Skoči na vsebino

Praska z kljuci


Hugo

Priporočeno sporočilo

No,pa je moja mazdica bila zrtev zdolgocasenega vandala,ki mi je z kljuci potegnil prasko cez cela sovoznikova vrata...zanima me katera pasta je najbolj ucinkovita za prekrivanje tovrstnih prask...sicer ne pricakujem cudezev da bo kot novo ampak vsaj da ne bo tako zelo vidno na oko...in itk jezen sm kot ris :angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e nima? popolnoma povr?insko, potem dvomim da bo pasta zado??ala za sanacijo. Dr?im pesti, da pa vseeno uspe?. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej kot sem rekel ne pricakujem da bo popolnoma prekrilo,ker je kr kr posteno pristisnil kljuc in potegnil ampak lih da pokrije tolko da ne jokam vsakic ko grem mimo

 

Odvisno, kak?na je barva.?e je metalna lahko samo spolira? in upa?, da se vidi ?im manj. ?e je pa navadna se pa da lepo popravit; kupi? isto barvo v stekleni?ki na servisu in lepo z ?opi?em popravi?.Nato z zelo finim papirjem na rahlo pobrusi? in spolira?.Sej pravim, ?e je metalna barva nima? kaj, ker je ?ez prozoren lak. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najla?ja re?itev je ?e ima? kasko zavarovanje, ker potem vse to krije zavarovanje, sem imel sam tak primer pa ni bilo samo ?ez sovoznikove vrata bilo je ?e del zadnjih vrat pa se sedaj ni? ne vidi, je pa res narejeno kvalitetno in na original servisu. Druga?e pa je to kar komplicirano, ker se kar hitro pozna, ?e dela nek amater, sem imel tako izku?njo na prej?njem avtu in vem kako je samo je bila na tistem avtu res metalna barva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pozor vandalizem nimajo vsi for free, za adriatic vem sam da je, ampak nekateri imajo odbitno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.