzo sreče v očeh: - "Aha, torej te je zapoved 'Ne kradi' prepričala da je bolje biti brez klobuka, kot pa se za veke vekov cvreti v peklu?" Polde ponižno: - "Priznam Oče, da ni bilo čisto tako. Ko ste omenili zapoved 'Ne želi si bližnjega žene', sem se spomnil, kje sem klobuk pozabil..."
    • Ni smešno. Ni in ni smešno. Vsaj ne lastnikom Fordov...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.