Skoči na vsebino

Nekak?en regulator - mazda 6?


Priporočeno sporočilo

Problem je tak. ?e ve? kot leto in pol mi rumena lu?ka check engine nekaj ?asa gori in nekaj ne... Zdaj se moram poglobiti in zadevo zrihtati. Ko lu?ka gori sem opazil da mi avto pije dva litra ve? in tudi ne potegne tako kot bi moral!!! Bil sem pri mehaniku in ka?e napako za egr ventil. Napako smo brisali in ni? ne pomaga. Zdaj sem naredil glavni servis in o?istili smo egr ventil, brisali napako in spet isto. ?eprav gre zdaj avto bolje ?e zarad servisa. Vseeno ko lu?ka ne gori avto potegne tk ko more. Ko lu?ka gori pa ne gre tako kot bi moral in pije dva litra ve?. Nekaj ?asa nazaj mi je en mehanik ugotovil da je kao nek regulator zraka pod pokrovom motorja. Sliko sem dodal in ozna?il. Tak bel priklop je. Tistega je izklopil in je rekel na grem en krog in ?e se pri?ge lu?ka potem je to to... Je reku kao regulator zraka. Zdej pa nevem to?no a je al ni... Katerega najbol?ega mehanika za Mazdo mi priporo?ate? Druga?e je mazda 6 dizel letnik 2004 prevo?enih 185.000 km. Sem iz Velenja. Ampak grem ve?krat na Gorenjsko, tako da ?e je kje kak mehanik v okolici ljubljane ali kje... Prosim in hvala za pomo?. Lp

post-7616-1385321425_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ve? za kakega dobrega rabljenega? Ker nov je drag....

 

vem, da je drag, za rabljenega iz anglije (ebay) za Mazdo 3 sm dal 100? ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vem, da je drag, za rabljenega iz anglije (ebay) za Mazdo 3 sm dal 100? ;)

 

In pravi? da je iz Anglije zelo dober? No sej zdej ?akam, da mi en kolega sporo?i ko kao rihta dele full cenej iz nem?ije. Nove dele. Bomo vidli ?e mi ga zrihta od 100 do 150 eur novga potem raj novga vzamem. ?e ne pa ebay! :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In pravi? da je iz Anglije zelo dober?

 

sej u bistvu nima veze s kje je, rabljen je pri nas al pa v tujini isti ?moren :D btw, ?e ga boste menjal ga blendiraj, avto pol veliko bolj?e lavfa, pa ?e zabija se ti ne ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej u bistvu nima veze s kje je, rabljen je pri nas al pa v tujini isti ?moren :D btw, ?e ga boste menjal ga blendiraj, avto pol veliko bolj?e lavfa, pa ?e zabija se ti ne ;)

 

Ja sam problem pri blindiranju je ta, da moj letnik 2004 naprej ima elektroniko na vrhu in elektronika zaznava. ?e ga blindiram mi bo vseeno lu?ka skoz gorela! To potem ni dobr ker neve? ?e je kaj druga narobe! Do letnika 2003 kateri so blindirali gre avto bolje ja ker nima elektronike! V tem je problem ker mi smo ga o?istili in vseeno elektronika zazna nepravilne izpuhe! Lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sam problem pri blindiranju je ta, da moj letnik 2004 naprej ima elektroniko na vrhu in elektronika zaznava. ?e ga blindiram mi bo vseeno lu?ka skoz gorela! To potem ni dobr ker neve? ?e je kaj druga narobe! Do letnika 2003 kateri so blindirali gre avto bolje ja ker nima elektronike! V tem je problem ker mi smo ga o?istili in vseeno elektronika zazna nepravilne izpuhe! Lp

 

Jaz sem ga blendal in gre avto bolje.

Imam pa istega z elektroniko kot ti.

Bral sem na tujih forumih, da sta se nekaterim

tudi po zamenjavi ?e vedno pri?gali obe lu?ki.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem ga blendal in gre avto bolje.

Imam pa istega z elektroniko kot ti.

Bral sem na tujih forumih, da sta se nekaterim

tudi po zamenjavi ?e vedno pri?gali obe lu?ki.

 

Ja vse lepo in prav. Sam kako naj potem vem, ?e je kaj drugega narobe ?e lu?ka gori... Sej ve? da je ta lu?ka za vse... Jaz nimam sistema proti zdrsovanju itd... Tako da imam samo chk engine lu?ko kar se tega ti?e... Moral se bom oglasiti pri avto pelko. Ta bo verjetno znal najbolje svetovati kar se ti?e blindiranja itd... Lp.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem ga blendal in gre avto bolje.

Imam pa istega z elektroniko kot ti.

Bral sem na tujih forumih, da sta se nekaterim

tudi po zamenjavi ?e vedno pri?gali obe lu?ki.

 

Avto gre res bol? jst sm meu po blindiranju in ?i??enju mir ene par kKM zdej se mi pa redno pri?igajo na okoli 300km...a obstaja kak?n recept za lu?ke razn da ?e njih "blindiram"? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko gre? na Gorenjsko, se res naro?i spotoma pri Simonu Pelku v Medvodah in bosta skupaj na?la ugodno re?itev. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto gre res bol? jst sm meu po blindiranju in ?i??enju mir ene par kKM zdej se mi pa redno pri?igajo na okoli 300km...a obstaja kak?n recept za lu?ke razn da ?e njih "blindiram"? :D

 

Ja.Tako, da zablidira? s kladivom une dve lu?ke. :zvizga:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.