Skoči na vsebino

Filtri olja Mann


Priporočeno sporočilo

Z prijateljem sva na pivu malce debatirala in me je malo prestra?il, kar se ti?e filtrov olja Mann. Baje da niso bogve kaj (naj bi se hitro zama?ili). Zanima me, ?e je na tem kaj res ali ne.

 

Zaenkrat se ?e nisem spravil k menjavi olja, saj me skrbi filter, rad bi pa samo najbolj?e za Xedosko :)

Plin je za kuhanje, elektrika je za razsvetljavo, diesel je za oranje, bencin... bencin pa je za vozit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z prijateljem sva na pivu malce debatirala in me je malo prestra?il, kar se ti?e filtrov olja Mann. Baje da niso bogve kaj (naj bi se hitro zama?ili). Zanima me, ?e je na tem kaj res ali ne.

 

Zaenkrat se ?e nisem spravil k menjavi olja, saj me skrbi filter, rad bi pa samo najbolj?e za Xedosko :)

 

Do sedaj sem kar nekaj avtov menjal in niti 1x nisem imel te?av z Mann filtri! lp.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.