Skoči na vsebino

cev za povezavo ojlnega filtra z hladilnikom ojla ...NUJNO!


marko91

Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav ..spet jaz ja ...

Me zanima a mogoce kdo od vas ve kje dobim se eno cevko za povezavo od olnega filtra v hladilnik ??

Pa ce lahko link al pa kar koli..

 

Cev mora biti taka .. pac pustimo barve ..Objavljena slika

 

Zadeva je pa taka ... pa se opravicujem za take velike slike ...Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poskusi pri kak?nemu lokalnemu majstru, ki dela hidravli?ne cevi, ti jo po meri naredi.

 

A termostatski ventil ima? za med hladilnik in sendvi? plato, da ti preve? ne ohladi olja?

 

Aha no ja sej en je tle v okolici pa bom sel mal poprasat ....

Ammm ne se mi zdi d ne .. a lahko kaksen link tm ce je na ksnem ebay.co.uk

Al pa link slike da vidm kako to sploh zgleda ?

Hvala ..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaenkrat pusti termostat in najprej zmontiraj, pa na sendvi? plati ima? ?e kak?no luknjo frej? Pa si namontiraj ?tev?ek za temp. olja in bo? videl koliko ti bo hladilo vse skupaj.

 

 

Druga?e pa samo za info:

 

http://www.examiner.com/article/oil-cooler...nsurance-policy

 

 

Malo bolj poglej sendvi? plato, mogo?e je pa ?e vgrajen :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tega mas na ebay kt dreka oil cooler kit pa dobis wse samo zmontiraj in tjunaj. itak je to univerzalna stvar vec al manj in ni rocket science

 

Lol cliyo boy vem vem bom narocu zdej se enga z termostatom .. ka ta ka gga imam nima termostata .. ima pa ja se dve lukni fraj za pritisk in temperaturo... aja cene pa mazda 6 ima ze pu??ene dve jami za pritisk in temp .. spodaj pri filtru .. :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na ne vem tale se mi je zdela posrecena k sem jo nek najdu pa sem jo kr dau

 

Ta je huda, ker jevidet da ima ?portno podvozje, pa ?e ni vsak dan da lahko da? sliko Clia z Nurburgringa. Ma? sre?o, da si na?el tako.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e jaz mam eno vpra?anje. Glede na to da sendvi? pride v vsakem primeru pri oljnem filtru, je morda ?e kaka lokacija bolj optimalna za monta?o hlajenja brez sendvi?a, recimo pri oljni pumpi, pred turbino, za turbino,...?

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e jaz mam eno vpra?anje. Glede na to da sendvi? pride v vsakem primeru pri oljnem filtru, je morda ?e kaka lokacija bolj optimalna za monta?o hlajenja brez sendvi?a, recimo pri oljni pumpi, pred turbino, za turbino,...?

 

Hmm tolk podrobno nisem gledal sem pa zasledil pri teli moji mazdi pac 6 .. da ima pod olnim filtrom puscena dva inbus vijaka .. no jst bom tja notri dal merilec temperature olja in pritiska .. dalo bi se pa tudi pomoje povezati hladilnik ke gor ... cene mam pa jst ta sendvic odvec pa ce ga ho?e? ti ga lahko prodam za smesno ceno ..pac jst sm si narocil novega s termostatom ...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Ok, potem prosim ne pozabi se dodati karbonsko nalepko na tank, ker bo prvi del premocan za zadnjega.

 

Ne bom pozabil (verjetno se kd drug ne) da provocira?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Zmontiru stvar in dobro spila .. no tm pri olnem filtru sm mogu edino malo drugace naredit ;-) cene pa dela zlo lpo :-D

 

Ne vem sem ?e vpra?al al ne, pa vseeno, zakaj posebej hlajenje olja, kaj je s seriskim narobe, tuning ????

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem sem ?e vpra?al al ne, pa vseeno, zakaj posebej hlajenje olja, kaj je s seriskim narobe, tuning ????

 

Jaa pac men se zdi da je bolse da olje zacne krozit tm pri 90°C ... se tudi motor ne greje tolk .. pa kadar ga vredu teram pride olje tudi tudi na 95-100°C .. tko da sam z originalnim hladilnikom nevem more kr vredi gret motor ... cene pa ja bo tuning vse kakor :prstgor:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem sem ?e vpra?al al ne, pa vseeno, zakaj posebej hlajenje olja, kaj je s seriskim narobe, tuning ????

 

pri na?ih ?est valjnikih je to smiselno delat, ker se grejejo ko nvem kaj... ne zastopm pa res kaj je tega treba pri turbo dizla?u, ki ma (oz. more met) ?e serijsko narjeno dobro hlajenje :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.