Skoči na vsebino

Zadnja meglenka sveti non-stop...


Priporočeno sporočilo

Danes sem med vo?njo opazil, da mi zadnja meglenka sveti. Najprej sem pomislil, da sem morda po nerodnosti stisnil na stikalo, vendar tudi stikalo ni? ne pomaga. Sumim, da gre za kak?no znucano izolacijo. Me pa zanima, ?e je dosti dela brskati po prtlja?niku da odkrijem napako oz. ?e kdo pozna po kateri poti so speljani kabli, bi se priporo?al za kak?en nasvet. Prav tako sem opazil, da mi ne sveti ena ?arnica na registerski.

Plin je za kuhanje, elektrika je za razsvetljavo, diesel je za oranje, bencin... bencin pa je za vozit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

No, sem si vzel malo ?asa in razdrl tapete v prtlja?niku....

 

Nisem glih nek strokovnjak za avtoelektriko, vendar se mi mo?no dozdeva, da je nekdo izmed prej?njih lastnikov moral nekaj "?mudlat" po elektriki v prtlja?niku.

 

Naredil sem tudi nekaj fotografij

 

https://www.dropbox.com/sh/8w624xd6orqck3q/AADDydiEwQUNE9N7byg5dNcRa

 

?e zdaj mi ni jasno, zakaj so prerezane ?ice, ki gredo od leve strani do desne strani prtlja?nika.

 

Sicer mi je prijatelj povedal, da je tudi mo?no, da je odpovedal rele ali pa samo stikalo za zadnjo meglenko, saj lu?ka sveti neprestano. Sam osebno ?e zmeraj sumim, da mi nekje prebija masa, saj me tu in tam moja mazda malo predrami :D

 

EDIT: 2x prilepil napa?en link (I can't brain... I has stupid...)

Popravljeno od Srachko

Plin je za kuhanje, elektrika je za razsvetljavo, diesel je za oranje, bencin... bencin pa je za vozit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.