Skoči na vsebino

Kaj pa (na?) Kimi?


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Mene pa mal zanima, glede na to da nas ni v F1 prisotnih, pa je vseeno dobr mal to stvar spremljat, odkar ni ve? vse skupi v rokah rde?ega virusa. :))

 

A kdo navija za Kimija, al mate raj? ?pansko zastavo na zmagovalnem odru?

 

Bi biv pa ?e cajt da bi na?a teta Mazda kej vstopila na to sceno, npr. namest tadruzga Redbull avta, ?e je notr ?e tojota pa honda, bi blo po?teno da tut na?a mama mal premakne svojo ?portno rit!

 

 

 

:jupiii:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ve? da sn tudi jaz za Kimija!! :bravo: Samo letos pa res nima sre?e....?koda! :( Bo pa drugo leto prvak!! :vesel:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kemo bi samo rabu eno vzdr?ljivo kripo pa bi blo takoj drga?, ker Alonso pa n? ne obvlada kej dost sam konstantno prhaja do cilja in to je to. To?ke bi mogle bit spet 10, 6, 4, ne pa da se bolj spla?a dobivat druga mesta kokr zmage (skori tok dale? je ?e :))

 

:jupiii:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Toti novi sistem to?kovanja res ni najbolj pravi?en ja....se sploh ve? ne spla?a zmagovat,pravi Alonso... :D Skratka prej?ni je bil bolj?i! B)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja precej ?alostno se mi zdi, da je nekdo realno drugi najhitrej?i, pa je vseeno lahko s pametno vo?njo (beri brez okvar) lahko prvak. NO men je ?e to dost v?e?, da se rde?i virus vozi nekje precej zadaj. :)) brez zamere, sam ?e od Senne, Hilla, Mike in do Kimi?a, vedno navijam za vse, karkoli ni rde?e - mejd in maranello!

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NO men je ?e to dost v?e?, da se rde?i virus vozi nekje precej zadaj. :)) brez zamere, sam ?e od Senne, Hilla, Mike in do Kimi?a, vedno navijam za vse, karkoli ni rde?e - mejd in maranello!

:bravo::jupiii: Me too yes!!!!!! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kimi je sicer dolgo?asen tako kot vsi finci... njegove tiskovke so tako napete kot ?trikanje puloverjev.

 

Druga?e se je pa kar naredil v dirka?a, ker na za?etku v Sauberju je v?asih tako naivno izpadel, da se je ?e "ata" Hakinen prvi? v ?ivljenju nasmejal.

 

Sicer so pa finci ve? ali manj vsi eni taki turobne?i - no ja saj bi bil jaz tud, ?e bi imel pol leta non stop mrak.

 

Aja druga?e sem pa jaz za Shumija in to od samega za?etka njegove kariere, ko je odpeljal prvo dirko v Jordanu. Potem pa? navijam posledi?no za tisto mo?tvo v katerem je.

 

Je pa res da je bila zaradi rde?ih in ?umija zadnja leta formula en ?iv dolg?as sam za to so krivi drugi in ne Ferrari. ?ele letos so uspeli to sramoto spraviti s sebe tako, da bo po moje naslednja sezona ?e bolj zanimiva.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh pa ta rde?i virus! :)))

 

Ja Kimica je pa res sme?en in totalno hladen, pa komi ga razume? kaj probava povedat! Sam zna pa srebrno kripo kar dobro pritisnt in ?e bi mu dali primerno kvaliteten material pol bi biv ?e letos prvak in to 105 %!

 

:jupiii:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja druga?e sem pa jaz za Shumija in to od samega za?etka njegove kariere, ko je odpeljal prvo dirko v Jordanu.

Hmmmmm,jaz sn pa ?e od samega za?etka proti Schumiju,ker mi je totalno antipati?n!!Priznavam sicer ,da je the best driver,samo mi je pa res antipati?en,sploh zaradi njegovih izpadov,ko je v bitki za prvaka sku?al iz proge izriniti tako Hilla kot Villenueva!! Anti guy pa?!!!! :ne vem:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo mi je pa res antipati?en,sploh zaradi njegovih izpadov,ko je v bitki za prvaka sku?al iz proge izriniti tako Hilla kot Villenueva!! Anti guy pa?!!!! :ne vem:

hmm a ti je to Ale?i? povedal? :D

 

Jaz lahko povem samo to, da njegovo pristransko napovedovanje F1 na POP TV ni v ?ast novinarskemu poklicu.

 

Ker karkoli naredi Ferrari/?umi je po besedah Ale?i?a ne?astno in nefer in ne vem kaj ?e. ?e pa to naredijo pri drugem mo?tvu (recimo Mercedes na zadnji dirki F1) pa je to dobra taktika in pomo? mo?tvenemu kolegu.

 

Tudi tisti karamboli v preteklosti so tako tako... odvisno s kak?nimi o?mi jih gleda?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja,o?itno si Schumi fan!!! :huh: In ne,ni mi Ali?i? to povedal,to je blo o?itno vidno!! :whatever: Komentiranja na POP TV ne bom komentiral,je pa res da ve?krat preklopim na HRT 2 ali ORF 1 ali RTL ,oz. bilokam,samo da prena?ajo F1. :jupiii: Ker Ali?i? mi enostavno ni v?e?!! :ne vem: Ti pa priporo?am,da si ?e kdaj pogleda? posnetek teh tr?enj,ki sem jih zgoraj navedel,pa mi pol ?isto objektivno poro?aj!! :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tisto zadnjo dirko iz 1994 mam ?e celo posneto, ko je Dejmona butnu v ograjo v Adelaidi, sicer si je naslov ve? kot zaslu?u, ni pa blo treba na ta na?in pridt do naslova, jebig....

 

Tisti pa ko trdijo da je ?uml najbol?i ?ofer, pa jz nism ve? tok sigurn, ker se mi zdi da bi mu znav bit glih Kimi? precej enakovreden, Alonso pa tut ni glih ?voh! Skratka mlada generacija trka na vrata oz. je ?e tle - in je hvalabogu re?ila ta ?port pred dokon?nim potopom v stilu Titanika. :jupiii:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.