Prijavi
-
Zadnja sporočila
-
Tokrat sem se udeležil ture okoli gorskega masiva- Sella Ronda. Skupaj z še dvema Nemcema in dvema izkusenima lokalnima MTB vodnikoma smo naredili res božansko turo. Povzpeli smo se na vse prelaze v okolici ,spustili se po 32 km trailov (nekateri so bili lahko, drugi so vsebovali tudi skoke). Obiskali smo vsa smučišča (od Alte Badie, preko Val di fasse do Val gardene). Povzpeli smo se vse do 2400 metrov in spustili dol do 1600 m. Seveda ni šlo brez gondol in sedežnic. Res vrhunsko doživetje za ljubitelje MTB prog in razgledov na Marmolado in ostale vršace.
-
Saj bo folk hitro pogruntal...nič bat. Pa zadnje čase tud FLEX...nekoč nemški "tata mata" pri kotnih brusilkah,t.i.žirafah ipd....sedaj pa v rokah poševnookih (ne tistih z otoka)...rinejo in rinejo...skoz reklame (vsaj za nemškogovoreče področje)...in marsikdo ne ve,in se nafuka...žal. Isto Kress🧐...samo še niso tako agresivni...
-
Jaz imam nekje na 18-19. Tudi nastavljeno pihanje k nogam. Ventilator na dve črtici. So pa v 6- ki bolje razporejene lopute in bolje dela klima kot v 30- ki.
-
Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)
- Ni prijavljenih registriranih uporabnikov