Skoči na vsebino

mazda6 dimenzija gum


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni

 

Sem nov na forumu in lastnik mazde6 2009 140cd in me zanima ?e lahko na avto montiram dimenzijo gum 225/45 r17,ki je veliko cenej?a kot dimenzija 215/50 r17,ki je v homologaciji.

 

Hvala za odgovor lp

 

 

Naceloma lahko das gor samo tisto, kar imas vpisano v homolagijskem kartoncku... ker se v nasprotnem primeru lahko recimo ob nesreci zavarovalnica spomni, da avto ni bil tehnicno izpraven, ker je imel namesceno napacno dimenzijo gum... Druga resitev pa je, da homologiras se kaksno dodatno dimenzijo ... Veliko srece pri tem ... :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Probaj dobit od kak?nega proizvajalca plati?? potrdilo, da lahko montira? gor to dimenzijo na mazdo. Sam sem poskusil preko Mazda Slovenija in je skoraj neizvedljivo :vskalo: . Sem imel isti problem pri 18kah.

 

Se pa vse da :D

?e tvega?, lahko kaj zgubi?.
?e ne tvega?, bo? gotovo nekaj izgubil.
Najve? pa tvega?, ?e ni? ne stori?!
(Robert Goizneta)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom poskusil dobiti potrdilo.Se ga,da dobit tudi ?e plati??a kupuje? prek spleta sam jih imam namre? namen naro?iti pri mat sport??e sem prav razumel ?e imam dimenzijo 225/45 r17 homologirano verjetno ne bo te?av v primeru nesre?e z zavarovalnico. Ali kakr?nihkoli te?av z avtomobilom npr. da mi ?tevec nebi kazal pravilnih kilometrov?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.