Skoči na vsebino

Mazda 6 trda sklopka


Priporočeno sporočilo

Zdravo!

 

Pri ?estici bencinar 1.8 imam pri cca 130kkm zelo trdo sklopko. Kak?na ideja, kaj bi lahko bilo in kaj se spla?a menjat. Baje je mo?nost menjave komplet sklopke, sam pa berem o nekem ko?u, ki naj bi bil obrabljen. Je mo?na menjava samo ko?a in koliko to stane ter ?e je to smiselno. Sklopka sicer dela b.p. , samo da je trda.

 

LP Aleksander

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zate je komplet brez (vztrajnika ki ga ne rabi? menjat) krepko pod 400 ?+ arbeit.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma tole s tem sklopkam je pa res ?udno.

 

Pri meni sicer ni trda, a mi "zaostaja". Sploh pozimi pri ni?jih temperaturah. Ko popustim pedal sklopke, je ?e nekaj ?asa not in ?ele nato pride ven. Je zelo zoprno pri speljevanju v klanec - Bog ne daj s polnim vozilom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zate je komplet brez (vztrajnika ki ga ne rabi? menjat) krepko pod 400 ?+ arbeit.

 

Uf, ?e bistveno preve? si rekel, ker jaz sem za svojo (2.3i motor) dal le okrog 200 ?, tako da ima za manj kot 400 ?e verjetno tudi delo "pod streho". ?e se izka?e za potrebno, je verjetno smiselno menjati celotno sklopko (potisni le?aj, lamela in ko?ara). :party0035:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imel sem trdo sklopko pri mazdi 6 1.8 2005 letnik. Na servisu mi sklopke niso menjali temve? samo nastavili. Kako so jo nastavili nebi vedel ker me ni so pustili zraven. Zdaj je sklopka ob?utno mehkej?a

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.