Skoči na vsebino

z350 - rx8


Guest DANDO

Priporočeno sporočilo

khm... idiotizem je to primerjat... to sta dva POPOLNOMA razli?na avta :)

 

mel bi pa OBA ! pa ?eprav raje nissana kot mazdo sramezljiv

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@kaalman - izdajalec :D

Jaz bi tudi raj?i mel Nissana;nekak mi je bolj v?e?;v petek sva se z enim oran?nim malo ganjala po ovinkih...je lepo peljal, na ravnini sem pa ?ibnil mimo.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na ravnini sem pa ?ibnil mimo.

Predvidevam,da si bil z motorjem!! B):whatever:

 

Druga?e mi je pa vseeno kerega bi mel,samo da bi mel kaj takega!! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja nissan je res norega dizajna, dva dni nazaj sem vozil za njim (bakrene barve je biv) in to pa je res lepa oblika, sicer tut RX-8 ne zgleda slabo, sam mi je pa ?e bolj v?e? pa S2000! :jupiii:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsi testi avtomobilov na nedelskem popoldnevu so men ?ist zgre?eni, enkrat so testirali en skandinavski eksot v njihovi tovarni in je ?el gume ?gat in krofe delat pa so ga sam napodil iz avta ven pa domov so jih tud verjetno napodil. Tud druga?e mislim da ta dva modela nimata pojma o avtih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

absolutno raj?i rx8 ker 2 seda nebi mel....

 

 

Zakaj ne dvo seda?

To pomeni da ti MX-5 tud ni v?e?. :ne vem:

miata mi je full v?e?, sploh novi model ko pride ven bo :jupiii:

 

ampak ni za mene....

 

nikol nebi mel 2 seda samo zarad mojega mi?lenja neprakti?nosti... <_<

 

omg kaki stavek :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Nam ceno drži.... 
    • Men mal čudn zgleda, ampak važn, da si ti zadovoljen... 👍😉
    • A niso bli tut prej že? 🤔 Imam 2010 letnik. Sicer jih pa lahko zapiram samo na knof, niso avtomatsko, na zaklepanje avta. Sam čeljust je pa štekala očitno in je ploščico pobiral. Očitno ne vedno in ne čist, ampak vseen dovolj. Ploščice pa diski so ATE in sem jih menju Junija 2022, pa sem takrat fajn lepo spucu čeljust, vodila, podmazu... Slabi dve leti, pa sm pršu na želez, na zadnji desni. Sm pa biu na šihtu, zato sm mogu to hitr reševat in sprot. Potem sm gnjavu mehanika tam zraven, če mi lahko pogleda, kaj mi lahko še dans dobi, ker mu itak materjal vozjo dvakrat na dan, pa še popust ma, da grem jst lepo z avtom dons nazaj domov tut. Nisem prov velik kompliciral, naroču ATE, pa niso ble enake, vrnu ATE, potem sm vzel neke Optimal, ker je blo na zalogi in zadnjič je že nekdo spraševal na forumu o njih. Bom lahko s prve roke povedu 😄 Diska hvala bogu nism ferderbu. Za čeljust mi je pa reku, da načeloma ne rabim menjat obeh, na zalogi je bla pa samo ena za 123€, niti ne vem zdele katera, rabu sm jo tko al pa drgač. Dal jo je za 108€   Drugač pa ni nič vlekl avta, smrdel, tresl, karkol, tut zdej, k mam novo, nimam neki občutka, da bi avto bolj potegnu 😁 Dinozavrski motor, jebi ga Gledat sem šel pa, ker mi je pri namotanem volanu mal zaružilo, ko sm bremzu in sm mislu, da so verjetno opozorilni kontakti pr sprednjih ploščicah.
    • Za mostičke in praznike malo po Grožnjanskih enduro trailih.   18.1 km Mountain Bike Ride on April 30, 2024 by Edi Z on Strava WWW.STRAVA.COM Edi Z rode 18.1 km on Apr 30, 2024.  
    • Kater letnik pa imaš? Ker motorčki so problematični samo na teh tanovih zares
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.