Skoči na vsebino

Prtla?nik-prostor za dobr box


uklopko

Priporočeno sporočilo

:P Pozdrav vsem!

Js sm ?e med novimi in se mal na tem forumu sam sebe i??em!!! :D:D:D

Mam mazdo 323f 96l pa me zanima kako bi izkoristu prtla?nik tako da bi mel ?e neki placa za kako robo ostalo pa za box!!!nebi pa rad mel prevelike ki?te not!!!!,sj veste kako je ?e predre? gumo pa rab? rezervo!!!!

 

LP.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hm... odgovor zna bit zlo preprost al pa zlo zakompliciran... odvisno kaj bi ti mel...

 

Lahko si umisli? open air bass zvo?nik pa ga fiksira? na polico... (bas ki ne potrebuje ki?te)... al pa ?e ne to.. pol pa npr. tubo fiksira? na zadnje zice, pa ti ostane plac, ?e bi pa (bog ne daj) rabil rezervno kolo pa podre? zice pa avtom. tubo poleg "dvigne" ?e si zna? predstavljat.. ampak tuba ni glih najkvalitetnej?i bass..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma to sploh ni problema nared veliko ?katlo postav notr, pol pa ?e predre? gumo pa sam odklopi? vufer, pa ga vzame? lahko vn, za 5 min. tko mam jst, pa gre notr ?e vedno gajba pera in ?e vedno grm lahko na morje z njim pa ne sam.

 

LP Toma?

 

PS: prid v nedeljo v LJ Pred BTC in se lahko kej pomenmo o tej stvari, mam jst tud tak avto

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hm... odgovor zna bit zlo preprost al pa zlo zakompliciran... odvisno kaj bi ti mel...

 

Lahko si umisli? open air bass zvo?nik pa ga fiksira? na polico... (bas ki ne potrebuje ki?te)... al pa ?e ne to.. pol pa npr. tubo fiksira? na zadnje zice, pa ti ostane plac, ?e bi pa (bog ne daj) rabil rezervno kolo pa podre? zice pa avtom. tubo poleg "dvigne" ?e si zna? predstavljat.. ampak tuba ni glih najkvalitetnej?i bass..

Ja zaj.... primer!

Zdj mam ki?to z 12'' XTC-jem not pa mi to uzame pol kufra!

Js sm mel tud aktivca u mislih je seveda najman dela pa tud najpreprostej?a!!!

prelahko :D:D !!

Za na polico se mi zdi mal prete?ko usu skup!!!!

ka pa ka?na kompresiska izvetba?

Bi pa mel neki normalnga-srednega

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdaj u nedelo!!!!

js na ?alost delam do 18h

Dobra slu?ba ni kj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja no dobro razmi?la? tole o rezervni gumi. Men se je to zgodil jasno glih v najve?jem de?ju, pol pa vsa jetra ven zlagat pod eno strehco, pa res ful dobr, na konc se ti za de? ?e total jeeebe! .))

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:P Pozdrav vsem!

Js sm ?e med novimi in se mal na tem forumu sam sebe i??em!!! :D:D:D

Mam mazdo 323f 96l pa me zanima kako bi izkoristu prtla?nik tako da bi mel ?e neki placa za kako robo ostalo pa za box!!!nebi pa rad mel prevelike ki?te not!!!!,sj veste kako je ?e predre? gumo pa rab? rezervo!!!!

 

LP.

 

ti predlagam rainbow SLC sub, 12"...rabi samo 32l box, je sposoben prenasat tam do 300W rms moci ;)

 

bosti ga ima v svoji mazdici, pa zlo fajn masira :D

 

 

 

hmmm...bosti, sej je oznaka SLC ane?

Moj je se vedno v skatli :(

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz mam na strani narejeno ki?to po obliki kuferama iz poliestra, tako da do konca izkoristi? prostor, je pa ki?ta velika 75 litrov pa ?e zmerom je plac da lahko normalno ven vzame? rezervo.samo s tem je malo ve? dela.

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

TORSTORM

 

A ma? mrbit kako fotko na zalogi glede tega poliestra!!!!

poliestra mam pa v slu?bi na tone!!!!!

 

Drga? pa ?e ma ?e ka?n idejo al pa sliko kako najbol izkoristit prostor pa kr na dan z besedo!!! :jupiii:

 

LP

Uro?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?uj midva sva s svakom vgradila tubo kennwod 700w pa ?e jbl oja?evalec 4*250 paje je zadeva prav dobro izpadla (tuba in nosilec oja?evalca narejena doma slika sledi takoj ko jo bom slikal .)

pa je ?e vedno dovolj placa v prtlja?niku pa tudi do rezervne gume ni bilo problema priti

gremo na?i.....

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja js sm tud mel prej tubo pa mi zvok ni delvov preve? prepri?livo!!!

 

Mel sm tud kenwoodov freeair box not pa je dobr ropotav v primerjavi s tubo dan-no?.

probat bi mogu pa aktivni box!

 

no zdj mam pa XTC pa trese in bobni sam je pa butasta ?katla te?ka za prestavlat pa ?e placa nimam n?!

OPA plac za kopalke in brisa?o pa je :D:D

 

ma tud na man? woofer grem sam da bio use skup bl lepo za vidt (no kj za vidt) pa bl prakti?no da bi blo.

U mislih sm mel 2x 25cm woofra

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti predlagam rainbow SLC sub, 12"...rabi samo 32l box, je sposoben prenasat tam do 300W rms moci ;)

 

bosti ga ima v svoji mazdici, pa zlo fajn masira :D

hmmm...bosti, sej je oznaka SLC ane?

Moj je se vedno v skatli :(

 

Jup je Rainbow SLC. Fajn zadeva, pa niti ne zavzame toliko prostora. Potniki na zadnjih sede?ih pa tudi pravijo da jih dobro masira. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 tednov kasneje...

Evo me vra?am se z re?itvijo in dizajnom mojega boxa,k sm tok za mnenja te?iv! :D

Nekateri so ?e vidl na sre?anju u LJ

za ostale pa slike!!

 

Slike so pono? slikane in niso najlep?!!!

 

Evo me vra?am se z re?itvijo in dizajnom mojega boxa,k sm tok za mnenja te?iv! :D

Nekateri so ?e vidl na sre?anju u LJ

za ostale pa slike!!

 

Slike so pono? slikane in niso najlep?!!!

 

treba je ?e mal okrasit z ka?no ledico in zamenjat polico, ki pa je ?e v izdelavi!

LP

post-363-1131650550.jpgpost-363-1131650586.jpgpost-363-1131650647.jpg

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je tako!!!

 

Mam ga ?e neki let pa je ?as da ga po?lem na oni svet :hohoho:

 

LP

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je res? Razlog da je ?vohnej woofer not je ve? k o?iten- oja?evalcu zmanka mal mo?i na koncu ?eprav ga dobr tera!

 

Drga? pa s tem kenwoodom dobr tov?e!

LP

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.