Skoči na vsebino

nosilci 323f kaj naj naredim?


tomlc

Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav vsem. Jaz mam eno velko te?avo in to z mazdo 323F. Naj razlo?im:

Mam zelo lepo ohranjeno mazdo vendar morm nujno zamenat zadnje nosilce(so pregniti) in to v celoti. Zato me zanioma ?e ma kdo mogo?e mazdo 323f pa je lohk tud mal zbita al pa brez motorja kar kol.... predlagajte mi kaj bi vi naredil na mojem mestu slike bom pa dal jutr gor ker je dons ?e tema zuni in ne morm slikat

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej sploh ni panika glede delov za tvojga F-a. Jaz sem iskal sprednji in zadnji? odbija? za mojga stroja (za predelavo) in sem spoznal enga frajerja iz Roga?ke oz. okolice, ki mi je dal oba odbija?a za 10.000 SIT. NO in on ima pod svojim kozolcem ?e vsaj 4 mazde in ti bo lahko za zelo malo denarja prodal karkoli pa? rabi?. Se mi zdi da ho?e za skoraj cel avto samo kakih 50.000 SIT in to pa res ni preve? drago a ne?!

 

NO oglasi se ?e ho?e? telefonsko od njega!

 

:bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tle sta dve cifri od tega divjaka. Pa se kar hitr zmenta da ne bo krize, ker tale mazdilak se pa mora kmal za?et vozit po cestah, pa ?e rde?e barve je (kar pomeni najlep?e :))))

 

040354110

031790283

 

Pa dobr zrihti, pol pa gaaaas!

 

Aja pa obvezno mora? prit na sre?anje ljubiteljev mazd (rubrika Sre?anja tle na forumu)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glih mal prej sem vidu tvoj oglas na avto.net-u. Mogo?e je pametnej? dobit te zadnje nosilce, pa ga pol prodat oz. pol se bi ti blo najbr? bol? vozit z njim ?e neki ?asa. No kokrkol samo ?e avto ni ?isto vozen ti bodo ceno zbijal da bo glava bolela, tko pa ?e nekaj vlo?i?, lahko pol tut neki ve? ven dobi??! :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pol ga bo res treba mal polep?at, pa tut loh ti dam kak?no idejo glede tega, zdej odvisno kok si prpravlen vlo?it. Se pa spla?a, ker loh avto res dobr zgleda in marsikdo na koncu ve? ne ve da je to ena 323f, stara 130 let. :))

 

Mal si poglej na:

http://www.pakfeifer.at/mainenglish.htm

 

Take mazde po mojem ?e nisi vidu?! :)))))

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spredni odbija? je biv 65 Pre?ernov, pol pa ?e barvanje kokr pa? nanese, zadn pa itak ni n? posebnga in je biv 25 (samo podal?ek), pol pa pragovi so bili 25 jur?kov plus barvanje, homolomo pa je 14.400 SIT in ni taka panika. Se pa spla?a neki vlo?it se mi zdi! :)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.