Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Pazi, ker je nekaj narobe z avtom. Ne vemo sicer kaj, ampak nekaj je narobe. Raje parkiraj pri mehaniku.
    • Sem že videl voznike skirojev uporabljat varnostni sistem primerljivi airbagu v vozilu. Pred seboj imajo na skiroju otroka.    Os prednjega kolesa je vrtišče, preko katerega center gravitacije trupla voznika potuje preko krmila. Pri skirojih je višinska razlika med tema dvema točkama precej velika, medtem ko je horizontalna razdalja precej kratka -recept za katastrofo. Če dodamo, da obod koleščka skiroja zadenejo ob oviro zaradi majhnosti pod zelo topim kotom... Kdor trdi da je skiro enako varen kot  bicikel, je šprical osnovnošolsko fiziko.   Vsaj čelade bi lahko uporabljali. 
    • Kaj to si resetiral in 100m gasa pohodil?
    • Isto je bilo pri znancu. Mondeo 2008. Uradni servis spredaj delal servis in stabilizator menjaval. Vse ok, so optiko naredli.   Optike izgleda niso delali. Ker se je zadaj čisto sesedel, da ga je vleka peljala. Obe roki zadaj novi, levi stabilizator, ostalo puše. Tu ni bil mali strošek. Ampak avto je super, nima rje, vozi se odlično, kot pravi @Slivka novih ni, pa naj stari nabira kilometre naprej.   Zavedaj se, da nov avto, pod garancijo, pride servis 300-400€, pa se menja samo olje in filtre. Če je še kaj drugega za menjat, boli pri srcu. Tak da, če ti je super, popravi in vozi naprej.
    • Večina vozi skiro off/on. Stisne gas do kraja, da doseže tisto "zen" stanje (uau, kako šiba), ne pomisli, da bi lahko vozil tudi z gasom nekje vmes. Valjda, ko ga preseneti ovira, preden preklopi iz "zen" na "normal" je že po tleh.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.