Skoči na vsebino

Metabond Megasel in Petrol Diesel Plus


Priporočeno sporočilo

Zdravo fantje, eno mnenje me zanima...

 

A je Metabond Megasel in Petrol Diesel Plus enake sorte aditiv? Po opisih slede? ima podobne lastnosti in efekte...

 

A kdo to uporablja na DPF dizlih?

 

Moja M5 je stara 3 leta in ima 66 tKm in se mi zdi da zanje ?ase motor ne prede ve? tako lepo, bolj robato laufa... Pa tud ko je hladen kdaj pa kdaj malo pocuka... Kolko sem na forumu bral cuka tudi zaradi umazanih ?ob, ne vem pa ?e se to dogaja tudi ko je motor hladen?

 

Zna biti kaj bolje ?e dodam tele aditive? :ne vem:

 

Hvala za nasvete in l.p.

May the downforce be with you

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?obe je potrebno na vsake toliki ponovno "nau?it" ustreznega delovanja pa bo nehalo cukati.

 

Sam dajem na vsak drugi tank Megasel - a kej pomaga je te?ko re?i, ker za primerjavo bi moral imeti identi?en avto z enako kilometri in enako vo?njo, da bi se res videlo koliko zale?e. Tako pa nekako verjamem prodajalcu, ki je tudi ?lan foruma, da je to res kar pri Megabondu obljubljajo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?obe je potrebno na vsake toliki ponovno "nau?it" ustreznega delovanja pa bo nehalo cukati.

 

Aha...

 

A ?obe nastavijo na servisu, je to hud stro?ek?

 

Tule ?e opis Petrol diesel plus:

 

DIESEL Plus je ve?namenski dodatek za dieselsko gorivo. ?isti klju?ne sestavne dele sistema za dovod goriva ter jih hkrati ??iti pred nastajanjem oblog in usedlin. Zni?uje porabo goriva, zvi?uje cetansko ?tevilo, prepre?uje penjenje goriva in ??iti pred nastankom korozije. Je okolju prijazen, saj zmanj?uje emisijo izpu?nih plinov v okolje. Primeren je za vse vrste dieselskih motorjev.

May the downforce be with you

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo fantje, eno mnenje me zanima...

 

A je Metabond Megasel in Petrol Diesel Plus enake sorte aditiv? Po opisih slede? ima podobne lastnosti in efekte...

 

A kdo to uporablja na DPF dizlih?

 

Moja M5 je stara 3 leta in ima 66 tKm in se mi zdi da zanje ?ase motor ne prede ve? tako lepo, bolj robato laufa... Pa tud ko je hladen kdaj pa kdaj malo pocuka... Kolko sem na forumu bral cuka tudi zaradi umazanih ?ob, ne vem pa ?e se to dogaja tudi ko je motor hladen?

 

Zna biti kaj bolje ?e dodam tele aditive? :ne vem:

 

Hvala za nasvete in l.p.

 

Lahko zatrdim, da ni. Tudi, ?e bi bilo vse enako, bi se Megasel razlikoval od drugih aditivov po tem, da vsebuje komponento, ki zmanj?uje trenje drsih delov gorivnega sistema in podalj?uje njihovo ?ivljenjsko dobo. Pomembna pa je tudi razlika v ceni. nekaj manj kot 20? za minimalno 800 l dizla, je cena, ki jo ne dose?e noben aditiv.

Sem ?e omenil v nekem drugem postu, da je na razpolago ?e u?inkovitej?a nova varianta Megasela, ki ima dodatek v imenu Plus. Vsebina plo?evinke zadostuje za 280-420 l dizla za ceno 19,20?. Delovanje aditiva pri na kraj?i rok skorajda ni opazno, na dalj?i pa prav gotovo v tem, da ni nobenih te?av z injektorji. Pri Megasel Plus pa bi se moralo opaziti, ?e zaradi tega, ker v koncentraciji 9 ml/10l bencina pove?uje cetansko ?tevilo za 8 %. ?e pri?tejemo ?e ostale u?inke, bi se moralo opaziti tudi pri porabi goriva. Zaradi bolj?ega pojasnila u?inkov, bom prilepil ponovno prospekt.

Sedaj je na razpolago tudi dozirna plasti?na fla?ica ta ve?kratno uporabo za 0,80?.

 

post-483-1375351152_thumb.jpg

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.